Rychlé přibírání - ve druhém trimestru 7 kg nahoře. Jak jste na tom Vy?

sisi93
31. črc 2019

Ahojky , jsem v depresi . Začal mi druhý trimestr a mám 7kilo nahoře . 😕Chce se mi brečet , přitom se snažím jíst zdravě, cvičím když mi to čas a tělo dovolí a stejně přibírám.. Takhle rychle jsem nepřibírala ani v prvním těhu a to sem si na konci připadla jako veleryba. Se svými 68 kili a 154cm :( .. jak jste na tom vy holky ? Bojím se , že se neunesu a nejsem ta co to po porodu rychle shodí . Naposledy mi to trvalo rok. Před těhotnestvím jsem to dokázala shodit i za 3 měsíce. Já musím opravdu dřít abych shodila. 😭

veronikava
31. črc 2019

Ahoj, nic si z toho nedělej já jsem na začátku začla taky hned přibírat poslední kontrolu jsem měla před 3 týdny a to jsem měla 62kg to jsem byla kolem 18tt a na začátku něž jsem otěhotněla jsem měla 53kg, takže nám to jde taky pěkně nahoru😄 doma se radši nevážím vždy si počkám do kontroly teď příští středu jdu na druhy screening tam mě vážit nebudou, ale 15.8 mám pak kontrolu u me doktorky a docela se bojím kolik tam zas bude😄🤦🏽‍♀️.

klea81
31. črc 2019

Napiš co jíš.

tridvajedna
31. črc 2019

Ja jsem ve 14.tydnu a mam nahore ani ne kilo. Pritom mam stale hlad a musela jsem zaradit vydatnejsi svaciny a 2.veceri, nevolnosti jsem vubec zadne nemela. Na zacatku 52 kg a 168 cm. Takze pro zmenu si zoufam, ze se mi pribrat nedari.

klea81
31. črc 2019

@tridvajedna kilo jsem měla ve 20 tt a neznepokojovala jsem se vůbec 😉děti 3,42 a 3,57 😉priberes holt až ke konci, lepší min než hodně.

brookmichaela
31. črc 2019

Nic si z toho nedělej já při prvním přibrala 30kg a teď při druhém 25kg. Až porodíš a budeš chtít tak to půjde dolů 🙂

melek5
31. črc 2019

Buď ráda že pribiras já jsem v třetím trimestru a mám nahoře necelé 2 kg moje malicka teď v 29tt 950g ani nevím jestli to je v pohodě ale asi jo když dr nic neřekla jinak všechny děti drobné do 2,5kg a 45 cm narozené v termínu

emilka51
31. črc 2019

Ahoj, byla bych v klidu. Naopak ráda. Já jsem 35tt a přibrala jsem 4 kg. Mám tehotenskou cukrovku a je to děs. Vazím 55kg a mimi je také menší. Lepší pribirat, co ja bych za to dala☺

laka_lacenda
31. črc 2019

Nekdy se muzes stavet na hlavu a nenadelas nic. Me to taky jede silene nahoru a to skoro denne sportuju, jim normalne a v beznym stavu nemam problem udrzet stihlou postavu. Asi nenadelame nic.

michaela743
31. črc 2019

Hmm taky bych moc chtěla přibrat.. Pořád jim a hubnu:(

sisi93
autor
1. srp 2019

No já si naivně myslela že tohle těhu si budu jist hezky zdravě , cvičit a pak se z toho nebudu tak hroutit 😂 ale asi to nehrozí . Nic než vydržet a po porodu s tím zabojovat nemůžu. Já musím hodně kardia a posilování a držet stravu jinak neshodím 😞 holt geny . Moje jídlo je většinou ovoce , za den kus pečiva (celozrné, žítné) , vysokoprocentní šunka, když už tak kvalitní máslo, zelenina , maso , když příloha tak rýže , brambory (vařené ), kuskus ale spíše doplňuji zeleninou. Piju vodu, těhotenský čaj (neslazeny), slabé kafe nebo caro s mlékem . Polévky (vývary, zeleninové -nezhuštěné..) občas luštěniny . ... tohle je asi nejčastější . Neříkám že si nedám někdy něco nezdravého ale tak max jednou týdně. A do nedávna bylo pro mě jídlo za trest , bez chuti k jídlu , nevolnosti a jedla sem tak abych něco snedla a většinou mi nedělalo problém ovoce , maso , polévky .. cítím se o něco lépe tak snad i ten jídelníček bude pestřejší ...

klea81
1. srp 2019

@sisi93 brambory a rýže není ideální, najeď na jahly, cizrnu a pohanku a nemůžeš nadměrně přibývat, ovoce max 2 ks za den

hanulinka77
1. srp 2019

Ahoj,nic si z toho nedělej.Každé tělo je jiné,já jsem 28tt a mám nahoře 12kg.U předchozích těhotenství jsem taky nabrala první +22,druhé+16kg.Ale vždy jsem to sundala po po porodu.Jím zdravě,hybu se a stejně nabíram,hlavní je pro mě,že je miminko v pořádku 🙂

sisi93
autor
1. srp 2019

@klea81 děkuji, zkusím to .. 🙂

sisi93
autor
1. srp 2019

A čím holky doplňujete energii? Dřív sem pila kávu i energy když to bylo potřeba . Na cvičení i nakopávače .. teď nic člověk nesmí a energie mí chybí :(

klea81
2. srp 2019

@sisi93 ze slunce 😉

sisi93
autor
3. srp 2019

@klea81 tak ta mi bohužel nestačí ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru