S Angelsounds slyším srdíčko jinde, než jsou pohyby

partyzanka91
29. led 2014

ahojky,
chtěla bych se zeptat, už asi týden mám doma AngelSounds. Srdíčko vždycky najdu, většinou ho slyším dole na bříšku tam kde bych měla mít placentu. Určitě to je srdíčko mimíska jelikož je to rychlý tep, jako když kluše koníček, i manžel mi odsouhlasil že je to stejný tón jaký slyšel na ultrazvuku. Ale pokud si přikládám ruku na bříško a ležím, tak se mi bříško nadouvá v oblasti pupíku a tam cítím pohyby nejzřetelněji. Dokonce když sedím nakrčená tak mi připadá jako bych ty pohyby cítila v žaludku (což je tedy nesmysl 😀). I když jsem na soně tak je miminko spíše v oblasti pupíku tak jak je možné že s AS slyšíme srdíčko dole, tedy mimo místo než by mělo miminko být? Nedává mi to moc smysl, podle mého by to srdíčko mělo být nalezitelné právě na místě kde miminko je.
Jinak co se týče pohybů tak cítím každý den, ale velmi nepravidelně. Jediné pravidlo je to že mimi hodně divočí na večer před spaním a naopak po ránu když se probouzím (nechodím do práce takže je to tak okolo 9, půl 10 hodiny 😀) tak není aktivní vůbec jako by tam ani nebylo a ani s přiloženou dlaní necítím často to nadouvání. Někdy mi pomůže zatřást břichem a dát si sklenku vody, někdy ani to ne a první pohyb prostě ucítím někdy v průběhu dne, pokud se soustředím. Párkrát jsem už zaznamenala i takový silný ťukanec (jako by mi vždycky na chvilku ztrvrdlo břicho a praskla tam bublina) a ten cítím i když se soustředím na úplně jinou činnost, většinou jsou tak tři za sebou a asi 2x za den. dneska jsem ale ten silnější pohyb necítila ale spíš jen ty slabé tak doufám že je vše v pořádku. Srdíčko ráno tlouklo krásně. Hold ve 23 týdnu asi ještě nemůžu čekat úplnou pravidelnost v pohybech, ale sledovat se to musí. nerada bych něco zanedbala

dadushe
29. led 2014

@partyzanka91 Podstatou všeho je, že srdíčko slyšíš. 😎 To, jak je tam mimčo narovnané by ti asi řekl jenom doktor a to pouze na chvilku než by zase odcestoval lumpík jinam. Ve 24.tt je nepravidelnost naprosto normální, mimčo taky někdy musí spát a taky tam má ještě dost místa a umí se otočit tak, aby kopalo do méně citelných míst a hlubin🙂 S břichem neklepej, taky by se ti to nelíbilo, kdyby tě někdo otravoval při siestě 😀 Nemyslím to ve zlém, to určitě ne, ale podle mě se moooc pozoruješ🙂 😉

bonavoxa
29. led 2014

@partyzanka91 Taky jsem řešila plno blbostí...a řeknu Ti, že bych to už tak nehrotila. Angelsounds není žádný lékařský diagnostický přístroj....může se ten zvuk přenášet. Já třeba mimi slyšela kolikrát v tříslech, později na bocích...pokaždé jinde.

scheetje
30. led 2014

Zdravim, s AS slysim srdicko taky dole, ale pohyby jsou kolem pupiku, navic take nejvic navecer 🙂

partyzanka91
autor
30. led 2014
https://www.youtube.com/watch?v=OtcuS0pFOOQ

je to přesně tenhle tón, zezáčátku jsem měla strach jestli to není moje břišní aorta ta prý je tam někde dole taky a pka jsem na youtube našla tohle video. Ten rytmus je úplně stejný, to ťukání je sice tlumené spíš takový šum, ale rytmus úplně stejný. Bude to asi tím že přístroj nepoužívám na nejvyšší hlasitost.

scheetje: asi je to u všech stejné, všude se píše že mimi je slyšet dole nad stydkou kostí, nikdo ho neslyší nahoře 😀

scheetje
30. led 2014

Ano ano, je to presne tento zvuk 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru