Screening protilátek pozitivní, neublíží to miminku?

zabula
5. črc 2013

Ahojky,prosím vás o vaše zkušenosti a názory.Krevní skupinu mám A+ a od začátku mi byli zjištěny pozitivní protilátky,po měsíci sem byla opět na kontrolu krve,jediné co vím,že se to musí hlídat,ale nic víc.Ještě sem to tak neměla,neublíží to nějak miminku po porodu,nebo dřív?co to znamená,a dá se s tím něco dělat? 😕

maudn
5. črc 2013

ahoj, já ti bohužel neporadím,ale koukám ,že máš termín v prosinci, tak přijd do naší diskuze prosincovky 2013, třeba ti holky poradí (pokud tam nejsi) dostaneš se tam tak, že klikneš na fotoblogy a v levém menu bys měla vidět už tu skupinu

anushka111
7. črc 2013

Pokud se nepletu, tak se s největší pravděpodobností nic nestane. Pokud by se krevní skupiny začali "tlouct" dávají se myslím nějaké prášky. O tom že by nastaly vážné komplikace, jsem u nás v čechách zatím neslyšela (prý se to u nás hodně hlídá a není právě možné aby se to rozjelo). Nicméně už jsem tu na nějakou takovou diskusi narazila, doporučuju jí zkusit vyhledat, bylo tam víc informací. Ale myslím, že není třeba se toho obávat, pokud chodíš na všechny prohlídky 😉

verka619
15. únor 2020

Ahoj holky, ráda bych se zapojila do diskuse. Jsem v 14tt těhotenství, a mám krevní skupinu A+ vyšel mi také pozitivní screening na protilátky. Jsem z toho hodně vystrašena. Nevím co čekat, v úterý jedu do Hradce Králové do rizikové poradny a pak na další odběry... :(

monika12353
26. říj 2021

@verka619 ahoj, jak pak ti to dopadlo? Bohužel i mne zjistili pozitivní protilátky při krevní skupině Aplus

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru