Sestoupené miminko v 20tt. Setkali jste se s tím?

eliiis
23. črc 2008

Hledala jsem ale v žádném tématu jsem nenašla. Včera jsem byla na utz ve 20tt a dr bohužel nic neviděl. mimi je prý hodně sestoupené. přesně: plod směřuje velmi hluboko do DS děl.
takže si mě pozval znova. tak ted nevim co to pro mě znamená jestli se ještě může posunout zpět nebo jestli mi hrozí ležení? nesetkala jste se některá s tímto?

eliiis
autor
24. črc 2008

no mě už potom neprohlídl vůbec jen utz přes bříško tím teda nic neviděl tak jen řekl at přijdu za 4 týdny. tak snad potom když se mimi neumoudří. snad by nic nezanedbali!!!!

blovitc120
24. črc 2008

Klarka, mňa keď vyšetruje, vždy mi nahmata hlavičku ☹. Vyššie už nepôjde, preto som v nemocnici.

eliiis
autor
24. črc 2008

holky doufám že nám to všem dobře dopadne a prcci vydrží co nejdýl!!!!!!!musíme doufat a nemyslet na to psychika dělá strašně moc!!!!

blovitc120
24. črc 2008

Jasné, psychika je prvoradá. Držíme si vzájomne palce 🙂. My sme práve boli na uzv. Zase sme pekne podrástli 🙂

eliiis
autor
30. črc 2008

ja měla ted o víkendu taovou křeč v břiše že sem se nemohla ani postavit. tak už nevim jestli to je normální nebo ne od te doby je zase vše ok. měla jste to některá? už abych šla k dr a pořádně se vše dozvěděla jak na tom ten náš bobek je..

kruguer
30. črc 2008

jestli máš bolesti a křeče, tak neváhej a bež k dr. na kontrolu bych nečekala.aspoň budeš mít klid

blovitc120
30. črc 2008

pri čomkoľvek, čo sa ti v tehotenstve nezdá, bež na pohotovosť do nemocnice. mne to od začiatku prízvukuje moja lekárka, radšej prísť 20x kvôli kravine ako raz neskoro

eliiis
autor
30. črc 2008

já mám zase strach aby mě nebrali jako simulantku, vždycky sem byla zvyklá se tak nějak léčit svépomocí tak ted nevim kdy už je to na doktora a kdy ne. ale když se mi to stalo jednou tak bych asi plašila zbytečně ne??

marselina
30. črc 2008

eliiis:už jste ale dva a ne jen ty,ted máš zodpovědnost za sebe i miminko,raději jít zbytečně k lékaři,než tam nejít a potom třeba i litovat.když tam zajdeš,nic tím neskazíš,já taky letěla k lékaři se slaboučkým a jen jedním špiněním,bála jsem se,nakonec to ale nic nebylo,ale jistota je jistota

blovitc120
30. črc 2008

Eliiis, ide aj o to maličké, tak ti môže byť srdečne jedno, či ťa budú alebo nebudú mať za simulantku.

eliiis
autor
31. črc 2008

asi máte pravdu, pak by si to člověk jen vyčítal. kdyby se tak umoudřilo!!! 😕

petramerry
14. dub 2017

ahojky obnovuji diskuzi, jsem 21+0 a od 19+4 vám že mám dole placentu.... hrozný co si o tom člověk přečte :( ale chtěla jsem se zeptat, taky jste mělli máte tlak na spodek?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru