Spadla jsem v 7. týdnu na zadek, mám jít k lékaři?

nikca94
29. pro 2018

Ahoj holky. Jsem dnes 7+5tt a teď jsem spadla. Smekla jsem se po sněhu a spadla na zadek. Jeli byste se ukázat k dr pro klid duše? Mám strach jestli se něco nemohlo stát.

barulina
29. pro 2018

Ja spadla na zadeknnekolikrat a nikam jsem nejela.

eva118
29. pro 2018

Já uklouzla na sněhu a spadla přímo na kopec sněhu na břicho a nic se nestalo. Jeli jsme tenkrát k našim, já vydivočená a mamka mi řekla ať jsem v klidu, že ona spadla několikrát (4 těhu) a nikdy se nic nestalo, miminko je hodně chráněné.

codal
29. pro 2018

@nikca94 já spadla na začátku těhotenství ze schodů, v tomhle týdnu je to miminko tak malinké,že jsi mu nemohla ublížit. Pokud nekrvacis,tak buď úplně v klidu❤️

nikca94
autor
29. pro 2018

Dobře tak to asi nebudu řešit. 🙂 děkuji za uklidnění. Musím být opatrnější.

bayt
29. pro 2018

@nikca94 Ne, při takovém pádu bych nešla. Navíc kolem mimina je v tu dobu ještě tolik materiálu...:D

merope
29. pro 2018

Řekni to případně na příští poradně, ale spíše tak pro tvůj klid. Na miminko by to vliv mít nemělo.

sudylichozrout
29. pro 2018

@nikca94 ja uklouzla na ledu, spadla na kostrc a byla jsem v 32. tt. To jsem teda na vysetreni jela, mohla se mi klidne urvat placenta, ale v sedmem, osmem tydnu bych si nedelala starosti. Miminko je strasne male a dobre chranene, nic nevazi, ten otres mu nemohl nic zpusobit. Ale pokud si jista nejsi, tak na vysetreni jed, pro klid duse.

zrzeckas
29. pro 2018

Jela bych, pokud bych citila nejakou velkou bolest v podbrisku nebo zacala krvacet..... Ale to by si jela tak jak tak

misicka1988
29. pro 2018

Taky jsem spadla, v 5.měsíci. Zakopla jsem, a tak nějak podvědomě to stihla stočit na bok a zadek. Šlupka tedy velká, ale nikam jsem také nejela. Samozřejmě jsem se chvíli sledovala, ale žádné krvácení, aktivita mimča stejná, žádné problémy. Souhlasím s tím co psaly holky 😊

nikca94
autor
29. pro 2018

Začalo mě pobolivat břicho tak jsem raději jela. Možná to bude jen stres..Snad vše bude dobré.

malinkaelinka
29. pro 2018

Já jsem včera řadila v akvaparku jak černá ruka a toho pomlaceni bylo víc než dost 🙂 jsem 6+1 a nenapadlo by mě to zatím nijak hrotit, dokud mi netrci bříško 🙂

alassel
Autor odpověď smazal
Zobraz
barchen
29. pro 2018

@nikca94 Nic se stát nemohlo. Klid. Já jsem v osmém týdnu sletěla ze schodů na návštěvě a pořádně dlouhých a strmých. Všichni vyplašeni, já jsem se lekla ale je jasné, že v tomto stádiu tyhle pády nemají vliv na miminko.

patricia1236
29. pro 2018

@nikca94 PRO TEN KLID URČITĚ!

patricia1236
29. pro 2018

@malinkaelinka jÁ BYCH TO NEPODCEŇOVALA! KAŽDÁ ŽENA JE JINÁ A JINAK SNÁŠÍ RŮZNÉ PROBLÉMY. A "řádit" těhotná v aqaparku mi přijde, jako pěkná hloupost a hlavně nezodpovědnost! 🙂 Rozhodně bych takové rady nerozdávala!

lilienelli
29. pro 2018

moje mamka spadla brutálně na sněhu, když čekala mě a nic se nestalo.

martinka_33
29. pro 2018

@patricia1236 Rozumím ti, když čeká někdo vymodlený miminko po x letech snažení, má potom o něj logicky strach, někdo ten strach má i bez modleni.. A někdo ten strach nemá, osobně to nepovažuju za nezodpovědnost a už vůbec ne hloupost!!! Těhotenství NENÍ nemoc, je to jen jiný stav a každá nastávající maminka by měla dělat to, na co se cítí 🙂

malinkaelinka
29. pro 2018

@patricia1236 Však já to nikomu neradim 🙂 s bubnem bych se na tobogán nehrnula, ale teď? Zatím se nijak neomezuji, sportuju, blbnu, musím toho využít dokud můžu 🙂 chtěla jsem tím jen zakladatelku uklidnit, že se v pohodě dají zvládnout větší alotria než jeden pád na zadek 🙂 a jo, čekám vymodlene dítě, na které jsem čekala 2 roky 🙂

hanve
29. pro 2018

Ja spadla v tomto obdobi z kone na zavodech parkuru (pro rypaly, nevedela jsem, ze jsem tehotna) a uz tu beha skoro 4 roky ten muj pad😀

makronka222
29. pro 2018

Me v tuhle dobu po brise litalo trilety dite kdyz jsme si hrali a delali kraviny, jeste jsem netusila tehu. A chodila na box kde nejaka rana taky padla. Je tam fazole, nema se s ni co stat a na bricho si nespadla. Dokud nekrvacis apod tak je to zbytecny.

makronka222
29. pro 2018

@patricia1236 ten caps lock se da i vypnout....

monika76301
29. pro 2018

Ja zažila dopravní nehodu v 6tt a vezla mě sanitka mudr rikal ze takhle brzy je mimi v bezpečí bude to oki uvidis

kittym
30. pro 2018

tak jak jste dopadli, vše ok?

nikca94
autor
30. pro 2018

@kittym děkuji za optání. Naštěstí vše ok a dr mi řekl, že je dobře, že jsme přijeli. Prý po každém pádu by měl zkontrolovat dr jestli je vše ok a je jedno jestli je to 8tt nebo 30tt
Mohl by se tam prý udělat hematom, který by mohl ohrozit to malé a je potřeba ho sledovat.
Tak jsem rada odpocinu, že jsem poslechla sama sebe. 🙂

patricia1236
30. pro 2018

@makronka222 To je dost hloupý a dětinský příspěvek. 🙂

patricia1236
30. pro 2018

@nikca94 Jsem ráda, že jsi v pořádku a že jsi "poslechla sama sebe", jak píšeš, 🙂

patricia1236
30. pro 2018

Všem nastávajícím maminkám: dnešní době nerozumím. Na jednu stranu nezodpovědnost a na druhou stranu "šílené" biomatky. 🙂 Jsem ráda, že moje dcera i snacha jsou zodpovědné a rozumné a nehazardují zbytečně a hloupě se svým zdravím a zdravím svých dětí. Věřím, že je vychovávají správně a krmí dobře a že nepodceňují a nebagatelizují a nedělaly to ani v těhotenství. Nejsme nějak zvláště "útlocitné" a přestrašené, nebo nadmíru se zaobírající samy sebou. Sportujeme a hýbaly jsem se i v těhotenství, přibraly jsme každá 8 kg zhruba, bereme všechno spíše pozitivně. Myslím si, že konrola lékaře i při sebemenším problému je potřebná, protože ty bagatelizivané maličkosti často mají velice negativní vliv na zdraví a život člověka. Přeju všem nastávajícím maminkám hodně zdraví a žádné zdravotní problémy. :*)

hanka_12345
30. pro 2018

Ja spadla na schodech taky na zadek,tak cca 6mesic av pohode

ferda90
18. srp 2020

Ahoj holky, jsem v 18 týdnu, dneska jsem spadla na zadek když jsme scházeli z kopce, nevím jestli raději jít k lékaři nebo ne? Přítel mě uklidňuje, že na bříško jsem nespadla a že bude všechno v pořádku.

zelenaesmolda
18. srp 2020

ano,jed na psychiatrii :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru