Špinění ve 23. týdnu těhotenství. Máte zkušenost?

molicova
25. čer 2008

Ahoj holky, ráda bych se zeptala jestli s tím nemáte nějaká zkušenost. V sobotu jsem našla na kalhotkách světlounce hndědo narůžovělý flíček. Zajela jsem si na pohotovost a tam mi řekli, že je vše v pořádku. V neděli jsem tam byla zas, pro nadměrně časté čůrání. Udělali mi rozbor z krve a řekli mi, že mam trošku nastydlý močák, ale nic vážného. Včera jsem byla celý den na nohách a dneska ráno mám opět světloulinký výtok, ale ve větším množství. Tak nevím, asi když doktoři řekli, že to nic není, tak mi asi nezbývá nic jiného než odpočívat.
Jen nemáte s tím nějaká také nějaké zkušenosti.
Díky moc Míša

hary
25. čer 2008

No já nevím teda, ale určitě bych si zavolala svému lékaři. A asi bych byla klidnější, kdyby se na mě znova podívali. Ono je lepší jet desetkrát zbytečně než jednou a pozdě. Třeba to nic není, a bude to chtít jen klidový režim, ale mohl by to být i začátek něčeho závažnějšího. Já být na tvém místě rozhodně bych nečekala doma, co z toho bude. Dej pak vědět, jak jsi dopadla, držím palce 😉

molicova
autor
25. čer 2008

tak jsem si tomu svému doktorovi volala a rekl mi, ze jestli ze me videli v podoli a rekli ze je vse OK, tak chodit nemustim a ze mam lezet. tak ja fakt nevim. nic me teda neboli. Je mozne ze by to bylo od toho, ze jsem vcera byla cely den na nohach a vecer jeste uklizela?

hary
25. čer 2008

No možný to je. Jenže v Podolí tě viděli o víkendu a dodnes do středy se to mohlo změnit. Tak si lehni s nožkama nahoru a kdyby to do večera neustalo a začali třeba bolesti, tak frrrr na pohotovost. Nic jiného mě nenapadá. Hlavně klid, nohy nahoru a pak uvidíš. Držím palce

uci
25. čer 2008

ja teda skusenosti nemam - nastastie 😉 - ale co som tak pocula, tak to spinenie moze byt napr. z toho, ze krcok je moc prekrveny a tym padom aj citlivejsi to by ale nemal byt nejaky velky problem, alebo tiez to moze byt z toho ked je placenta moc nizko - to ti pri poslednom utz nezistovali aku ma polohu? to by si potom musela asi poriadne odpocivat a lezat

molicova
autor
25. čer 2008

no placentu mi rekli ze mam v pohode, ale jen ze mimi je niz. tak je to mozna vsechno ze vsim. je fakt ze jsem to vcera trochu prehnala. moc jsem od pondelka neodpocivala. v pondeli jsem byla cely den pryc a vcera jsem jela do podoli pro vysledky pak do prace a vecer jsem uklizela.

uci
25. čer 2008

no tak to si si poriadne nalozila, skus radsej vypustit vsetky nepodstatne veci - ja napr. upratujem az ked uz mame krokodilov 😀 dost ma to vycerpava a hned ma zacne pichat brusko, tak som si povedala, ze sa svet nezruti ked to bude u nas chvilu vyzerat ako po vybuchu 😉

betina
25. čer 2008

molicova:

výtoky v období, ve kterém jsi, jsou normální a naopak bude hůř 🙂 dřív před těhu jsem tpěla mykózami, doktorka mi řekla, že v těhu to bude 3x horší a je ☹ navíc, v obodbí, ve kterém jsi, je to opravdu více (já taky začala teď s výtokama víc) a ráno, když jdu na záchod, tak mám výtok podobně, jak kdybych slabě menstruačně krvácela. Ale je to v pořádku. Prostě nosím slipovky a často je měním ☹

molicova
autor
25. čer 2008

betino:
a bereš na to něco? nebo se to musí nechat odeznít, já je mam jenom po ránu. Pak už ne. Nic mě nebolí, pohyby cítím pravidelně. Tak to asi opravdu nic nebude. Díky moc

chila
25. čer 2008

Já bych být tebou asi raději vynechala zaměstnání. Není nad tu domácí pohodičku nemuset do práce a to teď jako těhule zvlášť v tomto horkém počasí velmi ocenuji a hlavně vřele doporučuji. Tak hlavně hodně relaxuj a nehoň se nic není tak důležité že by to nevydrželo do druhého dne. 🙂 🙂 🙂

misa84
3. črc 2008

ahojky holky, jsem ted 24tt, asi ve 22t jsem mela hnedy vytok, celkem tmavy, sla jsem na pohotovost, tam neshledali nic spatneho, paxem o tom rikala i svemu dr. ten taky rikal, ze je vse ok, udelal mi i vyter jestli nemam zanet - negativni a dnes jsem zacala spinit zase. myslite ze to muze byt temi vedry co jsou venku? ja uz zacinam byt nestastna 😒 nerada chodim proad dokola k dr. kdyz mi pak reknou, ze vsechno vypada ok, paxi pripadam jako hypochondr. predem moc dekuju za nazory

kruguer
3. črc 2008

miso, vyprdni se na to jestli budeš za hysterku. jestli špiníš, tak vždycky radši k dr jdi. budeš mít klid a nic nezanedbáš.většinou to nic není, ale jedna kamarádka nechtěla doktora se špiněním otravovat a přišla i mimo (v 5měsíci).Včera jsme se o tom bavily a říkala, že radši bude otravovat s každou kravinou....já špinila 2x a vždycky jsem se hned sebrala a jela.

misa84
3. črc 2008

ok, mas pravdu, tehotna jsem poprve, co ja muzu vedet, jestli to neni vazne, ze? asi jeste dnes pojedu znova na pohotovost, nebo si dam doma nohy nahoru a k dr. pojedu rano. diky

kruguer
4. črc 2008

Tak jak to dopadlo u dr?

misa84
4. črc 2008

ahojky, tak mi dal nejake tobolky na zavadeni na noc, rikal, ze mam hodne cevkovany cipek, tak ze mozna cevky praskaji a z toho to je. taky mam nejaky vridek na cipku, vzal vzorek na cytolku, snad to bude ok 😨 jinak mrnousek je v poradku, vsechno jak ma byt, haze s sebou o 106. pry ale kdyby to nepreslo tak bych musela tak na tyden na pozorovani do spitalu 😒 tak snad se to spravi.
dekuju za podporu 🙂

kruguer
4. črc 2008

hlavně, že ses na to nevykašlala.máš klid a víš, že je prcek ok.tak se šetři! 😉

misa84
4. črc 2008

jeste jednou dekuji 😉

jennyska
26. srp 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Já jsem právě vytvořila článek na téma 23.týden těhotenství a ráda bych Vás poprosila, zda byste mohly k tomuto článku napsat svou zkušenost s 23.tt a vložit ji zde https://www.modrykonik.cz/23-tyden-tehotenstvi/ a nebo shrnout celý Váš 2.trimestr zde https://www.modrykonik.cz/druhy-trimestr/ , či jednotlivé týdny v 2.trimestru a připsat zkušenost také k nim https://www.modrykonik.cz/tehotenstvi-tyden-po-... .

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě prožívají to stejné. 😉

Děkuji Ti a přeji Vám krásný den!
Jennyska

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru