Špiním ve 13tt, zažila jste to některá?

janulat18
20. říj 2013

Ahojky holky, jsem ted ve 13tt těhu a dnes jsem začalo trochu špinit :( jeětě se mi to nikdy nestalo a jsem těhotná podruhé.Ale nic mě nebolí. Zažila jste to některá? děkuji moc..

macinka0007
20. říj 2013

měla sem stejný problém, ale v 9tt byla sem u doktora a vše bylo v pořádku prý se to občas stává...nějak mi to ale nevysvětlil prý to může být po sexu...za 2 dny mě to přestalo...ale můžeš zajít k doktorovi aby sis byla jistá že je vše v pořádku

tonna
20. říj 2013

Ahoj, taky jsem to měla u syna, ale až dýl. Radši jsem sjela k dr. Ale nic to nebylo. Prý se to stává.

vercaz
20. říj 2013

špinění by vadit nemělo, já špinila od 5 tt do11 tt, mezitím i dvakrát krvácení...teď jsem 12 tt a týden mám klid...těhu se zatím vyvíjí jak má...jinak mě doktoři říkali, že v prvním trimestru se to stává a nemusí to vadit...později už by pak nemělo...držím pěsti, at je vše ok, pro klid bych raději pak zajela k doktorce na kontrolu

cital
20. říj 2013

Já špinila jen po sexu. Mohla ti prasknout nějaká žilka, nebo občas ženská špiní v termínu MS.

luthien.k
20. říj 2013

@janulat18 špinění může být i důsledkem infekce, zašla bych určitě na gyndu, pro jistotu.

llluckaaa
20. říj 2013

Špinila jsem při obou těhotenstvích. U prvního jsem ve 14tt i krvácela, takže jsem s obavami jela na pohotovost. Ale bylo to OK, UTZ nic podivného neukázal a mrněti je už 5 let 🙂

evulinkab
21. říj 2013

@janulat18 Já špinila u obou..v prvním tehotenství skoro celý 1.trimestr, ted jsem začala špinit až ve 2.trimestru a trvalo to asi 14dní.Nikdy se na nic nepřišlo.Dívali se na me dva doktoři a oba nezávisle na sobe mi řekli, že špinení je vetsinou první známka toho, že se nedeje nic špatného, že je to jen prasklá cevka apod..Červená krev už by byla horší.

xxverrcaxx
21. říj 2013

U mě se střídalo špinění a krvácení denodenně snad od 9tt do 13tt. Teď mám od čtvrtka konečně klid. A snad to tak i zůstane. Jinak jsem na to brala utrogestan, ascorutin a dokonce jsem měla i antibio. Ale miminko je v pořádku a to je hlavní. A určitě to tak bude i u tebe. 🙂

janulat18
autor
21. říj 2013

tak jsem obebjednaná na středu. Jdu rzovna i na ty testy v 13 tt, radši :D člověk nikdy neví, zvláště když jsem těsně před otěhotněním měla zápal plic.. ☹

leni78
21. říj 2013

Ja jsem spinila a je to hematom na deloze, ve zprávě mam diagnózu hrozící potrat a musím jen ležet.

zuza2008
21. říj 2013

ahojky, já špinila místy v průběhu celého těhu. nejspíš to dle doktorů bylo z čípku, stává se to. narodil se nám zdravý kluk 🙂 určitě bych to ale zkonzultovala na kontrole s doktorem. znám dosti holek, co špinily a mají zdravé děti 🙂

paaajka
21. říj 2013

já jsem taky špinila, volala jsem na gyndu a sestra mi poradila, ať upaluju z práce domů a odpočívám, odpoledne ať se ukážu.. dostala jsem ascorutin, nařídili mi klid na lůžku a měla jsem neschopenku. Ano, špinění se stává, ale i tak radši, pro klid duše si k doktorovi zajdu..

janulat18
autor
24. říj 2013

tak jsem s tím špiněnín byla ve ST na kontrole a fakt to bylo k zánětu, tak mám čípky , jinak vše o.k., tak jsem ráda :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru