Světlounce nažloutlý hlen po sexu v 15 tt

katabe
16. kvě 2021

Ahoj všem těhulkám, chtěla bych se s vámi poradit. Jsem v 15. týdnu těhotenství a dnes jsem objevila malé množství nažloutlého tažného hlenu, mělo konzistenci prominte mi ten vyraz «nudle z nosu.». Nijak nezapáchá. Včera jsme měli s manželem nechráněný sex, vše bylo bez problému. Tak jsem si říkala zda to není třeba jen vyčištění pochvy od spermatu. Nic mě nebolí a nepálí. Zatím to bylo jednorázové. Je to naše vymodlené těhotenství, tak nevím co dělat. Poradíte? Zda je to normální, nebo mám upalovat na pohotovost? 😊děkuji

ellyem
16. kvě 2021

A co by to podle tebe mělo být? Vždyť je normální, že v těhotenství se objevují různé hleny a výtoky. Moc to hrotíš, buď v klidu 🙂

nagojka
16. kvě 2021

Bud v klidu...ja sem ted ve 30tt a tyhle hleny mam celou dobu tehotenstvi...konzistence i zbarveni se porad meni..obcas ma hlen i nadech lehoucce zelene barvy,ale fakt jen slaby nadech..Ja byla vystrasena protoze sem slysela ze zeleny vytoky znamenaji zkazenou plodovku ale doktor rikal ze je vse v naprostem poradku a vytoky v tehotenstvi trpi kazda druha zenska...pokud te to nepali,nesvedi ci nezapacha neres to...Je to neprijemny to ano...bez intimky bych ven nevylezla...🙂doktor mi i rikal ze kdyby to bylo nesnesitelne muze nasadit antb ale to jsem nechtela...nestresuj se a vsechno bude v pohode🙂🍀

katabe
autor
26. kvě 2021

@nagojka ahojky, spíš jsem se bála jestli to náhodou není hlenová zátka, protože nikdy jsem nic takového neměla. Nevíš jak bych to mohla rozeznat od přirozeného hlenu? Dekuju 😊

nagojka
26. kvě 2021

@katabe tak fakt netusim ja sem tehu poprve a teprve ve 32tt takze sem hlenovou zatku nikdy nevidela a taky sem ze vseho totalne vykulena a vystresovana🙈🙈🙈

ema90
26. kvě 2021

@katabe To bylo tedy popravde prvni, co me napadlo, jestli vam neodchazi hlenova zatka.
Ale to by byl asi celkem pruser, takhle brzo 🤷🏼‍♀️ Nevim…

Urcite je v poradku, kdyz odchazi treba mesic pred porodem, nekomu az v den porodu, nekomu neodejde vubec.
Ale v 15tt je fakt brzo.

Navic je opravdu rozdil mezi vytokem a hlenem.
Ano, na vytok trpi kazda druha zena v tehotenstvi, ale hlen? 🤷🏼‍♀️
Radeji bych se urcite zminila na gynde.

katabe
autor
27. kvě 2021

@ema90 byla jsem ve středu gynekologii a kontroloval mi čipek pohmatem bez zrcadel, rikal ze cipek je v poradku. To by asi poznal že tam není hlenová zátka. Ne? 😊

ema90
27. kvě 2021

@katabe Tak to netusim se priznam 😀 Ale asi budete mit pravdu, to by poznal, snad 😀 Protoze treba mne kdyz delal lekar Hamiltona a popisoval mi co zrovna dela, tak rikal, ze cipek musi byt otevren alespon na prst, aby se tam dostal. A az potom tam je ta zatka a plodove obaly, ktere on narusuje. Takze predpokladam, ze kdyby vam odchazela zatka, tak budete otevrena a to by poznal.
Takze asi dobry a muzete byt v klidu 😀
Navic jsem prehledla, ze pisete o nazloutlem hlenu. Zatka byva s primesi krve vetsinou.

nagojka
27. kvě 2021

@ema90 ty se s tim nak crcas😂😂😂🍀🍀🤰🤰🤰tem prckum se u maminky v bazenku fakt asi libi az moc...neni den kdybych necekala ve skupine zpravu😂😂

ema90
27. kvě 2021

@nagojka Libi, ale citim, ze po tom Hamiltnu uz to dlouho nepotrva 😀

annoonniimm
3. dub 2022

@katabe ahoj, chci se zeptat jak to dopadlo? Bylo to v pořádku? Mám teď něco podobného.

katabe
autor
5. dub 2022

@annoonniimm ahoj, nakonec to bylo v pohodě. Nic se nestalo. Vše probíhalo jak má🙏😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru