Těhu pás. Jaký doporučujete?

kiki1912
5. srp 2019

Jaký těhu pás by jste děvčata doporučovali. Případně jakou velikost jste prosím brali. Má doktorka říkala že ho mám začít nosit protože jsem drobná a už mě docela dost bolí záda a to sem teprve 15+1tt. Díky za odpověďi a přeji hezký den

kittyy17
5. srp 2019

@kiki1912 zajdi si do zdravotních potřeb, nech si poradit, vyzkoušej si velikost, napiš si na lísteček přesný název a velikost, a s tím jdi za neurologem. Může ti ho napsat na zdravotní pojišťovnu...

kiki1912
autor
5. srp 2019

@kittyy17 a můžu se zeptat jak magor proč za neurologem aby to napsal na pojišťovnu když je to těhotenský pás? Bohužel u nás jsou jenom dvoje potřeby a jedny to mají jen a pouze na objednání ani jeden nemají na vyzkoušení a druhý to nevím

kiki1912
autor
5. srp 2019

@kittyy17 spíš bych měla jít na ortopedii ne??

kittyy17
5. srp 2019

@kiki1912 mě tehdy poslali za neurologem. Protože k jednomu chodím se zadama, nebyl to problém. K ortopedovi asi můžeš taky. To ti řeknou v tom obchodě. I když je na objednání, změří si tě a velikost určí podle tabulek...

marketa2016
Autor odpověď smazal
Zobraz
malenka3
5. srp 2019

Mám tenhle https://www.ondalek.cz/anita-tehotensky-pas-bab...

Nebaví mě to nosit celý den, je mi to trochu nepříjemné, je to jak podprsenka na břicho (je mi nepříjemná i podprsenka, radši jsem bez toho), ale beru si to na úlevu při náročnějších dnech - když mě čeká delší cesta, tahání nákupu atd. Nedokážu říct, že to je super, ale původně jsem si to koupila na bolesti břicha, jak je těžké (taky jsem drobnější), gyn mi to doporučila, ale gynekolog nemá oprávnění něco napsat na pojišťovnu.

Každopádně pokud budeš nějaký kupovat, nekupuj si ty hadříky, co máš na druhém obrázku, to je jenom estetická věc, ale to břicho to nemá šanci pořádně udržet.

malenka3
5. srp 2019

Jo a velikost jsem si vzala klasickou svoji, co mám normálně - tedy oblečení S, pás taky S.

zuzzik82
6. srp 2019

Ja mela Anita pas a super. Ty velke desne tahnou, ja si to zkusila a vadilo mi to. Ale kazdemu sedi neco jineho. Mela jsem tento, velikost M. Je tam velky suchy zip, rostl semnou cele tehu.
P.s. Ted ho prodavam, za 200 vcetne postovneho.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru