Těhulky ve 4. měsíci

luccii
7. pro 2008

Ahoj holky, právě začínám 4. měsíc a chtěla jsem se někam připojit, teprve dnes jsme tu novinku pustili do světa 🙂. V diskuzi Začínající 2. trimestr jsou těhulky od cca 20.tt výš, a tak jsem si řekla, že založím téma pro ty, které jsou opravdu na začátku 2. trimestru a chtějí si vyměňovat zážitky, zkušenosti, radosti i strasti, i když těch bude, doufám, jen naprosté minimum 🙂.

bertica.h
21. led 2009

no..je to fajn..aj ked od nás síce sme priamo z Brna je to skoro 45min.trolejom,električkou..atd..lebo sme bez auta.. 😒
ale za mesiac aj autíčko bude 😵 😵
konečne bude veeeľký nákup 😀 😀 😀

unka7
21. led 2009

Super, já už budu muset do hajan, ať jsem na toho našeho draka vyspalá, tak přeji dobrou noc a zítra zase pokecáme. pa

unka7
21. led 2009

co budete mit za auto?

bertica.h
21. led 2009

aj ja idem asi spať..ale manžel chce pozerať na CT 2 nejaký film životopisný..možno mrknem aj ja.
A auto si ideme kupiť Ford Focus combika,ale nie nového.
Teraz sme boli bez auta rok a je to na nervy..okrem toho,že máme rodinu na SR a chodili sme vlakom..tak aj koli výletu nejakému a teraz hlavne koli bábenku,porodnica atd..si ideme kupiť.
Tak dobru noc.snád ta Vanesska nechá už celu noc vyspať 😉 🙂

bertica.h
21. led 2009

hups..ten film dávaju na Prime 🙂

unka7
22. led 2009

Dobré ránko,

Bertica - Vanesska spinká celou noc, take si celkem odpočinu, ale stává brzo ráno a mě se vždycky, tak nechce.

No bez auta to jsou potíže já jsem si pořídila Fabii v kombi a jsem moc za ní ráda s dětma to fakt jinak nejde

bertica.h
22. led 2009

Unka..si tu?ja len že sme nevideli žiadny kočík,som nahnevaná..nikto tam nebol 😠 😠
Na dverách 2 tč,volali sme tam,nikto nebral 😠 😠

zabili sme cez 1,5hod.cesty a nevybavili nič 🙄

Takže som sklamaný,nahnevaná a nedoporučujem tento obchod.Keby tam aspon mali napísané niečo na dverách..ach jaj 😉
tak zajtra pojdeme pozrieť asi do Čaryfuku,lenže tam nemali tie kočíky,čo sa mi páčili 😒

unka7
22. led 2009

Bertica, už jsem tu. U nás se v tu dobu koupalo a připravovalo na spánek a už spinká beruška moje 😵 😵 😵

To jsou teda prodejci, tak třeba v tom Čáryfuku narazíš na lepší kočárky

laska.nezna.hranic
24. led 2009

čau holky, jak se máte? já jsem včera byla na plese a těsně před odchodem se mi podařilo si popálit ruku od kamen 😒 jsem šikulka 😅

bertica.h
25. led 2009

Laska..no,to teda..ale nič príjemné,že? 😒
Unka..no,boli sme hned na druhý den v čaryfuku a tam ma očarila Dema Nexxus 😅
Aj Moon ten nový som tam videla,tiež bol krásny 😉
vyberať si niečo je pre mna hrozné.som veľmi nerozhodna 😔
😀 😀
nejako ma pichá v brušku,teda podbrušku,snád to nieje nič vážne

laska.nezna.hranic
25. led 2009

bertica - to teda ne, ale snad to nebude tak hluboké, vypadá to dobře a už to skoro nebolí🙂
jinak já jsem taky strašně nerozhodný člověk. jen v kočárku mám jasno. tak snad už se to nezmění. ale na to je ještě čas, to bude až úplně to poslední...

bertica.h
25. led 2009

laska..tak jaký kočík ta oslovil? 🙂 🙂

laska.nezna.hranic
25. led 2009

bertica - dorjan danny sport. měla jsem jisté požadavky a pak narazila na tenhle. splňuje všechny a v porovnání s jinými v takové výbavě je levný.

unka7
25. led 2009

Ahoj Holky,

tak je zase víkend za námi. Vždycky to tak uteče. Kočárky moc hezké, jsem zvědavá, pro který se nakonec rozhodnete. Já už jsem rozhodlá na začátku týdne mi přijde korbička na Jané slalom pro, tak snad to je dobrej výběr a budu spokojená.

laska.nezna.hranic
28. led 2009

hej, holky, kdepak všechny jste? co nového?

dadule4
28. led 2009

Ahojky holčiny, jsem tu po dlouhý době, teď jsem 14 dní měla dost nervy ohledně těch špatných testů a čekání na výsledky po odběru plodovky a dneska konečně ufffff.. náš miláček je naprosto v pořádku!!! mám obrovskou radost a dneska se konečně pořádně vyspím 🙂 jsem šťastná ani nevíte jak!

bertica.h
28. led 2009

Dadula..to je super 😵 😵 😵
Tak si to už len užívaj ateš sa na mimčo 😉 😉
a pekne sa vyspi,kým možeš 😀 😀

dadule4
28. led 2009

přesně tak, konečně se pořádně těším 😉 předtím jsem se samo taky těšila, ale ten strach ze špatných výsledků mi bránil v tom užívat si to naplno. tak dneska se to rozjelo 🙂

laska.nezna.hranic
28. led 2009

dadule - paráda, gratuluji🙂 a jak je to s tím pohlavím, napsali to tam nebo ne? nebo jsi zprávu nečetla?

unka7
29. led 2009

dadul moc blahopřeji k dobrým výsledkům

dadule4
29. led 2009

díkys holky, pohlaví víme, čekáme kloučka - Lukáška, prostě jsem to nevydržela a normálně se zeptala, odměna za ty všechny nervy 🙂
unko a tobě už je dobře, všechno v pořádku?

unka7
30. led 2009

Ahoj Holky,

dadul blbý gynekoložka pořád nemůže přijít na to z čeho ty bolesti pocházejí a jestli se placenta posunula budu vědět až v úterý po ultrazvuku a to mi ještě naměřila hodně nízký tlak. Jinak moc a moc blahopřeji ke klučíkovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katerina85
6. únor 2009

Ahoj holky, jsem tu poprvé jsem ve 14tt a už se moc těším až začne růst bříško, zatím mám přes den pouze takové nafouklé a když si lehnu tak žádné. Zatím jsem přibrala 1kg. Máte to některá taky tak?Mimi jsme s manželem viděli minulý týden poprvé na screeningu, bylo to úžasné.Ale pořád mám o mimi strach, asi je to normální. Doufám, že mezi Vás zapadnu.

laska.nezna.hranic
6. únor 2009

katerina85 - ahojda, vítej mezi náma. já myslím, že je to úplně normální. až do velkého ultrazvuku ve dvacátém týdnu jsem byla strachy o mimi úplně mimo🙂 počkej, až bude mimísek kopat🙂 a bříško se mi začalo rýsovat až během posledních dvou tří týdnů. já na začátku těhu shodila cca 4,5 kg a ještě pořád mi zhruba kilčo do původní váhy chybí. ale to není ani tak těhotenstvím, jako tím, že se pořád cpu 😀 tak žádný stres. alespoň ušetříš za nové oblečení, což mi v posledních dnech začíná už jaksi dělat starost 😅

laska.nezna.hranic
12. bře 2011

ahoj maminy, obnovuji diskusi a budu ráda, když se ke mně přidáte všechny ty, které také začínáté čtvrtý měsíc, ať zas mám s kým probírat ty naše (ne)těhotenské problémy 🙂

petra03
16. bře 2011

Ahoj holky.Moc Vám všem gratuluji.Já mám už dcerku na světě,ale chtěla jsem napsat,kdybych mohla někomu poradit s čímloliv,ráda se podělím o zkušenosti.Snad Vám to nevadí...

laska.nezna.hranic
16. bře 2011

petra - jasně, díky. já už teda jedno "miminko" doma mám a píšu s holkama, s kterýma jsem kdysi začínala tady, ale ráda bych popsala i s někým, kdo taky čeká zhruba ve stejném termínu, ale nechci chodit do zářijovek, protože když někde denně přispívá hodně maminek, přestávám se orientovat. navíc nová diskuse by asi byla brzy uzamčená a tady jsem tak nějak víc "doma" 🙂

kdypak se ti narodila malinká?

gretuschka
17. bře 2011

AHoj devcata🙂
Jsem tady uplne nova,tak bych se k vam rada pripojila🙂
Jsem prave v 11 tydnu a rada bych se podelila o svou radost i s vami,i kdyz vy jste asi trosku napred🙂
Cekame miminko v Cine,kde zijeme dlouhodobe,takze rady z Ceska se mi budou hodit,
Preji hezky den 😀

laska.nezna.hranic
17. bře 2011

gretuschka - vítej 🙂 vůbec nevadí, že jste mladší, třeba mimísci překvapí a narodíte se dřív než my 🙂 tak Čína... no, to není zrovna za rohem 😀 asi nehrozí, že bych se tam kdy podívala, tak mi pověz, jak se ti tam žije a těhulí? 🙂 jak dlouho už tam jste a chcete tam zůstat natrvalo?

cernalu
17. bře 2011

ahoj, můžu se taky přidat, jsem v 17tt 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru