Těhulky ve 4. měsíci

luccii
7. pro 2008

Ahoj holky, právě začínám 4. měsíc a chtěla jsem se někam připojit, teprve dnes jsme tu novinku pustili do světa 🙂. V diskuzi Začínající 2. trimestr jsou těhulky od cca 20.tt výš, a tak jsem si řekla, že založím téma pro ty, které jsou opravdu na začátku 2. trimestru a chtějí si vyměňovat zážitky, zkušenosti, radosti i strasti, i když těch bude, doufám, jen naprosté minimum 🙂.

beisis
12. dub 2011

@laska.nezna.hranic Tak to je fakt kráva. To se na mě nezlob. Já měla taky problémy s doktorem protože byl ke mě taky takovej, když jsem se zeptala na mimi nebo na kontrolu, tak na mě koukal, jako že po něm chci práci, tak si mě radši nechali v Podolí a chodim do poradny tam. K doktorovi půjdu až po šesti nedělí. Tam už snad neni co zkazit. Ale na tvém místě bych buď změnila doktorku a nebo se zeptala tam kde budeš rodit, jestli by jsi nemohla na kontroly chodit tam a vysvětlit jim situaci většinou vyjdou vstříc.

laska.nezna.hranic
12. dub 2011

beisis - to jsou i horší věci, pouštím to jedním uchem tam, druhým ven... když jsem otěhotněla s Karimkem, místo "gratuluji, maminko" se mě zeptala, jestli to dám pryč, přitom věděla, že jsem předtím o miminko přišla. když zjistila, že jsem se vdala za cizince, začla mi tam vyprávět, jak si počká, až mi děti unese a pořád mele. zajímá ji víc mé soukromí než zdravotní stav... ale nevím, kam jinam jít, protože já si na nové lidi dost těžko zvykám... mamka k ní chodila taky a psychicky to nezvládla 😀 říkala jí takové věci, že co k ní chodí, když v jejím věku si na ní už nic nevydělá a podobně. sestřina kamarádka měla problém a ona z ní udělala kurvu, jako že by neměla tolik střídat chlapy a měla by se víc mýt... přitom ta holka snad měla jednoho kluka, kdoví jestli.
u nás doktoři nové lidi moc neberou, ale když řekneš, že přecházíš od té mé, tak tě vezmou všude. ona je vyhlášená 😀 bohužel ne zrovna v dobrém 😅
ale já nějak nevím, jestli to vydržet, nebo ji fakt poslat někam...

beisis
12. dub 2011

@laska.nezna.hranic Já bych to teda nesnášela. Přece soukromí je každého věc. A to že jsi se vdala za cizince ( i když o tom nic nevím ještě jsi mi k tomu nic neřekla a mě je blbé se ptát 😀 ) je přece tvoje věc. Důležité je, že jsi ty šťastná. A nikdo jiný nemá právo se do toho plést.

laska.nezna.hranic
12. dub 2011

beisis - ptát se na co? 🙂 jestli tě něco zajímá, klidně se zeptej, maximálně ti odpovím do ip 😉
když já jsem takový blbec, že ji nechám vykecat a zas mám měsíc klid 🙂

beisis
13. dub 2011

@laska.nezna.hranic Třeba jak jste se poznali a kde jste se brali a tak. Mě tyhle love story strašně berou 🙂

laska.nezna.hranic
13. dub 2011

beisis - úplně normálka 🙂 poznali jsme se na dovolené ve Španělsku. pomáhal tam přes léto kamarádovi v obchodě. zrovna seděl venku, já šla kolem a tlačila na vozíku ségru, která v té době nemohla chodit, protože byla po operaci kolene. tak jsme jezdili sem a tam ulicí a pořád na sebe koukali, až mě pozdravil. my si pak sedli naproti na zídku a on za námi přišel. začal se po mně sápat a že by to chtělo pusinku na seznámení, tak jsem do něj šťouchla, ať se zklidní. on se trošku zlobil, ale evidentně se seznámit chtěl, tak si přisedl a snažili jsme se o komunikaci, což byla sranda, já v té době uměla jen hola a maňana 😀 nakonec na mě vydyndal číslo. začli jsme se vídat a neuběhl ani týden a my měli vybraná jména pro děti (já to brala s rezervou, on vážně, takže pozdější debaty při výběru jmen rovnou zamítl 😅 ). dovolená skončila a já se rozloučila s letní láskou, ale než jsem dojela domu, vybil mi mobil, jak pořád prozváněl. pak mi začal volat, později chodit na net, takže jsme byli v kontaktu v podstatě denně. na podzim mě k sobě pozval, na léto přijel pak k nám a ke konci srpna mě požádal o ruku. týden na to byla poslední MS a než jsme se ke konci října jeli vzít do Maroka, už jsme byli vlastně tři, takže jsem se vdávala jako těhu. jenže než mu vyřídili papíry, byla jsem v termínu, takže jsem na celé těhu byla sama. přijel týden před porodem, tak to stihnul na poslední chvíli 🙂

a jak jste se seznámili vy?

tehuli
13. dub 2011

@laska.nezna.hranic se sem trochu vmísím🙂 ....snad neva...to je krásný příběh🙂 😉
přeju hodně lásenky a štěstíčka do budoucna🙂 já to taky měla trochu složité...kdybyste chtěli román tak se Vám někdy vyleju🙂 o mém o pět let mladším příteli🙂

laska.nezna.hranic
13. dub 2011

tehuli - ahojky 🙂 já to chci slyšet... ehm... chci říct číst 🙂 tak písej 🙂

beisis
13. dub 2011

@laska.nezna.hranic U mě to nebyl zas tak romantickej příběh. Já byla sama a dělala jsem kdysi adminku jedné místnosti na xchatu. No on tam jednou přišel něco hodil na sklo já se zrovna nudila v práci, tak jsem odepsala, tak jsme si psali, pak jsme si dali rande. Já si od toho nic neslibovala, protože byl červen skoro červenec, takže jsem to brala s rezervou. Pak mě jednou pozval k sobě aby mě dostal do postele (nepovedlo se 😀 jsem dělala drahoty a nechtěla jsem) . No tak mě pak pozval znova to už jsem se nechala ukecat, tak jsme spolu spali sem tam přijel on někdy jsem přijela já k němu. Zvál mě na akce, ale furt to bylo takové nezávazné. Na konci léta jsem se zařekla, že prostě posledním srpnem to končí jako letní láska a že už ho nechci vidět. Ale mám pocit, že je jak bumerang, já jsem ho odkopla a on se vrátil. On mě odkopnul a ani né za týden se zase lísal zpátky, tak to šlo dál a když se to nějak ustálilo on se do mě zamiloval já nakonec taky i když jsem se zařekla, že už milovat nechci. V únoru jsem se k němu nastěhovala, že by jsme to zkusili a že vysadím prášky a pořídíme si miminko. Martin věděl, že dítě chci a on řekl, že už věk také má. Je mu 32. No a v květnu už jsme čekali Šimonka. No a rok po narození Šimonka čekáme další mimi. Takovej skoro normální příběh. Určitě né tak zajímavý jako tvůj 🙂

beisis
13. dub 2011

@tehuli Taky si chci počíst povídej 🙂

martinika
13. dub 2011

ahojte holky, tak se přidávám, jsem ve 14.týdnu a zatím celkem v poho, ani žádné nevolnosti nebyly. Skoro si ani nepřipadám jako těhotná, ale jsem. Chtěla jsem se zeptat, nevíte některá kdy se chodí registrovat do porodnice? Ať něco neprošvihnu.

beisis
13. dub 2011

@martinika Ahoj záleží odkud jsi. Většinou okolo 14 týdne. Podolí má přesně 14+0 a jindy to nejde

laska.nezna.hranic
13. dub 2011

beisis - náhodou hezký 🙂 zajímavé počteníčko. pro mě určitě 🙂 tak to jste s miminkem taky dlouho nečekali 😉 byla jsi předtím zklamaná v lásce?

marti - ahojky, jsi z Prahy? já ti neporadím, protože u nás se takové výmysly jako registrace k porodu nekoná 🙂 mohl by mi někdo z vás vysvětlit smysl té věci? nikdy přeci předem nevíš, kdy nakonec porodíš...

beisis
13. dub 2011

@laska.nezna.hranic Několikrát já prostě chlapům už z principu nevěřím a jeden čas jsem se chovala úplně stejně jako oni. Jen jsem je využívala, když jsem potřebovala sex. Protože na nic jiného jsem je nepotřebovala. Jsem celkem dost samostatná prachy vydělat umím auto jsem měla byt taky nic mi nechybělo až teda na sex 😀 . No tak já jsem myslela, že nám to nepůjde několikrát jsem o mimčo přišla během prvního trimestru. Tak jsem ani nevěřila, že se zadaří.

Jinak smysl registrace je asi takovej, že by tim mělo být zaručené místo porodu. Tim pádem by registrované rodičky měli vzít ovšem realitka je taková, že ani registrované vzít nemusí.

tehuli
14. dub 2011

@beisis u mě to bylo asi tak idylka v 6,5 LETÉM vztahu že se vezmeme založíme rodinku atd...no svatba naplánována na duben 2011 čili na teď... to bylo cca minulé září tedy ještě 2010, žádost o ruku proběhla atd..vše co k tomu patří..🙂
ale můj drahý ex začal pracovat od ledna ve společn.DHL, kde ho začal těšit obdiv jiných dam, resp. jen obdiv těch dam po 6,5 letech jsem ho určitě tak neobdivovala /(bohužel). A tak najednou začal chodit na jejich večírky a takové ty akce v hospůdkách(ač na to normálně do té doby nebyl!) což mi samozřejmě začalo býti podezřelé...no a pak jsem slavila své 25.narozky načež mi řekl, že jde s klukama z práce do hospody a pak, že do té hospody, kde jsem já slavila s přáteli, dorazí...nedorazil, moje sms a volání nebyla nic platná...tak říkám o.k. napsala jsem, tak mi pak napiš a půjdeme spolu domů...NIC..vubec nic...neozval se...dojela jsem taxikem domů...asi v půl 4🙂 a on nebyl doma..:( což opět na něj bylo velmi nezvyklé..vždycky dal max 3 piva a byl už doma kolem 1 popř. hned přiklusal ke mně(trochu žárlivec🙂 tak chápeš..
ale nic vůbec nic..sral na mě🙂 já ránko vstala a ještě jsem měla mít hodinku spinu(jsem lektorka) to už tedy ležel v posteli a já ani neslyšela že došel..přišla jsem okolo 11.. a ptám se, jak bylo a jestli mi teda aspon nemohl napsat..načež se tlemil..a vůbec neodpověděl..co to prý dramatizuju..atd..prostě kecy že nekoukal na tel..apodobně..
začal bejt divnej, to prostě ženská pozná....a asi za tejden se to opakovalo tentokrát já jsem byla doma..prý jde s klukama opět sednou říkám o.k. tak mi dej prosím tě vědět co a jak..jj jasně mi řekl..
šla jsem spát cca kolem půlnoci a ještě mu píšu zda dorazí...napsal jj za chvíli dorazím dobrou...šla jsem spát...
ráno se vzbudím a on nikde..tak píšu sms jak blázen kde je a co se stalo..no prostě sem se bála co se děje...
NIC opět..., šla jsem tehdy do práce byla neděle mám dvanáctku jednou za 14 dní...od 9 do 21....a takhle jsem mu psala asi 40krát zhruba do 16,30hod..a už fakt hnusně poslední sms...at už mě kur...nesere a laskavě mi napíše, že se o něj bavím a už zřejmě tuším o co jde, že jestli je s jinou ať to napíše..načež konečně napsal...všechno je složitější než to vypadá hahahaha klišéééé jako z telenovely..a už jsem věděla na stopro, že nějáká kolegyně z práce...
dojel pro mě večer do práce...a celou cestu domů mlčel...a pak chtěl jít ještě spát...prý tak dobrou musím se vyspat...🙂hahaha jakoby mi tím chtěl říct..celou noc jsem se kurv..l s kolegyní víš tak to potřebuju dospat...výborny...fakt vyborny...rozsvítila jsem a říkám už mírně ubrečena jestli si ze mě dělá prdel nebo to myslí vážně??a tak nějak sem z něho dostala, že se s ní vyspal a že nechtěl a blabla..chtěla jsem mu to odpustit..ale furt sem si říkala že za to jeho chování mi nestojí..že už to nemá cenu a taky se chtěl asi po měsíci vracet, pak zas že ne..atd...no děs...po tom měsíci jsem to už utla a říkám nic konec už to nemá smysl...a nadobro jsme se rozešli...tedy asi 15.4.2011cca před rokem...

tak to je první má osudová kapitola..🙂 a ted jak sem přišla k mimi

tehuli
14. dub 2011

@beisis jsem se rozepsala co?dopíšu zítra ju?už musím letět🙂) se pobavíš..

tehuli
14. dub 2011

@beisis mělo to bejt že se o něj bojím:D a néé bavím.:D

beisis
14. dub 2011

@tehuli Ne v pohodě moje vztahy předtím byli spíš takový, že to prostě zkrachovalo. A jo člověk pozná, když ho ten druhý podvádí. To máš pravdu.

tehuli
14. dub 2011

@beisis tak nakonec nejdu tak píšu..

beisis
14. dub 2011

@tehuli do toho 🙂

tehuli
14. dub 2011

@beisis no a byla jsem z toho po 6,5 letech a těch ideálech svatby atd..fakt špatná..., kamarád co dělá lektora na spinu mi řekl hele nechceš jet semnou na závody(silnič.kol.) a říkám proč ne bylo krásně konec května...tak jsem jela..a jelikož kola miluju a na kolo chodím dost často ven, sleduju tour de France a tyhle věci, tak jsem si říkala, že to aspon uvidím na vlastní bulvy🙂
jela sem a jeli sme s jeho dvěma kámoši..prý jeden mlaďoch a druhej starší pán (cca 50)...oba ve výborné formě mimochodem ted všichni tři🙂i kámoš...a já říkám, když Jiřík přišel(to je ten můj drahý s kterým mám mimiška), říkám hele a kolik že tomu Jiříkovi je?a kámoš říká nevím 20, 21...🙂jen tak informativně...jako líbil se mi ale právě kvůli tomu věku jsem tyhle myšlenky hned zavrhla,...myslím to, že bychom my dva někdy něco..🙂vypadal sice tak na 23, což mě zklamalo, že mu není...ale dobrý..
po závodech byl smutnej že mu to nejelo atd...tak říkám nebud smutnej a tak jsme se bavili...
a pak nic...viděli jsme se asi po 14 dnech na oslavě toho mého kámoše měl pro změnu 35...a Jiřík tam byl taky..to jsem si ho moc nevšímala semtam sme něco prohodily..a já upekla jahodovej dortík kámošovi, co jiříkovi brutálně chutnal...asi za týden mi přišla sms že takového dáblika dlouho neviděl(tančila jsem tam s kámošem na stole atd..🙂 prostě odvaz..
a že jsem číslo atd..a že ten dort byl vynikající..
tak jsem mu napsala, že mu taky takový upeču ale jen za první místo..🙂 a začlo hecování a parkrat jsme se viděli, kecali do rána...ale nikdy nepřespal vždycky jel asi se mě bál🙂)) jakožto starší holky🙂 a že příště jedu na závody s něma...no a pak jsme onemocněla anginou...týden před odjezdem do rakouska na kola....ale jela sem tam a on mi tam celou dobu psal...jako kamarád..a já si začla uvědomovat že mi chybí že se s ním nevidím a že si s ním rozumím, a on mi napsal že se na mě těší atd..a kdy dojedu jestli nemrknem na film a nepokecáme..a ještě v den mého příjezdu se zastavil a koukali jsme na stmívání které neviděl🙂a začlo to....hlazení ručičky a líbání....byl roztomilej..o nic se nepokoušel a opět ani nepřespal asi ve 2 odešel..ale bylo to krásný mazlení a tulení..
ale já měla v hlavě zmatek po rozchodu a furt mi vadil ten věk že je mu dvacet i když tak nevystupoval ani nepůsobil..tak to bylo furt kvuli mě jednou dobrý pak zas ze nevim jestli s nim byt atd...pak mi práskl dveřma a že preci nezalezi na tom kolik mu je a že se do mě zamiloval a chce být semnou...
a já mu po dvou dnech napsala že ho chci a že s ním chci být a už to nebudu měnit..protože mi moc chyběl...
a pak byval u mě v byte...tulení a mazlení prostě nepřetržitá romantika...ale pak sem se z bytu musela odstěhovat...protože jsem ho sama neutáhla..on student(letos maturuje dvacítka moje🙂...tak řekl že se nastěhuju k nim do baráčku že je dost velkej..že má mega pokoj....a já řekla že ne..ale že teda mou postel a par věci si tam můzem dat společne jestli nevadí...no a od srpna zhruba bydlím u nich..teda v domě jeho rodičů..střídavě u našich a u něj..ale od června už naplno tu🙂 doděláme pokojík pro mimi🙂a vymalujeme..
to předbíhám..mimi jsme plánovali, ale já nebrala prášky kvuli zdravot.problémum a pouzivala jsem pharmatex globule..jenze on kolikrát kašli na globule, tak bude mimi no🙂) já mimi chci..tak říkám já taky ale až po tvé maturitě a až bude práce...a on já vím...atd..no ale kolikrát to bylo bez globulek..
tak v prosinci jsem to nedostala už a říkám to je divny ale asi tři kila jsem zhubla tak je to tím...a pak v lednu říkám to už je fakt divný...a udělala jsem si asi 10tý test..
(proběhli totiž i v prosinci..ale žádný neukázal dvě čárky..) no a 10. ledna jsem zjistila své těhotenstvví...ja byla trochu smutná a v šoku a on co blbneš nějak to zvládnem odmaturuju budem bydlet u našich Neboj se...tak mě uklidnil...
a dojal mně🙂
tož to je asi tak všechno..🙂 tedka srotí do té školičky...no jsme spolu sice 10 měsíců, ale říkám si co...snad nám to vydrží..jako rodince🙂

beisis
14. dub 2011

@tehuli Teda taky romantika to jenom já mám štěstí na tu neromantiku :D jinak tady vám dávám na ochutnání mého malého drobečka z dnešního uz

https://www.youtube.com/watch?v=IF9KNKxtD4k
snazilka_2011
15. dub 2011

Ahoj holky, já mám teď dotaz úplně mimo diskuzi, ale mohly byste mi poradit🙂 Když mám tady v barazu nějaké věci v oblíbených, jak to smažu??🙂 Ne a ne na to přijít🙂)

snazilka_2011
15. dub 2011

@beisis tyyy jo, ty si byla na 4D už v 17-18tt? Moc hezoučké video🙂!

beisis
15. dub 2011

@snazilka_2011 Jj byla jsem si to zaplatila, abych mimíska viděla.

snazilka_2011
15. dub 2011

@beisis krásný🙂 taky o tom uvažuju, ale prý cca ve 22tt je mimi ještě krásněji vidět🙂 A ty čekáš chlapečka?🙂

snazilka_2011
15. dub 2011

Po dlouhém zkoumání jsem ty oblíbené věci už smazala😀D

beisis
15. dub 2011

@snazilka_2011 já doufám, že holku 🙂

laska.nezna.hranic
15. dub 2011

teda dámy, jste se rozepsaly, to bylo počteníčko 🙂
všimla jsem si, že hodně párů je spolu docela dlouho a mimi nikde, pak se rozejdou a mimuško se objeví, jen co si najdou nového partnera. čím to?
snazilka - tak s bazárkem neporadím, ten místní vůbec nepoužívám. ale vidím, že jsi to už zvládla 🙂
beisis - taky jsem se chtěla zeptat, jestli to, co jsem viděla, byl pindík 🙂
já jdu na velký utz ve středu, už se těším 🙂 nějak si víc myslím na holčičku, ale tuhle jsem měla sen a tam jsem měla dva chlapečky. a i podle dne pravděpodobného oplodnění by to vycházelo spíš na kluka... tak uvidíme. ono je to stejně jedno, jen to chci už moc moc vědět 🙂
tehuli - co na to rodiče, že taťka nemá ještě ani maturitu? 🙂

beisis
15. dub 2011

@laska.nezna.hranic jé nestraš já doufám stále v holku doktor tam pindíka neviděl. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru