Těhulky ve 4. měsíci

luccii
7. pro 2008

Ahoj holky, právě začínám 4. měsíc a chtěla jsem se někam připojit, teprve dnes jsme tu novinku pustili do světa 🙂. V diskuzi Začínající 2. trimestr jsou těhulky od cca 20.tt výš, a tak jsem si řekla, že založím téma pro ty, které jsou opravdu na začátku 2. trimestru a chtějí si vyměňovat zážitky, zkušenosti, radosti i strasti, i když těch bude, doufám, jen naprosté minimum 🙂.

kacenka1977
23. pro 2008

andara - tak ta sada do postýlky, co máš v albíčku je opravdu super - dokonce jsem kvůli tomu vzbudila přítele, který usnul u televize, aby se šel podívat, jak jsou jiní tatínkové šikovní a co umí sami koupit - fakt nádhera,
kočárek jsem taky zkoukla, lepší by to bylo vidět na živo v obchodě 🙂

kacenka1977
23. pro 2008

ahoj andrejko - a ty už cítíš pohyby? já mám ještě čas, abych cítila pohyby, ale docela se na to těším 🙂
na vánoce zatím nemám nic nachystáno, ale nandám cukroví an stůl a stromek ozdobíme jako tradičně až 24.12. ráno a dárky balím vždycky až 24.12. odpoledne - taky si musím ještě koupit vánoční balící papír, mám ho trochu z loňska, ale to by určitě nestačilo 😀

andara
23. pro 2008

No pohyby - takove jako dloubani obcas,vetsinou kdyz sedim nebo lezim na zadech,ale kopance to jeste nejsou.
Jinak krasne sady maji na www.ebutik.cz,maj tam i tu nasi,ale manzel ji koupil na aukru. 🙂

simbro
23. pro 2008

holky mám dotaz: dneska jsem byla na kontole a vzali mi krev na triple test, změřili tlak a to bylo všechno, na další kontrolu jdu až 20/1 stalo se vám to někomu? díky

andreahrbacova
23. pro 2008

triple testy se dělají normálně,já už je mám za sebou simbro také.Taky mi brali krev.

kacenka1977
23. pro 2008

abdaro, díky za tip na sadu - myslela jsem, že mi ji ušije mamina, ale teď když vidím, jaké mají krásné, tak asi neodolám a taky si nějakou koupím

simbro
23. pro 2008

andrea, já vím, že se berou normálně, ale spíš mi šlo o to, že mi vlastně jen nabrali a ani nijak nevyšetřili nebo nezkontrolovali mimi, jestli se vám to taky stalo, žýe jste šly vlastně jen na krev 😉

andreahrbacova
23. pro 2008

aha,tak to ne,já vždycky jdu na ultrazvuk

kacenka1977
23. pro 2008

simbro - zatím mi vždycky dělal ultrazvuk a doufám že i dál bude abych viděla mimi - jdu tam 5.1. a měla bych být v 16 tt, tak uvidíme, kdyžtak si o ten ultrazvuk řeknu, abych byla v klidu, že je mimi v pohodě 🙂

simbro
23. pro 2008

snad to bude ok díky 🙂

ludva
23. pro 2008

Dobrý večer, v 16. týdnu by se měl dělat tzv. velký ultrazvuk. Ale třeba Vám ho udělají později. Ptala jsem se na to dr., ale jelikož jdu v lednu na plodovku, tak mi ho nedělal. Jinak pojišťovna hradí 3x UTZ za těhu a vyšetřovat Vás lékař nemusí, pokud nemáte problémy. Až ve vyšším stádiu těhu. Byla jste některá na plodovce? Já jdu poprvé a mám z toho docela strach.
Jinak všem krásné Vánoce a hodně zdravíčka, to budeme potřebovat všechny.

luccii
autor
23. pro 2008

ludva, tzv. velky UTZ se dela v 20. - 22.tt

luccii
autor
23. pro 2008

simbro, neboj, obycejne se delaji za cele tehotenstvi jen 3 UTZ... pokud mas problemy, tak casteji a taky zalezi na doktorovi... ale bez padneho zduvodneni proplaci kazda pojistovna opravdu jen 3 UTZ

bertica.h
24. pro 2008

Ahojte dievčatá🙂

Všetkým Vám prajem pokojné,pohodové a požehnané vianočné sviatky,veľa zdravia,lásky,štastia ...a ..ľahké porody 🙂 😉 😉

andara
24. pro 2008

Simbro,mne taky v 16tt nedelala utz,jen krev na tripl testy a vysetrila pohmatem.Ale jelikoz jsem chtela fotku,skakla jsem si do nemocnice na utz.Tam jedna fotka stoji 50Kc a ja dostala dve 🙂 Takze jsem prcka videla, naposled jsem ho videla ve 12tt a pak bych az ve 20tt a to bych nevydrzela.Takze tak. 😵

simbro
24. pro 2008

holky díky, já jdu 20 na utz, kde si nechám říct, co čekáme, tak se ještě měsíc budu těšit, že je to 50na 50, kluka už máme tedď bych chtěla holčičku, ale hlavně aby bylo vše ok 🙂 🙂

bertica.h
24. pro 2008

Simbro..držím palce.Nám by mali povedať 29.12 čo čakáme a sa len modlím(okrem toho,aby bolo všwetko ok),aby nám malé neukázalo ritku🙂)

Ja by som rada ešte jedno dievčatko 🙂

luccii
autor
24. pro 2008

tak to my jako prvorodice budeme radi za cokoli 🙂

ja uz mam vsechno hotove, ted se konecne upravim a budu koukat na pohadku 🙂 uzijte si vsechny dnesni den 🙂

luccii
autor
26. pro 2008

ahoj holky, u nas Jezisek pekny - prcek dostal od tatinka dupacky, overalek, bryndacek a deku - je to cela sada 🙂 zitra to nafotim a hodim do albicka 🙂 mela jsem z toho nejvetsi radost 😉 a jeste z tehotenskeho kalendare - taky od manzela 🙂 jinak se porad cpu cukrovim - je to des 😅

co vy?

andreahrbacova
26. pro 2008

ahojky lucci u nás byl Ježura taky štědrý,já dostala velký míč na cvičení,kojící polštář a na prcka jsme dostali povlečení,penízky na postýlku,chrastítko,lahvičku na mlíko a ještě další dárečky byly.Velkou radost jsme měla z kozaček,už jsme potřebovala nové botičky a to včas,když už nám sněží.
Taky se pořád něčím cpu,a ještě když to cukroví pořád leží na stole-je to hrůza

kacenka1977
26. pro 2008

ahoj holky, u nás Ježíšek byl nějaký ropačitý - o mém těhotenství jsme řekli až 12.12. mým rodičům a 16.12. přítelovo rodičům a naši z toho byli nějak vedle a moc nám toho prý vzhledem k tomu, že čekáme mimčo, nedali - proti jiným letům jsem nedostala skoro nic ☹
ale hlavně aby bylo mimi v pohodě 🙂 jiné dárky vlastně ani nepotřebuji 🙂
taky pořád baštím cukroví, před chvílí jsme si s přítelem vyrazili na večeři - dali jsme si smažené tvarůžky, tak snad mi z toho nic nebude 😉

xtehulka
26. pro 2008

ahojte nova www o tehu www.tehotenstviaz.cz

andreahrbacova
26. pro 2008

kačenko,jak říkáš důležité je že mimi je v pořádku,já jsem taky letos méně dostala dárků než třeba vloni,ale já to chápu,teď se vkládalo do bytu,a naši do rekonstrukce baráku,ale tak mě moc dárečky potěšili.
Já jsme teď zase něco chroupala,už aby ty svátky skončili 😀

kacenka1977
26. pro 2008

andrejko, my jsme dneska byli odpoledne na procházce a zítra možná půjdeme plavat, už mě ty svátky nebaví, hrůza, už se dokonce těším i do práce 😀 ale je mi jasné, že v pondělí, až půjdu po 17. večer domů, tak toho budu mít až po krk a budu zase chtít být doma 🙂

andreahrbacova
26. pro 2008

my jsme taky byly dneska na procházce s naším hafanem,zítra budeme lenošit a v neděli půjdeme asi na bazén.No já jsem na nemocenské,takže už nechodím do práce,ale nenudím se vůbec,a teď začnou ty nákupy pro mimi,a budeme zařizovat byteček,takže bude pořád co dělat.

luccii
autor
26. pro 2008

andreo, prosim te, vzdyt ty jsi dostala tolik darku pro prcka! o tom se mi ani nesni 😉
holky a chodite na tehu cviceni? ja budu chodit od ledna 🙂
taky jsme se byli dneska provetrat, ale byla takova zima, ze jsme tam moc dlouho nezustali 😅

luccii
autor
26. pro 2008

holky, ja vam teda reknu, dostala jsem danajsky dar - spolecenskou hru Agricolu - on ji chtel manzel, ja ne, protoze jsem cetla, jak je slozita a dlouha a taky ze jo... 😅

andreahrbacova
27. pro 2008

Dobré ráno těhulinky,poslední dobou nevydržím dlouho spát,kde jsou ty časy když jsem prospala celý den.

luccii
autor
27. pro 2008

andreo, u me je to stejny...

tak ja jsem dala do albicka fotku oblecku od tatinka - Jeziska a pak sve (pry stale male) brisko 😉

preju hezky vecer 🙂

luccii
autor
28. pro 2008

kde jste vsechny? 😉
co vas pupik, jak roste?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru