Těhulky ve 4. měsíci

luccii
7. pro 2008

Ahoj holky, právě začínám 4. měsíc a chtěla jsem se někam připojit, teprve dnes jsme tu novinku pustili do světa 🙂. V diskuzi Začínající 2. trimestr jsou těhulky od cca 20.tt výš, a tak jsem si řekla, že založím téma pro ty, které jsou opravdu na začátku 2. trimestru a chtějí si vyměňovat zážitky, zkušenosti, radosti i strasti, i když těch bude, doufám, jen naprosté minimum 🙂.

luccii
autor
4. led 2009

tady to opravdu nejede, tak jsem se presunula do tematka, jak psala andrea 😉 a navic, ja uz budu za par dni v 5. mesici 🙂

amona
4. led 2009

Ahoj holky, tak jsem zdárně ve 4 měsíci...🙂 Sláva, alespoň už nebudu ze všeho tak vyplašená jak na začátku. 🙂

andreahrbacova
4. led 2009

amono pojď k nám do tématu konec prvního trimestru a jede se dál.Tady to fakt upadá,a je důležité s někým pořádně pokecat,takže vzhůru za námi.Já jsem tam termínem porodu nejstarší ale to mi vůbec nevadí,jsou tam prima holky,se kterýma je pořád si co říct 😉

laska.nezna.hranic
4. led 2009

pipinka - koukám, že jsme na tom s termínem podobně, kdy ti řekli pohlaví?🙂

laska.nezna.hranic
7. led 2009

to už sem vážně nikdo nepáchne? 😒

pipinka
7. led 2009

ahojky láska nezná hranic, řekli mi ho v 16tt. Teď mám ale problém, začala jsem krvácet, tak mě pustili z nemocnice domů a mám domácí léčení. Mám hrozný strach. Zkusila jsem si dělat těhu test a čárka pomali mizí 😢 😢 😢

laska.nezna.hranic
7. led 2009

pipinka - už tak brzy?
tak pokud tě pustili, tak by jste ty ani miminko neměli být v ohrožení. dělali ti ulltrazvuk, než tě pustili? věřím ti, že to musí být hrozné, o jedno mimi jsem přišla, tak si tu bezmoc umím představit. ale jsi už v devatenáctém týdnu, musíš věřit, že to dobře dopadne

pipinka
7. led 2009

ahojky, jj dělali, říkali že to bude v pořádku, mám být v klidu, ale stejně mám strach. Také už jsem o jedno mimi přišla a je to hrozné. Teď jsem se dostala až sem a je to tu zase.Mám hrozný strach, ale snad vše dobře dopadne. jak jsi na tom ty?

laska.nezna.hranic
7. led 2009

pipinka - tak to tu cestu za miminkem taky nemáš jednoduchou.
musíš být silná a věřit. hlavně se nestresuj, když i doktoři říkají, že to bude dobré, aby se taky miminko nebálo.
jak tu otázku myslíš? myslíš co se týče strachu?

luccii
autor
7. led 2009

pipinko, ted uz se test nema delat - uz nefunguje, vis? takze na nej se vykasli 🙂

bertica.h
7. led 2009

pipinka..baby maju pravdu..teraz už test nerob..načo aj🙂
cítiš už pohyby?tie ta budu až do porodu ukludnovať 🙂

unka7
8. led 2009

Ahoj Holky,

tak jsem tu, nějak jsem měla málo časíku. No, nestíhám. Občas zalítnu do jiného tématu, protože tady skoro nikdo není.

Teď pořád lítám po doktorech mám bolesti v podbříšku, ale podle ultrazvuku a vyšetření je vše v pořádku, tak snad to tak bude. Zítra jdu na odběr krve na vývojové vady.

Pipinko - na testíky se vykašly, hodně odpočívej a uvidíš, že to bude dobrý

pipinka
8. led 2009

ahoj holky, přiznám se vám, že mám strsašně velký strach. Snad to zvládnem. Včera jsem se tak rozčílila s přítelem, že jsem se nervovala skoro celou noc, tak snad je vše v pořádku.Pohyby zatím necítím. Opatrujte se

laska.nezna.hranic
8. led 2009

unka - aby tu taky někdo byl, když všechny chodíte jinam 😀

pipinka
8. led 2009

já tu budu určo-tedy když se nic nestane 😉

andreahrbacova
8. led 2009

holky pijďte k nám,vždyt tam je plno holek co taky čekají začátkem června

laska.nezna.hranic
8. led 2009

pipinka - to jsem zvědavá, jak dlouho ti to vydrží🙂 ale ok, tak jsme zatím dvě🙂
jinak jak jsi se vyspala? už se cítíš lépe?

laska.nezna.hranic
8. led 2009

andrea - tam nejde o měsíc. byla jsem tam a je to hrozný. spousta holek, co píší jedna přes druhou a probírají věci, které s tím kterým obdobím vůbec nesouvisí. měla by to být spíš diskuse než chat... navíc většina jsou "mladší", takže s nima pokecáš, ale moc ti neporadí... ale tak každému vyhovuje něco jiného...

pipinka
8. led 2009

děkuji za optání, necítím se stále nic moc, nevěřila bych že můj přítel dokáže být tak zlý. ☹ Strašně mě to trápí a mám strach jaký bude až budeme mít to malé.

a co ty jak se máš? Ty jsi na neschopence?

laska.nezna.hranic
8. led 2009

pipinka - jakto? co ti provedl?
no, v rámci možností se mám dobře, ale zeptej se mě za týden po utz🙂 ano, jsem na neschopence. ty pracuješ?

vvvendy
8. led 2009

Ahojky!!!
Pipinka testy už ted jsou opravdu k ničemu, takže se s nimy vůbec nestresuj!!! Vše bude v pořádku uvidíš, jen musíš ležet a ležet asi otrava, ale mimí si to zaslouží!!!
Také jsem si prožila zamlklé těhotenství, tak chápu že to určitě prožíváš 100x hůř, já mám ten strach taky pořád v sobě....
Nezbívá nám než věřit, že tentokráte to dotáhneme až dokonce!!!!!!!!!!!! 😉

unka7
8. led 2009

😉 lásko...-neboj už budu chodit jen sem 🙂 🙂 🙂

mě spíš vyhovuje, když je tu míň lidí chodících pravidelně, červen nestíhám, dočítat to tady Vás mám raz dva

laska.nezna.hranic
8. led 2009

unka - 😀 ale já přece nikomu nezakazuju chodit jinam🙂 choď si tam, kde ti to vyhovuje, nechci nikoho omezovat🙂 ale sama jsem všechna tahle témata prošla a orientace nic moc. alespoň mně to činí problém. mám to, jak píšeš, raději menší kolektiv

unka7
8. led 2009

Laska - možná budeme mít termín kousek od sebe, podle pondělního ultrazvuku jsme o týden starší

pipinka
8. led 2009

lásko, já jsem na neschopence s chřipkou a poté dostanu neschopenku na mimi 😉
souhlasím s tebou, také mám ráda menší kolektivy

vvvendy:děkujio za podporu. Koukám, že máme stkoro stejný termín, co? Jak se cítíš?

laska.nezna.hranic
8. led 2009

unka - uvidíme, taky s emůže stát, že se rozejdeme i o měsíc🙂 záleží, jak se kterému miminku bude chtít ven🙂

unka7
8. led 2009

Pipinko: s přítelem se nestresuj, chlapi se mění a uvidíš, že až si zvykne na to, že je to malé na světě bude to dobré

laska.nezna.hranic
8. led 2009

pipinka - tak to jo. a předtím jsi pracovala kde?

unka7
8. led 2009

Laska: To je pravda, Vanessku jsem přenášela o týden

pipinka
8. led 2009

lásko... pracovala jsem ve výrobě u potiskovacího stroje mezi barvami a ředidlem a kde ty?

unka7: děkuju moc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru