Těhulky ve 4. měsíci

luccii
7. pro 2008

Ahoj holky, právě začínám 4. měsíc a chtěla jsem se někam připojit, teprve dnes jsme tu novinku pustili do světa 🙂. V diskuzi Začínající 2. trimestr jsou těhulky od cca 20.tt výš, a tak jsem si řekla, že založím téma pro ty, které jsou opravdu na začátku 2. trimestru a chtějí si vyměňovat zážitky, zkušenosti, radosti i strasti, i když těch bude, doufám, jen naprosté minimum 🙂.

unka7
19. led 2009

Lasko - počád mě bolí břicho, jak při menstruaci, musím být pod dohledem a doufám, že se brzo placenta posune, jinak mě z toho picne

laska.nezna.hranic
21. led 2009

unka - jakto? máš ji špatně uloženou? moc nízko?

luccii
autor
21. led 2009

lasko, gratuluji k super vysledkum 2. screeningu a chlapeckovi 🙂

laska.nezna.hranic
21. led 2009

luccii - ahojky. děkuju ti🙂 jsem tě už dlouho neviděla. jak rostete?🙂

unka7
21. led 2009

Lasko - mám jí nízko, jinak gratuluji ke klukovi

laska.nezna.hranic
21. led 2009

unka - díky.
mně na posledním utz řekli, že ji mám vzadu zasahující do dds, ale prý se u většiny maminek vytáhne a samo se to srovná. neboj, to bude ok

unka7
21. led 2009

No snad jo, mám ležet hlavně, abych nezačala krvácet. Naštěstí jsem je přemluvila, abych ležela doma a ne v nemocnici

laska.nezna.hranic
21. led 2009

unka - to jo, doma je to pro tebe určitě lepší. teda po psychické stránce. no a kdy máš jít na kontrolu?

unka7
21. led 2009

Příští pátek a 3.2. na ultrazvuk

unka7
21. led 2009

Co taťka na to, že je to kluk?

laska.nezna.hranic
21. led 2009

unka - no taťka to na mě hned poznal, i když jsem se snažila nic nenaznačit, to víš, přál si ho moc, ale i přesto z toho byl tak vyprdlej, že se nezmohl na slovo🙂 a tchán je tak nadšený, že se chová pomalu jak malé dítě. takže spokojenost byla. 😀

unka7
21. led 2009

Tak to je super 🙂 Mi budeme vědět až toho 3.2. na 100%

laska.nezna.hranic
21. led 2009

unka - tak pak dej vědět🙂

unka7
21. led 2009

jojo a už nakupuješ výbavu,

bertica.h
21. led 2009

ahojte🙂
nejako je tu živšie 😅 🙂

bertica.h
21. led 2009

kedy plánujete kupovať kočík?
teraz su všade tak super kacie..mi je luto nekupiť..a potom kupovať za vačšie peniaze☹

unka7
21. led 2009

Bertica - já se teď klepu, aby vše klaplo. Objednala jsem si korbičku z druhé ruky, takže do příštího týdne bych jí měla mít a v březnu se chci podivat na výstavu do Prahy a když bude za dobrou cenu, tak ho koupit, ale uvidím říkám si, že když vyjde kolekce 2009, tak by mohl jít ještě dolů

unka7
21. led 2009

A kdy ty?

laska.nezna.hranic
21. led 2009

unka - my většinu výbavičky zdědíme, něco málo nakupuju přes net, něco dostávám od našich a jinak to necháme až na později. teď si to tu budeme předělávat, abychom se poskládali a až pak se začnu věnovat potřebám pro mimíska.
jinak kočárek bude až úplně to poslední. mám ho tedy už vybraný, ale na to je zatím čas.

bertica.h
21. led 2009

unka..držím palce🙂
Inak aj Brne bude veltrh detskeho zboží,kočíky,sedačky..atd..bude to v polovici marca(březen)my sa tam tiež chystáme..a neviem či počkať s kočíkom..alebo ako..

Inak ja všetko mám,od vaničky,cez lehátko,autosedačku,ohradku,postielku..po Viktorke..dokupim len kozmetiku,prebalovaciu podložku a kočík.a ten neviem za svet vybrať.teda..nevieme..koli MHD chcem uzší,ale zas sa bojím,aby bol stabilný..u Viktorky sme mali 4kočíky..a to teraz ani náhodou nechcem.chcem jeden,dobrý,a potom golfáč,ked bude bábo vačšie.ešte ani meno nevieme..začínam tak trocha stresovať... 😅 😅

unka7
21. led 2009

Bertica - ted paní napsala, že se omlouvá, že jí nešel net, no úplně jsem si oddychla.
Tak mi pak řekneš, jaké to tam bylo ju. Já jsme už vyzkoušela také 4 kočáry, ten poslední jsem posílala minulý týden do reklamace a nebyly to žádné levné šunky, takže doufám, že když si připlatím a koupím osvědčenou značku, že to bude v pohodě

unka7
21. led 2009

Já budu muset koupit to samé + i oblečení mám vše růžové a vypadá to na kluka

bertica.h
21. led 2009

my práve teraz na nejaký dobrý nemáme..max.možeme dať 11tisíc aj s taškou na rujkojeť..pri V.sme sa mali o dosť lepšie..som rada,že teraz máme aspon po nej veci a som rada,že to bude ja dievčatko..lebo neviem či by som popredávala..aj ked mala prekrásne vecičky..každý radšej nové by kupil..
a vypadá to na chlapca?si len mysliš?či dr.niečo naznačil(a)?
Ja som tiež myslela,že čakáme chlapčeka a ..vidíš🙂
A jaký kočík by ste chceli?

unka7
21. led 2009

U nás to je na 40% kluk na ultrazvuku byl vidět camprdlík, ale rychle se obrátil, takže si nebyl jistej byl to mžik, tak doufám že 3.2. se to rozlouskne. Těhotenství u mě probíhá jinak, než s Vanilkou, takže si myslím, že to bude. Já jsem koupila starší korbičku, vypadá jak nová za 3 000,- a k tomu chci koupit nový Jané slalom, ten se dá sehnat za 11 tis. i s taškou. Jaký jste měli? A jaký budete mít?

bertica.h
21. led 2009

Ja som teraz pozerala kočíky,našla som Chicco trio celu sadu(teda bez autosedačky)v akcii za 10tisíc..ale je strašne dlhý ten kočík 120cm na dlžku,takže by sa nevošiel do výtahu 😒
Inak máme favorita Implast Bolder,mali sme X lander..ale ked mne vadí,že ich je na každom kroku vidieť..aj ked su to super kočíky(aj pri V.sme ho mali)je už taký tuctový..
Zajtra ideme pozrieť na tento kočík
http://www.prckove.cz/kombinovany-kocarek-tri-a...
aj tento
http://www.prckove.cz/kombinovany-kocarek-silve...

manželovi sa moc nepáči tento druhý..neviem..na vlastné oči to bude iné 🙂

bertica.h
21. led 2009

Unka..ked je to na 40kluk tak potom by to malo byt dievčatko,so 60% 😉 😉

Ja som premýšľala tiež že by som kupila korbu po niekom a k tomu Quinny speedy..ale k tomu nánožník,kabela..vyšlo by to na viac ako máme limit 😒

bertica.h
21. led 2009

Unka mali sme pri Vikinke najprv neonato Multispert..otras kolečká..po mesaici sme ho predali,lebo sme mysleli,že dušu z malej vytrasieme..potom sme mali Picolo..ten bol super..ale neviem ho nájsť nikde na nete..kupili sme ho vo svitavách..potom sme mali športák X lander XT(super) a posledný Chicco ct 02 ten bol tiež fajn.
Kolečká su pre nás základ.k tomu správna širka a dlžka do výtahu,veľký nák.košík.
Vo všetkom vyhovuje Patron ..ale ked dizajnovo nieje nič moc--ale super sa s ním jazdilo(po predajni) 😉 😉

unka7
21. led 2009

http://www.prckove.cz/kombinovany-kocarek-tri-a...
No já bych se bála těch koleček jinak je pěknej. U nás máme hrozný terény.

Ten druhý se mi celkem líbí mě se líbil od Silver tento
http://www.prckove.cz/kombinovany-kocarek-silve..., ale neviděla jsem ho naživo, tak kdyby ho měli, tak mi pak písni, jak vypadá.

unka7
21. led 2009

Ty to máš dobré, že je můžeš osahat, mi tu žádnou pořádnou prodejnu nemáme, budu muset dojet do Chebu.

bertica.h
21. led 2009

ok,mrknem aj na ten🙂
ale mylsím,že to bude malá predajna,tak snád tam budu niečo mať..ale int.obchod maju pekný

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru