Těhulky ve 4. měsíci

luccii
7. pro 2008

Ahoj holky, právě začínám 4. měsíc a chtěla jsem se někam připojit, teprve dnes jsme tu novinku pustili do světa 🙂. V diskuzi Začínající 2. trimestr jsou těhulky od cca 20.tt výš, a tak jsem si řekla, že založím téma pro ty, které jsou opravdu na začátku 2. trimestru a chtějí si vyměňovat zážitky, zkušenosti, radosti i strasti, i když těch bude, doufám, jen naprosté minimum 🙂.

market310
30. srp 2012

@laska.nezna.hranic zažila jsem 40 hodin porodu "přirozeného" než se uráčili udělat císaře, ono je jedno,jestli to bolí před tím nebo po tom, nejhorší je, když to bolí před tím tak dlouho i po tom tak dlouho, protože mě nechali totálně vyčerpat, ztratit spoustu krve, tak jsem se pak nehojila.... ☹

laska.nezna.hranic
30. srp 2012

@market310 - ahojda, vítám tě tady, ale obávám se, že už sem nikdo nechodí. nás už/zatím se to netýká a nové maminy sem nepřicházejí...

boha jeho, kdepak jsi to rodila?

market310
31. srp 2012

@laska.nezna.hranic v Třebíči... tady je porodnice vyhlášená.. průserama...

laska.nezna.hranic
31. srp 2012

@market310 - haha, to jsem si všimla 🙂 tak hlavně, že jste v pořádku. no a teď se chystáš rodit také tam?

market310
3. zář 2012

Mám skvělého gynekologa,který jeden den v týdnu slouží tady v nemocnici, jelikož bych měla jít na plánovaný císař, tak by to mohl udělat on, chci s ním o tom mluvit na příští kontrole, pokud ne, tak pojedu jinam, asi do Ivančic, ale uvidíme, mám doma sedmiletou budoucí ségru 😀
, která by za námi chtěla jezdit, což do Ivančic by bylo komplikované.,,

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru