Těhulky ve 4. měsíci

luccii
7. pro 2008

Ahoj holky, právě začínám 4. měsíc a chtěla jsem se někam připojit, teprve dnes jsme tu novinku pustili do světa 🙂. V diskuzi Začínající 2. trimestr jsou těhulky od cca 20.tt výš, a tak jsem si řekla, že založím téma pro ty, které jsou opravdu na začátku 2. trimestru a chtějí si vyměňovat zážitky, zkušenosti, radosti i strasti, i když těch bude, doufám, jen naprosté minimum 🙂.

laska.nezna.hranic
8. led 2009

unka - jé, tak to já se spíš modlím, aby to přišlo o týden dřív než dýl, to čekání musí být hrozné🙂

unka7
8. led 2009

No já měla termín na Štědrý den, takže mi to ani tak nevadilo a nakonec jsem si to užila na Silvestra 😉

laska.nezna.hranic
8. led 2009

unka - to ti to vyšlo přesně na poslední den?

unka7
8. led 2009

Ne na 1.1.2007 2.26, no snažila jsem se, už kvůli příteli ten je 31. 12., ale nestihla jsem to 😀

vvvendy
8. led 2009

pipinka: ted poslední dobou úplně skvěle, dřiv jsem jen spala a byla unavená, nic se mi nechtělo dělat a tak a ted tak týden či 14 dní je to úplný opak, je mi fajn, stačí mi spát jen večír "ale zato tak 10h", a mám chuť pořád něco tvořit. Pustila jsem se i do úklidu který jsem na vánoce dost zanedbala. Povirostlo mi bříško, tak je vše takové fajn...

laska.nezna.hranic
8. led 2009

unka - to máš dobrý, teď už víš, co tě čeká a pravděpodobně to půjde i rychleji... to já jsem z toho úplně vyprdlá 😅

unka7
8. led 2009

Lasko - nebuď to zvládneš, teď si užívej těhotenství a na porod nemysly 😉

pipinka
8. led 2009

vvvendy: to já bych spala pořád, také jsem začala uklízet. Mě také povyrostlo bříško, musela jsem si koupit i n¨větší kalhoty. Ty jsi doma na neschopence? 😉

laska.nezna.hranic
8. led 2009

unka - tak ono mi asi nic jiného nezbyde 😀 ale když oni mě všichni straší, co by mě spíš uklidňovali🙂 a když mě straší i mamka, tak to fakt musí být hrozný 😀

pipinka
8. led 2009

holky, můžu se vás zeptat kolik vám bude až budete mít mimíska doma? Mě bez měsíce 24

unka7
8. led 2009

Laska: Ber to, tak že každý porod je jinej a stresovat se dopředu nemá cenu. Stejně to budeš muset odrodit, ať tak nebo tak 🙂

laska.nezna.hranic
8. led 2009

holky, já zas poslední dny nemůžu usnout vůbec, ještě ve dvě koukám do stropu a pak bych prospala celý den. vždycky jsem byla spáč, ale s usínáním jsem problémy neměla. teď vůbec nemůžu najít polohu. a těhu bříško taky pořád nikde...

unka7
8. led 2009

Pipinko, tak je to dobrý nejsem nejmladší mě bude 24 a dva měsíce 😉

laska.nezna.hranic
8. led 2009

mně bude 24 v únoru, tak jsme na tom podobně🙂 mamči i mimča🙂

unka7
8. led 2009

To já zase pravidelně vstanu ve čtyři jdu na záchod, pak čučím hodinu do stropu a pak usnu, ale když jsem čekala Vanilku, tak jsem nespala vůbec, ale teď měta dračice, tak utahá, že lehnu a spím

unka7
8. led 2009

to jsme fakt všechny kousek od sebe mě bude v březnu

laska.nezna.hranic
8. led 2009

unka - no právě, to mě děsí nejvíc, že jinak to nejde 😀 jak dlouho jsi rodila ty?

unka7
8. led 2009

Laska - no nevim, jestli ti to vůbec napsat, abych tě neděsila 😝

Začla jsem v šest ráno a zkončila ve 2.26

pipinka
8. led 2009

kamarádka začala ráno ve 3 a skončila za 24hodin, při druhé dceři to měla za 10minut za sebou

unka7
8. led 2009

Pipinko, tak kéž by se mi to povedlo taky tak

pipinka
8. led 2009

jj, taky si říkám, ale kdoví. Hlavně že malé bude zdravé,ne? 😉 Budeš mít otce u porodu?

unka7
8. led 2009

U prvního se osvědčil 😀 , dýchal semnou, jak lokomotiva, takže vřele doporučuji, hlavně dohlídl na doktory. Musel je trošku honit, Silvestr no. 😉

A ty?

pipinka
8. led 2009

já bych ho tam měla taky ráda, moc se mi tam ale nechce 😠

pipinka
8. led 2009

pardon, jemu se tam nechce

unka7
8. led 2009

Nenuť ho a vyčkej, on k tomu dojde sám, až ucejtí pohyby a na ultrazvuku to malé uvidí, tak obrátí. Pro Standu to byl nejhezčí zážitek, dokonce uronil i slzu a že mu dřív vadil i odběr krve, tak tohle mu vůbec nevadilo

pipinka
8. led 2009

já ho nenutím, Míšovi ukápla slzy když viděl fotečku z utz 🙂

unka7
8. led 2009

No, vidíš, nejhorší je, že mi do těch jejich mozečků nevidíme a nevíme proč

pipinka
8. led 2009

ano,zajímalo by mě co on si myslí když jím a pleskám všechno dohromady, vždycky tak kouká, kdoví co si myslí 😎

unka7
8. led 2009

Holky, pádím mám vzhůru Vaňdu, kdyby jste měly časík pokecat, tak tu budu kolem osmé, to chodí dcerka spát, přeji hezký odpoledne a zatím papa

vvvendy
8. led 2009

sorry za odmlku, vzbudil se manžel po noční a dožadoval se jídla
pipinka: já mám neschopenku už od první chvíle co mi potvrdili těhu, dělám totiž ve sklárně s různýma škodlivíma látkama a nesmějí tam dělat těhotné ani kojící ženy...
jinak až se nám mimísek narodí bude mi už měsíc 28let, tak koukám že jsem zatím nejstrarší 😉
manžel přítomnost u porodu rezolutně odmítá!!! Mrzí mě to ale nechci ho nutit...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru