Test na cukrovku, kde v Ostravě?

markeeet10
24. čer 2015

Ahoj holky,potřebuju vědět kam zajít na test cukrovky v Ostravě...a hlavně od kolika do kolika...Ptám se,protože mám gynekologa jinde,než v Ostravě,tudíž tady nemá na nikoho kontakt.Musím si to zařídit sama.Ptala jsem se známé,a ta byla na fifejdách a musela tam být nejpozději do půl sedmé.. 🤐 To se mi zdá až moc brzy,ne? Všem děkuji za odpovědi 🙂

ringlicka
24. čer 2015

Ahoj, já byla na test ve Vítkovické nemocnici. Chodí se ráno na lačno, v 6:45. Není třeba se tam objednávat, prostě si vezmeš na místě číslo a čekáš. Vím, že testy dělají i na Poliklinice v Hrabůvce, ale tam se prý objednává. Čas nevím. Zkus si vyhledat na jejich stránkách.

lucfuci
24. čer 2015

Mepha Centrum v Porubě. Musíš se tam sice objednat, stačí telefonicky, ale super přístup, super čekárna 🙂 Nicméně se chodí na lačno a hnedka ráno, já byla tuším taky na 6:45, myslím, že to nikde jinde jiné nebude.

paraple98
24. čer 2015

Byla jsem také v Porubě Na MephaCentru, také dobrá zkušenost jako lucfuci. Obávám se ale, že všude se bude chodit tak brzy, díky tomu, že se dlouho čeká na odbourávání glukozy organismem mezi jednotlivými odběry.

andelka
24. čer 2015

Apromed. Taky před 7 h. Je to proto,aby to bylo po noci a na lačno. V 9 h jsem byla happy,že se můžu najíst.

monikavlckova
24. čer 2015

Laborex 🙂 Vůbec jsem na nic nečekala, berou bez objednání, a sestřička byla velmi vlídná a vstřícná 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru