Tipnete pohlaví podle hrbolku?

verur
15. únor 2019

Dobrý den, jaké by jste řekli pohlaví podle hrbolku na fotce? Moc děkuji za názory.

mikejla_a
23. dub 2020

@aaajaaanina moc moc gratuluji 😍 určitě potvrdí!

eiram7
23. dub 2020

Ahojda holky, tak jenom přidávám info, ze jste dobře tipovaly a opravdu čekáme holčičku. A teorie s výší hcg evidentně moc nefunguje, ptz jsem měla f hcg pouze 25 🙂

aaajaaanina
4. kvě 2020

@mikejla_a ahojky, potvrdilo🤗🤗🤗sice bohuzel za nic noc situace, která nastala (odber choriovych klku), ale nastesti s dobrým koncem❤️

ifus
5. kvě 2020

@mikejla_a čekáme chlapečka🙂 omlouvám se za nečinnost, ale bylo toho strašně moc🙂

janicta87
26. čer 2020

Maminky, co myslíte? Jen pro zvědavost... 🙂😉 Taky už máme dva klučíky a úžasný 😍

jerry009
26. čer 2020

@janicta87 Tipuji holčinku 😊

mikejla_a
26. čer 2020

@janicta87 ja se taky priklanim k te holcicce

terinakvetina
30. čer 2020

@janicta87 taky bych tipla holčičku ❤️

jironymou1
30. čer 2020

Ahoj maminky, zkusim se pridat... je tu hrbolek nebo neni?Ja se v tomhle nevyznam.Pokud ano, zkusite tipnout? Dekuji vsem za nazory...

jironymou1
30. čer 2020

jinak uz jsem v 8.mesici 😂 ale cvrcek si hraje na schovavanou 😂🤔 takze kdyby jste nektera na fotecce neco rozpoznala.Budu rada 🌻

jerry009
30. čer 2020

@jironymou1 V 8.mesici už není pohlavní hrbolek, ale už klasické pohlaví, buď pindík nebo pipinka. Na fotce bohužel nevidím. To je tajnůstkář/ka 😊

jironymou1
30. čer 2020

no tohle je fotka z 20tt... ted uz vim, ze tam je pindik nebo pipina 😂 bohuzel mame zahadne mimi 😂.Ale dekuji za nazor 🙏🌻

terinakvetina
30. čer 2020

@jironymou1 tak to budete mít překvapení 😃 ani na prvním screeningu netipl doktor? 😃

jironymou1
30. čer 2020

Tipl...ale byli tam 2 doktori 😂😂 jeden rekl, ze si mysli, ze holka na 60% a druhy ho pak zacal presvedcovat o chlapeckovi 😂 ale z tech par vterin, co to slo... mam neposedne miminko 🤔 takze zaver byl: na pristim utz uz se to dozvite 🙏 no uz jich par ubehlo a zatim nic.Asi jak jsem nervozni, tak to mimco citi a na kontrolach se vzdy schovava...nebo moc vrti. Dulezitejsi nez pohlavi je teda to, ze miry atd...vse je ok... a za to jsem rada...ale preci je v hlave ten cervicek, jake pohlavi nosim v brisku 🤔

terinakvetina
1. črc 2020

Aha, tak to je taky dobrý 😃 no ty tipy jsou vlastně pro někoho stejně nejhorší, ještě jsou nakonec ženský schopný osočit doktora za to že si tipl, je totiž jasné , že dokud miminko nevidíme na vlastní oči , narozené , tak nikdo nemůže říct s jistotou pohlaví 🤣 jsem teď 18. tt, a taky nám zatím řekli že tipují chlapečka.. takže já jsem od prvního screeningu hlavou úplně jinde, a strašně zapomínám 😆 doma už jsou že mě hotoví 😆 přikládám to prostě hormonům a právě hlavou v oblacích, podvědomě si pořád představuju tu holku 😆 přitom cítím že to bude klučík ❤️😆

terinakvetina
1. črc 2020

Ale neumím to neřešit , je to pro mě důležité , jestli bude další člen naší rodiny kluk nebo holka ☺️

mikejla_a
1. črc 2020

@jironymou1 a nemas fotku z toho prvniho screeningu spis?

@terinakvetina a doma uz neco mas nebo je to prvni?

jironymou1
1. črc 2020

Bohuzel nemam ☹ prave tohle jedina, ktera se tak nejak povedla.A pak uz byl doktor vubec rad, ze stihl zmerit to, co na mimi potreboval.Ale tak za chvili porodim...tak se to dozvim 🤔😍 proste to tak asi ma byt 🙏

janicta87
1. črc 2020

@jironymou1 možná chlapeček, ale ti jsou úžasní, stejně jako holčičky 😍 Hlavně ať porod dopadne v pořádku a oba jste zdraví 🙂

jironymou1
1. črc 2020

@janicta87 jee moc dekuji za nazor 🌷 ale jak pisete: hlavne at je vse v poradku 🙏

terinakvetina
2. črc 2020

@mikejla_a doma už máme klučíka , to je mazel ❤️

rezinecka
4. srp 2020

Holky poznáte pohlaví??

janicta87
4. srp 2020

@rezinecka jen podle tvaru hlavičky ... si tipuji chlapečka, všichni naši 3 kloučci měli stejnou 🙂 ale na druhém velkém utz vám poví s jistotou 🙂 jen vydržet..

daasqua
4. srp 2020

Náhodou jsem narazila na tuto diskuzi... tipnete si schválně, zda holka či kluk? Je nám to teď s manželem úplně jedno, jen tak pro zajímavost a pobavení 🙂

rezinecka
4. srp 2020

@janicta87 děkuji za tip 👍🏼, dneska na mě vlezla zvědavost, máme doma syna, a tak si říkám, chci parťáka chlapečka pro něj, ale zároveň bych chtěla i holčičku 😂

hester92
5. srp 2020

Ahoj holky. Taky jsem nahodou narazila na tuhle diskusi tak by me zajimalo jestli je neco videt na mem utz? Ja totiz vubec nechapu, kde to tam vidite😀 Budu moc rada za tipy od zkusenych😊😊

allisenka
5. srp 2020

@hester92 tipuju kluka, ale nic moc nevidím 😃

allisenka
5. srp 2020

@daasqua kluk? 😊 Mám podobnou fotku utz od mladšího syna

allisenka
5. srp 2020

Já mám teď tady takové fotky z 12 týdne. Zítra jdu na screening tak jsem zvědavá jestli něco uvidí. Tipnete si někdo? 😃

allisenka
5. srp 2020

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru