Tipnete pohlaví podle hrbolku?

verur
15. únor 2019

Dobrý den, jaké by jste řekli pohlaví podle hrbolku na fotce? Moc děkuji za názory.

allisenka
24. zář 2020

Ahoj 🙋‍♀️ bude to holčička ❤️

mikejla_a
24. zář 2020

@allisenka luxus👏❤️

danzan
24. zář 2020

@mikejla_a Tak dnes potvrzen chlapeček. 😁

allisenka
24. zář 2020

@danzan tak to bych vůbec netipla 😳

luci_ela
24. zář 2020

Tak podle naší Dr na kontrole v 17+1tt čekáme prý na 100% chlapečka. Bohužel foto z boku nešlo, máme toto a z toho to viděla 🤔

mikejla_a
24. zář 2020

@danzan ty brdo😲

allisenka
24. zář 2020

@luci_ela a nemohla to vidět z jiného pohledu a tu tohoto to jen řekla? Protože tady nejde vidět vůbec nic 😃

luci_ela
24. zář 2020

@allisenka ne ne, celou dobu jsem koukala s ní a měla ho jen z tohoto pohledu 😊

kris5
25. zář 2020

@allisenka Ty blaho! To je nádhera tolik dětiček 😘 a velký obdiv. My uvažujeme 3, ale trochu se s manželem bojíme. Ani ne financí, ale spis ze je to proste fuška...Škola, kroužky, dovolena... Se dvěma detma se to ještě dá... Ja tedy myslím, ze i se třema, když mame 2 babičky po ruce, ale manžel si tak jistý neni. A gratuluji k princezně. Ta se bude mit- tolik velkých bratru. To budou kamarádky závidět 😍😅

janinkaprcek
18. říj 2021

Ahoj holky. Poznáte prosím u nás? Mě ten hrbolek pořád nejde pochopit😁🤷‍♀️🥵 děkuji ❤️

janinkaprcek
18. říj 2021

A zde foto teď z 18tt… (první ze 13tt)

ladyhacek
19. říj 2021

@janinkaprcek co řekl doktor? Protože nohy má u sebe a z tohohle úhlu já nic nevidím.
Z těchto fotek to není poznat. Nebo alespoň za mě.
Není tam vidět "mezi nohy" a u první fotky ta fotka z boku není tak jednoznačná

janinkaprcek
19. říj 2021

@ladyhacek já mám doktora trochu aroganta,řekl ze nic nevidí.. on prý pohlaví vědět nepotřebuje…

mikejla_a
19. říj 2021

@janinkaprcek bohužel z toho 13tt není vidět hrbolek a v tom 18tt by to zas chtělo pohled zespodu. Jinou fotku asi nemáš?

janinkaprcek
20. říj 2021

@mikejla_a Ahojky. Tuhle,z 8 tt😄 to nevím jestli by mohlo být něco poznat.

ladyhacek
20. říj 2021

@janinkaprcek to je moc brzo.
Pokud opravdu chcete vědět pohlaví tak se objednej na 3D utz. Tak by to mělo být a uvidíte i celé mimi. Já nebyla, ale myslím, že se chodí kolem 24tydne, objednat se však musíš dřív.
Jinak doktor teda nevím, jeho přístup asi není nejlepší

janinkaprcek
20. říj 2021

@ladyhacek Budu se objednávat určitě,ale prý se mám objednat až ve 20tt.. Doktor je přišernej no,ale široko daleko jediný kdo bral,abych nemusela jezdit do Prahy… moc díky za Tvůj čas 😊😊😊

mikejla_a
20. říj 2021

@janinkaprcek jj to je brzo.

janina92
17. lis 2021

Ahojky všem, mohu se prosím zeptat, jestli je na téhle fotce z UTZ pohlavní hrbolek a případně pohlaví? (13+3) děkuji 🌸🙂

mydlova
17. lis 2021

@janina92 holčička

janina92
17. lis 2021

@mydlova děkuji 🙂

mydlova
17. lis 2021

@janina92 Ale já nejsem odborník, at to ještě někdo jiný potvrdí :D

janina92
17. lis 2021

@mydlova jojoo s tím počítám 😁je mi jasný, že je to takhle brzy ještě docela buď a nebo 🙂 dr taky ale tipuje holku.

hawah
17. lis 2021

@janina92 holčička 🙂

janina92
18. lis 2021

@hawah no to jsem zvědavá teda na další utz 😁

mikejla_a
18. lis 2021

@janina92 jasná holčička 🌸

lucie93m
2. pro 2021

Ahoj Holky, obdivuji diskuzi, snad se někdo ozve :D dokážete z téhle fotky odhadnout co by to mohlo být ? 🙂 Když tam dr jezdil hrbolek byl spis vodorovně, ale říkal že na kluka stačil prý 30stupnu sklon , takže je strašně brzy určit

mydlova
2. pro 2021

@lucie93m možná holčička?

xkbkbx
28. říj 2023

Dobrý den, oživuji diskuzi ❤️ 11tt, je to jen screenshot z videa které jsem si natočila na mobil, tak bůh ví, zda jsem to cvakla v dobrou chvíli a není to klamavé 😄 Co myslíte? Do prenatalu jdeme až 6.11. a já mám pocit že prasknu nedočkavostí, jsem zvědavec hrozný 🙈 Toť otázka - pohlavní hrbolek, nebo jsou to kulky, nebo konec kostrče? Co myslíte, jen tak pro srandu? Přáli bychom si holku, ale kdyz jsem videla prvni pohyby na UTZ v 11+1, tak jsem si uvědomila že ať bude co bude, budu mimi milovat uplne stejne bez rozdílu ❤️ Je to mazec!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru