Tvrdnutí břicha a k tomu bolest v kříži. Mám jet k Dr.?

4. kvě 2022

Jsem začátek 24tt dámy,a párkrát za den mi ztvrdne břicho a k tomu cítím tlak a lehkou bolest v křížích jako při MS. Mám jet raději k doktorovi zítra? Kontrolu mám za týden,určitě to tam doktorovi řeknu.
Jen zjišťuji info,jelikož sem četla že takovéhle bolesti zad při tvrdnuti značí předčasný porod....

jjasmina
4. kvě 2022

Já bych jela k dr

elesse
4. kvě 2022

Taky bych jela

klokanka31
4. kvě 2022

Jeď na pohotovost ať tě zkontrolují, lepší zbytečně než aby se pak něco stalo.

autor
4. kvě 2022

@klokanka31 ikdyz to mám jen 2x až 3x denně takovou bolest? Lekar mi rikal ze tvrdnuti bricha je normální,kdyz jsem mu to rikala

klokanka31
4. kvě 2022

Já tvrdnutí břicha neměla ani u porodu tak nemůžu posoudit,ale když mě bolelo v kříži tak to byl porod...

autor
4. kvě 2022

@klokanka31 Tak já radši rano zavolám a objednám se ještě na zítřek . Doktor je tam až od 1 odpoledne

lidija1234
4. kvě 2022

Můžeš zkusit zavolat na pohotovost a uvidíš co ti řeknou, jestli je lepší jet hned nebo stačí zítra kontrola 😊

koko94
5. kvě 2022

V prvním těhu mi břicho párkrát za den tvrdlo normálně a bolesti v kříži jsem měla také. Vše bylo v pořádku a dokonce jsem 8 dní přenášela. Teď jsem v 23tt a bříško opět sem tam tvrdne. Tělo se připravuje na porod, je to dlouhá cesta. 😊 pokud nekrvácíš nebo nemaš opravdu silné bolesti, tak bych neřešila. Mimčo roste, bříško se zvětšuje a my jakožto maminky to pociťujeme 🤗 hlavně se kvůli všeho nestresuj, to udělá tu největší neplechu! 😊

elesse
5. kvě 2022

Taky mi tvrdlo břicho, určitě i víckrát než 3x denně, ale nikdy jsem neměla i křížové bolesti, to až při porodu. Proto bych se radši nechala zkontrolovat, 24tt je sakra brzo a kdyby byl problém, čím dřív se začne řešit, tím vyšší šance že to dobře dopadne

autor
6. kvě 2022

@elesse ja ty krizové bolesti mám z pravidla když sedím a zada nemám podložené. Včera mě to třeba vůbec nebolelo.. a tvrdlo mi jen 5x za den. Doktor říkal ze to vyřešíme v úterý na kontrole

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru