Tvrdnutí břicha v 15. týdnu těhotenství, zažily jste to?

janulat18
13. lis 2013

Holky, zažila jste to některá? jsem v 15 tt a začalo mě hrozně tvrnout břicho a fakt to bolí :( voala jsem svýmu dr. a prý pokud to nepřejde, tak je prý nutná hospotalzace v nemocnici. Je to mé druhé těhu a u prvního jsem to teda neměla..

klaire22
13. lis 2013

hodně pomáhá magnezium, pila bych magnézii a třeba se to trošku zlepší. Když ne, tak holt jak říkal doktor ☹

lucifereeek
13. lis 2013

tak brzo ne, začalo mi to až v 21tt

lajla
13. lis 2013

Predevcirem vecer a vcera vecer....zvysim magnesko a uvidime...ale mi netvrdlo silne jen byly bolesti...ale ja se strasne namaham taham veci a malou do tretiho patra

milmic
13. lis 2013

Mě u obou těhotenství tvrdlo bříško od 16.týdne. Brala jsem magnezium, jestli pomáhalo - nevím. Brala jsem potom hodně vysoké dávky, bylo to takové nepříjemné tvrdnutí, až do porodu a pořád se to stupňovalo. Ale děti jsem donosila v pohodě a bez hospitalizace.

sylvka
13. lis 2013

mě to začalo taky okolo 16tt a taky až v druhém těhu.v prvním jsem to neznala.dr. mi předepsal megnezium,bylo to lepší,ale malej se narodil malinko dříve (36+3tt).

lenus202
14. lis 2013

Pokud tvrdnutí břicha není pravidelné a časový interval se nezkracuje, tak se prý nic neděje, ale pokud to máš často tak bych se poradila s doktorem, jinak magnézko, já začala brát spirulinu a zlepšilo se to.

lucccy
15. lis 2013

Břicho mi začalo tvrdnout kolem toho 15tt a tvrdlo až do konce i přes max dávky snad všech druhů magnézek, co lze předepsat. A i Dr. tě kvůli tomu bude víc hlídat - sledovat čípek. Rodila jsem v termínu.

danvitka
19. srp 2020

Mě tvrdlo břicho hodně, ale neřešila jsem to. Nevěděla jsem že je to problém. Pak jsem začala brát Magnesolv a přešlo to

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru