Tvrdnutí břicha ve 39 týdnu

janaulehlova22
14. čer 2019

Dobrý den, setkala jste se některá s neustálým tvrdnutím břicha? Jsem ve 39 týdnů a už 2. Den mi neustále tvrdne břicho, vždy ztvrdne a po chvíli povolí, nebolí to, ale je to nepříjemný, do toho se občas přidají bolesti v kříži, chci se zeptat jestli nevíte co to má být, poslíčci?
Hlenová zátka už mi odešla o to větší strach mám.
Děkuju za odpovědi 🙂

barumat
14. čer 2019

To opravdu vypadá na poslíčky.

ondruchovat
14. čer 2019

@janaulehlova22 jsem na tom stejně , mám strach ze nepoznám až to přijde , jen Mě každý ujišťuje ze to vážně poznám . TAk stále čekám ..

saminomimino
14. čer 2019

Čekala bych porod každým dnem i když mě takto děloha cvičila 14dni

janaulehlova22
autor
14. čer 2019

Děkuju za odpovědi. Já včera byla u doktorky na kontrole a ona říkala že to může přijít každou chvíli, taky mám strach že to nepoznám jsem prvorodička.. už bych si přála aby to bylo za mnou, ty bolesti zad jsou nesnesitelný 😔

ondruchovat
14. čer 2019

@janaulehlova22 přesně to samé mi říkal dr v porodnici , ze na další kontrolu už nemusím přijít . Kdyby mi to neřekl tak to možná tak neočekávám😕 a jsem více v klidu . Také jsem prvorodicka a už se tak těším ..

barulina
14. čer 2019

Poznas to ;D a priprav se ze to bohuzel zrejmw bide silit. Ale vsechny ty bolesti stoji zaa to

janaulehlova22
autor
14. čer 2019

@ondruchovat přesně tohle mi řekla i moje doktorka 🙄

astyna88
14. čer 2019

Me zacala bolet zada a dalsi den byl syn na svete. Vzdy jsem mela jen krizove bolesti. Jen se to spatne dokazuje,kdyz na ctg ani tuk.

kittyy17
14. čer 2019

@janaulehlova22 znam spoustu holek, kterým takhle začínal porod. Měř si, jak často bolesti přichází, a pokud to bude po deseti minutách a méně, jeď do porodnice

kittyy17
14. čer 2019

@janaulehlova22 lepší jet na kontrolu desetkrát zbytečně, než jednou pozdě... při nejhorším tě pošlou domů

ondruchovat
14. čer 2019

@kittyy17 takže mám raději měřit i tvrdnuti břicha kdyby bylo pravidelné?

janaulehlova22
autor
14. čer 2019

Tak za celý den to nepřestalo, intervaly jsou nepravidelny po vaně to přestalo a za chvíli znova. To asi půjde jen o poslíčky ale raději budu ve střehu. Moc všem děkuju za komentáře.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru