V 16tt mám stále chuť na sex, je to normální?

havit
7. lis 2013

holky nevim zda se tady vubec muze psat, ale ja jsem v 16tt a mam stale chut na sex, je to normalni? takze... nemuze to nejak vadit? moje hormony jsou asi nejake divne 🙂

koada
7. lis 2013

@havit klíd 🙂 pokud vám to mudr. nezakáže tak není důvod se obávat 😉 jen si užívejte

havit
autor
7. lis 2013

jeste mam jeden dotaz, pri dosahnuti orgasmu, me strasne ztvrdne bricho a prozivam spise bolest, nez neco jineho... je to taky normalni?

prcekverunka
7. lis 2013

@havit Já nevím proč by na tom mělo být něco divného. Není žádným pravidlem, že by těhotné ženy neměly chuť na sex 😉

odvarkova
7. lis 2013

@havit sexu se bát nemusíme, je možná lepší, než když těhu nejsme, to tvrdnutí mě dělalo taky, pomůže magnezium, pravidelně brát až 3x denně, pomáhá to na křeče nohou, které postihují snad každou těhotnou od druhého trimestru. Takže s chutí do toho 🙂

havit
autor
8. lis 2013

Dekuji vam holky 🙂 magnzium si kazdopadne koupim 🙂

laurital
8. lis 2013

Jasně, že je to normální.Každému vyhovuje něco jiného a pokud ti gynekolog vyloženě nenařídil klidový režim a ty sama máš chuť, tak nevidím důvod se sexu zříkat.

havit
autor
19. lis 2013

Takze mam klidovy rezim 🙂 podle doktorky 😀 aspon si dame pauzu 😀

veronikanel
19. lis 2013

Určitě je to normální 🙂 Stejně jako pokles chuti...Já od začátku těhu nesnesla žádný dotek 😀 V druhém trim.jsem byla zas jak králík,jela jsem v MHD,viděla pěknýho chlapa a raději jsem vystoupila 😀 😀 😀 A ve 3.trim už jsem to měla zakázáno 😒 I když ke konci mi to nevadilo,spát s pupkem bylo těžké,natož se oddávat milostným hrám 😀

janehajsman
3. pro 2013

Mne vsechny kamaradky tvrdily, ze je v tehotenstvi chut presla. Ja na sobe pozoruju spis opak....takze jste me uklidnily, ze oboji je normalni. Splaseny hormony holt delaji svoje...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru