V 17. tt už mě vůbec nebolí břicho. Je to v pořádku?

hanna
13. dub 2009

Ahoj holky,chtěla sem se zeptat.Sem v 17.týdnu,pohyby ještě nemám ale mám jiný problém.Od středy sem byla nachlazená bez teplot a když sem vstávala z postele tak mě (naposled)píchlo v podbřišku a od té doby nic.Mám hrozný strach jestli je mimi v pořádku.Když sem třeba se v noci otáčela,cítila sem jemný tlak a ted prostě nic,fakt nevín co si o tom mám myslet,projevilo by se nějak na těle kdyby byl konec?třeba krvácení a tak.Zmatený dotaz ale jinak to napsat neumím ☹ Nebo když sem vystupovala z auta nebo při rychlém pohybu sem vždy pocítiĺa krátkou bolest a ted fakt nic,mám z toho už 3.den nervy anedokážu myslet na nic jinýho

andreahrbacova
13. dub 2009

hanna neboj určitě by se to projevilo,buď špiněním,krvácením a nebo by jsi určo měla křeče v břiše.Mě taky občas píchlo v podbřišku,když jsem ještě necítila pohyby.Ale chápu tvůj strach,taky jsem se pořád bála.

hanna
autor
13. dub 2009

Andri děkuju za odpoved,ćo bych ted dala za malé píchnutí ☹ k dr.jdu až za 14 dní a do té doby asi zblázním,snad to bude všechno v pohodě

andreahrbacova
13. dub 2009

určitě to bude v pohodě,já si myslím,že kdyby bylo něco v nepořádku,tak se to nějak projeví.Budu držet palečky.Ale kdyby jsi byla nadále v nejistotě,tak si zavolej svému doktorovi,ať máš jistotu. 😉

magi.b
14. dub 2009

Ahoj holky, mám taky plnou hlavu (ne)bolení břicha. Mám za sebou zamlklý potrat a teď jsem v 11t, břicho mě ze začátku bolelo hodně, ale doktor nic neříkal...No a teď bolesti nemám, tak jsem pořád ve stresu, jestli je vše OK, když se nic neděje.Ty měsíční pauzy mezi prohlídkami jsou k nepřečkání.... Ať už teda něco bolí nebo ne, člověk aby pořád řešil, co je dobře a co ne. Takže držím palce, hanni!!!!! Ať je všechno dobré....

tortojs
15. dub 2009

Hanna: ničeho se neboj. Kdyby se mimi chtělo pustit, tak by jsi začala krvácet a břicho by tě křečovitě bolelo a to dost. Takže se ničeho neboj. Stres miminku nedělá dobře, může ti po narození špatně spinkat 😉

jeudi
15. dub 2009

ahoj me boli brisko ted kazdy den jakoby jsem to mela dostat nevim co to znamena mate to taky nekdo?

helulicek
15. dub 2009

ahoj holky, já bolesti bříška snad ani neměla, možná jen sem tam, ale cca ve 22tt jsem se v práci tak přetáhla, že mě z toho 3 dny bolelo nehorázně břicho, doktorka mi dala bez diskuze neschopenku a nasadila magnésko. Nevím, jestli to, že mám klid nebo magnésko, ale vše je v poho. Teď mě občas pobolí jakoby na bocích a v tříslech, ale to je asi tím rostoucím bříškem 🙂
Hani a Magi, určitě, kdyby něco bylo, tak by vás určitě dost bolelo břicho, nebo by bylo krvácení, špinění atd.
Jeudi, nebolí tě to třebas z toho, že rostoucím bříškem se natahují vazy?

jeudi
15. dub 2009

helulicek:to taky to ja znam ty natahovaci vazy je to takovy bodani a tahani ale tohle me boli bricho jako bych mela dostat mesicky ☹

jirinkas
15. dub 2009

ahojky, no každá to máme jinak, já na začátku ukecávala dr, at mi půjčí utz dom, at prcka můžu občas zkontrolovat 😀. Nicméně píchání je určitě v pořádku, mimís v tom bříšku drobet parazituje a domeček se mu roztahuje. A pokud nic necítíte, tak je člověk asi drobet víc nervozní, ale s největší pravděpodobností se neděje nic, to by se rozjelo špinění nebo by bříško bolelo. Takže pohodové těhu 🙂

petra.a
15. dub 2009

Ahoj. Vidim ze nie som so strachom o mimi jedina a ze to nejak tak vela z nas preziva podobne. Ja som tiez zazila zamlkly potrat a teraz som v 18 tyzdni. Ked mi bolo po ranu zle nadavalo som a ked to prestalo, tak som nadavala tiez, lebo sa vo mne vynorili pochybnosti ci je vsetko OK. No a teraz sa neviem dockat kedy ucitim prve pohyby a ono zatial nic. Citim sa podozrivo dobre, tak len dufam, ze fakt bude vsetko v poriadku a ze to jednucho v tehu tak je.

helulicek
15. dub 2009

Peťko, buď ráda, že máš už těhu bez problémů, pěkně si to užívej. Až tě začne mimi kopat, tak zas budeš nadávat, že pořád sebou mele a když nebude, tak zas budeš chtít, aby kopalo...znám to 😉
jeudi, tak to už nevím....třeba to tak někdo může mít, lepší je zeptat se doktora, ale věřím, že to je ok a prostě to tak někoho může bolet a někoho ne....víš že každý těhu je jiný 🙂

simicak
16. dub 2009

jeudi,ja to mam taky. Boli me bricho ja pri menstruaci cele tehu a bolelo i kdkyz jsem cekala Verunku,takky me picha a i jak by ve vnitr ve vagine a kdyz kychnu nebo zakuckam a nepripravim se na to,tak chytam takove krece,ze se nemuzu ani pohnout par vterin a taky jsem to mela u prvniho tehu a mala uz ma 2,5roku. Ted i obcas spinim a dok.neprisli nato proc,tak patram na netu a ptala jsem se na ty bolesti a vse je v poradku. Moje sestra je stejne tehu jak ja a taky ji boli od zacatku bricho a taky jak pri menstruaci a taky picha.........kazda to vnima jinak.Kamoska co byla tehu ji bricho nebolelo ani jednou 😉

hypo
17. dub 2009

holky pozna se mimodelozni tehotenstvi?
ja jsem teprve na uplnem zacatku, v utery jsem mela pozitivni test a hcg 149
jsem po ET a uz 4 noci mam tak desny krece ze myslim ze me to roztrhne ☹ mota se mi hlava a zveda zaludek vse najednou
divny je ze ty sileny krece jsou jen v noci pres den jen malo poboliva podbrisek.....

cernovlaska
17. dub 2009

Ahojky těhulky 🙂

píšu vám,pže řešíte stejný "problém" jako jsem na začátku řešila já 😕 a vím,že máte strach,a že je to nepříjemný ☹ já měla od počátku docela velký bolesti na menzes,proto jsem si ani nepřipouštěla,že bych mohla být těhu,ale nakonec to tak bylo a měla jsem strach,jestli nepotratím,tak jsem mazala k dr a ten mi udělal UTZ a všechno bylo ok a říkal mi,že ty bolesti na MS jsou od toho,jak se vám roztahuje děloha a až porodíte a zase se bude zavinovat,tak to taky bude přesně takhle pobolívat,i když některé maminy to nemají vůbec a to píchání v podbřišku je taky k těhu,miminko se vám tam pěkně zabydluje,děloha zvětšuje a už ty tlaky a bolesti prostě budou,takže nebojte a hlavně se nestresujte a pokud máte opravdu pochybnosti,tak radši hupněte za dr,ať má dušička klid 😉

Hypo:mimoděložní se pozná,že mamina špiní nebo krvácí,má křeče,ale taky to tak být nemusí,je lepší zajít k dr a nechat si udělat UTZ,pokud si myslíš,že by to tak mohlo být a to co nejdřív,ale podle toho,co píšeš,bych to netipovala na mimoděložní a budu ti mooooc držet pěstičky,aby to tak nebylo 😉

Takže se držte,maminky a hlavně klid,ať pak nemáte uplakánky 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru