V 18tt mám o 2 kg míň než před otěhotněním, doženu to?

caajkova
24. únor 2014

Ahoj holky jsem v 18tydnu a mam 67kg kdyz jsem otehotnela mela jsem 69kg,takze mam o dve min.stalo se vam to nektere?nebo nemam plasit ,dozenu to?pred tehu jsem mela asi 5kg nadvahu muze to byt tim,ze si mimi bere ze zasob?diky za rady.

rosslerova
24. únor 2014

Ahoj když jsem čekala první, tak jsem v 16t měla o 5 kg míň než na začátku je to normální pokud ti bývá špatně a nebo jsi vytížená pracovně, kdyby byl nějaký problém doktorka by ti řekla neboj

zarucha
24. únor 2014

@caajkova úplně v klidu. Miminko roste, to je hlavní, bere si z tebe, takže ty můžeš hubnout. Já se mezi osmých a čtrnáctým týdnem problila do -5kg oproti začátku těhotenství. Pak, když mi už bylo dobře, jsem přibírala tak půl kila až kilo za měsíc, víc není potřeba. Jím normálně. Teď jsem v sedmém měsíci, zítra začínám 29tt, nahoře 6.5 kg a dítě už má 1200 g 🙂

gepe
24. únor 2014

@caajkova bud v pohode, klidu a neres 🙂 ja za cele tehotenstvi pribrala 3,5kg s tim, ze mi sla vaha pomalu nahoru cca az od poloviny tehu a predtim taky trochu pokles. Necelych 14 dni pred porodem mi skocila v poradne v porodnici na 5,5kg celkem oproti vaze u gyndr. Resila bych, az kdyz by byl fakt velky ubytek vahy ;)

princezna8o6
24. únor 2014

@caajkova Ahojky nestresuj se tím jsem prošla i já jen jednou jsem přibrala kilčo a zase ho schodila celkově během těhu jsem ztratila asi 5 kg kdyby to bylo moc kil tak tě dr pošle do nemocnice jinak kdyby to nebylo moc a nic se nedělo tak žádná nemocnice nebude neboj mimi si bere to co potřebuje 🙂

lutu11
24. únor 2014

Je to v poriadku. Pokial by si mala rapidne ubytky na vahe, skoncila by si v nemocnici. Pokial to doktor neriesi, neries to ani ty. Mala som podobnu skusenost. S tym ze mne vaha kolisala tyzden, co tyzden. Podla toho ako velmi mi bolo zle.

anina32
25. únor 2014

@caajkova Já jsem v den porodu v termínu měla o 2 kila méně než před otěhotněním 🙂 nikdo to neřešil, syn byl v pořádku a jeho míry byly 3920g a 52cm 🙂 Nutno dodat, že mám velkou nadváhu, takže bylo z čeho brát 😉

laska.nezna.hranic
26. únor 2014

já bych nic nedoháněla a byla bych ráda za to, jak to je 🙂 pokud mimi sílí a má v bříšku dost místa, není třeba se obávat. ale chápu tě. já v prvním měla dole 4 kg a to si dítě říkalo téměř denně o oříškovou čokoládu a krupicovou kaši, což jsem do té doby nepozřela 😝 😀 a ještě v pátém nikdo nepoznal, že jsem těhu. jsem teda jiná váhová kategorie 😀 pak to ale začalo skákat o to rychleji a za druhou půlku těhu jsem nabrala 14 kg, které ale hned po porodu odešly. u druhého jsem nebyla schopná pozřít skoro nic, především v první půlce. přesto bříško vyskočilo o měsíc dřív, tak jsem se děsila, jak to bude vypadat. nakonec jsem rodila s jen + 6 kg. oba kluci měli bezmála 4 kg... mladší o drobet míň, ale to jen proto, že ho vytáhli o pár týdnů dřív, jinak by na tom byl stejně jako starší. neboj, kdyby se něco dělo, doktoři by ti to řekli 🙂

dana3262
26. únor 2014

@caajkova ja jsem na začátku tehot.byla na hranici průměru a podvahy. Na začátku jsem zhubla 5kg a do konce přibrala uz jen 4kg. Po porodu jsem mela o 10kg min a dite je naprosto zdravý. 🙂

caajkova
autor
26. únor 2014

Holky diky moc za reakce,pristi tyden jdu k dr.i na velky uz,tak jsem zvedava,co mi rekne.dam vedet.diky moc

baruskaaa14
28. únor 2014

Ahojky...Bud v klidu...I když já taky stresovala...asi to máme podobně...Do 18+1 jsem měla -5 kg a to jsem neblila,jen jsem na začátku tolik nejedla,jelikož jsem neměla chut k jídlu.....a ted jsem 19+4 tt a najednou šup +1,7 kg víc...samozřejmě jsem předtím nervovala a ted nervuju taky,že to jde hrozně rychle nahoru...😀...

janiju
2. bře 2014

@caajkova
já se dostala na svou původní váhu teprve v 33 tt, takže můžeš být v klidu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru