V 18tt mám tlaky a bolesti v podbřišku, je to normální?

carolb
17. led 2013

Je to známka růstu miminka a že si tam dělá prostor?

fykyska
17. led 2013

😉 Určitě ano, muže to být bolení řezání roztahování od třísel směrem k pupku jako při ms 🙂 po stranách pnutí apod ...
Kdyby to bylo neunosné že už by se člověk musel přemlouvat aby to vydržel je lepší na kontorlu k dr 🙂

eloana
17. led 2013

pani co se mnou chodi do poradny mela kolem 18tt podobne obtize a bohuzel se zacala otevirat, takze skoncila v nemocnici..... pokud by to pretrvavalo, radeji bych k dr.zasla

socina
17. led 2013

já jsem měla od 18. tt tvrdnutí břicha. Nemůže to být ono? Nebo to můžou být povolující se vazy

zamilovanadonej
17. led 2013

Řekla bych že to bude normální roztahování dělohy 😉 😉

sariss
17. led 2013

Ahoj,ja mela v tomto stadiu tehu bolesti bricha az nesnesitelne,bodalo me.na obou stranach tak jak.jsem to nezazila. jela.jsem na pohotovost a bylo mi receno ze.jde.o roztahovani delohy. neda se s rim nic delat lehniut si na druhy bok nez kde to picha. pokud to bude.trvat x hodin v kuse a budes mit strach radsi zajed na kontrolu,lepsi jet x krat zbytecne nez 1x pozde. drz se!

arabiana
17. led 2013

Taky mě to teď trápí, bodá mě ve tříslech a jde mi to přes celý bok nahoru.

jandulinkaa
22. led 2013

Taky mám tento "problém", už asi týden mě postupně začíná bolet v podbřišku, vystřeluje mě píchavá bolest do obou třísel a břicho mě táhne už pomalu od prsou. Určo jde o roztahování dělohy, jelikož jsem byla na začátku těchto bolestí v poradně a dr. mi to potvrdila. Jen mi napsala Magnosolv, takže si rozpustím každý den preventivně půl sáčku a když mě ty bolesti chytnou víc, je to hlavně při delším pohybu, tak vypiju celý sáček, chvilku klidu a celkem to přejde. 🙂

nasekuratko
22. led 2013

ja mela bolesti-pichlave i krece-cele tehotenstvi ☹ Nekdy me to dost budilo i ze spani a chvilkama jsem se fakt i pekne kroutila. Asi to k tomu patri. 😖

siamon
16. zář 2013

Zdravím dámy,jsem v 18tt a taky mi teď začaly bolesti břicja,takové jakoby pnutí a táhnutí,zpanikařila jsem a objednala se hned k doktorovi tak doufám že bude vše v pořádku. Čtu tu že je měla spusta z vás podobné problémy tak mě to trošku uklidnilo. Doufám že to nic nebude.

carolineg1
17. zář 2013

já to mám asi od 15tt a jde o pnutí a roztahování dělohy, většinou dr předepíše magnesko 🙂 hlavně no stres 😵

ajurka
24. zář 2013

Ja mam ten samy problem. Me dokonce boli i spodni cast zad. Taky se bojim o mimi za dva dny jdu k lekari tak uvidim. Taky vas to boli kolikrat tak ze nemuzete ani chodit?

mirusa24
26. únor 2016

Zdravím .. Já mám též bolesti v podbřišku kolikrát se nemůžu ani narovnat chvilicku sedim a úplně cítím jak se tam miminko skroutilo nebo naopak propnulo az to tak tlačí ze mám pocit ze chce lest ven začala jsem mít hodně vitoky ale ty bolesti jsou často a dr mi řekl ze to vypadá ze placenta je nízko ... Mám z toho docela strach jsem 18tt ale v klidu byt nějak extra nemůžu mám ještě dvě ditka ty me nenechají

malanikova
12. bře 2016

Ahoj. Chtela bych poradit su v 19 tt. A strasne me doly brycho a deto az do spodku jako bych snad mela porodit sou to takove krece ze se to i neda nekdy vydrzet. Co to muze znamenat..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru