V 19. týdnu těhotenství nemám žádný břicho 🙂

peetta
15. dub 2014

tož kdy to půjde vidět 😀 kamarádka je o týden později a už má břich jak balon,mám špeky tak to bude asi tím že 😉 😉 😉
no moje nervy 😅 😅 😅
pa petra

ange_de_la_morte
15. dub 2014

To je individuální, někdo má břicho hned, někdo ještě před porodem vypadá jako kdyby se přežral 😀 😀 Jinak špekama to není 🙂 Já jsem měla před otěhotněním 55kg a těhotenské břicho ( kdy už si mně nepletli s tlustou) jsem měla cca od 12-15 tt

berynka
15. dub 2014

@peetta to je různý. Já těhotenství oznamovala v práci ve 20tt, protože už to trochu začínalo být vidět 😉 .
Většinou kolem 25-26tt už je to jasný těhotenský břicho.

marecekavendulka
15. dub 2014

Mně asi před týdnem povídá paní na zastávce:"Jéje,vy čekáte miminko,no to je krásný..ale to si ještě počkáte tak čtvrt roku,než si ho pochováte,že?A já na to."no,milá paní,já koncem května rodím 😀 "

tarra27
15. dub 2014

holky, to je pořád dobré....horší by bylo, kdyby jste těhotné nebyly a ostatní vás zastavovali a ptali se - Tak kdy to bude ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

deenyska
15. dub 2014

@peetta Buď ráda... moje ségra měla bříško už v 7. týdnu těhotenství. Za to já jsem před porodem vypadala jak kdybych snědla 12 knedlíků. Ona je každá maminka na to svoje bříško pyšná a zvlášť ty prvorodičky by rády, aby už konečně bylo vidět, ale myslím, že není o co stát 🙂. Mě snad každá nenápadné bříško záviděla, byla jsem ještě v šestém měsíci tak foremná, že jsem mohla v klídku přitáhnout v sedě nohy k tělu, po porodu bříško fuč, ve sprchách jsem byla za hvězdu 😀, ostatní maminky jen nechápavě kroutily hlavou, jak je to nespravedlivé, že ony před sebou tahají svěšené vaky a já jsem, jak kdybych ani nerodila... jak píšu, buď ráda, ještě se bříška nataháš...ono ti to najednou může naskočit tak, že ani nebudeš vědět, kde se to tam vzalo 😀

gepe
15. dub 2014

@peetta me zacal pupik vylizat az v sestem mesici 🙂

romantika
15. dub 2014

ja az koncem sedmého a všichni se vždy dotazovali jestli jsem cerstve tehotna. ja speky nemela, ale mam sirokou panev a jsem vysoka. ani jedno tehu jsem si neuzila, vždycky inkognito, poslední mesic něco vylezlo a slo se rodit.

ckei
15. dub 2014

@peetta na mně nikdo nic nepoznal ani v 25tt, kdybych to bývala byla nemusela už v práci vyvalit, tak na to snad ani nepřišli 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adelka21
15. dub 2014

Na me taky nebylo nic vidět, když jsem šla už do porodnice na ozvy, tak maminky na me koukaly,co tam delam 😀

ayenkas
15. dub 2014

Však ono se objeví, neboj😀 A buď ráda, že se s tím nemusíš tahat🙂 Já takhle vypadala na začátku třetího trimestru https://www.modrykonik.cz/blog/ayenkas/album/po... Ještě v osmém měsíci to někteří byli schopni přehlídnout, když jsem měla volný svetr😀

koada
15. dub 2014

Mě pořádný bříško vylezlo až někdy v 7. měsíci. Užívej si pohodlí, pak tě to dožene 🙂

janesafari
16. dub 2014

Při prvním těhu sem měla břicho viditelné asi po 10tt a ve finále 108 přes pupek
Druhé těhu už sem neschovala v 6 tt,tak to byla fuška až do 9 tt,kdy mě Dr.vystavila průkazku utajit...Kynula sem fakt s týdne na týden a ve finále 113 cm
Klidně jukni na můj fotoblok 😉 😀
Ono je fakt pak fuška to mega břicho tahat 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru