V 19+2 mimi váží 333 g. Není to moc?

pilotkaanetka
24. bře 2009

Ahojky chci se zeptat na vaše přírůstky já jsem 19+2 a mimi váží 333 g není to moc?

mikumaxik
26. led 2011

Já byla na UZ ve 20tt a mimišek měl 400 a měřil 25 centáků 🙂 🙂 Ted jdeme na UZ Za dva týdny tak pak napíši jak jsme zase veliký. 🙂

cincinnati
26. únor 2011

Ve 21+2 jsme měli odhad 400 g. Prý malé miminko.

mikumaxik
27. únor 2011

Tak jsem byla ted na UZ tak prcek ve 29tt váží 1500g. a měří 30 cm doktor říkal,že to odpovídá 30tt 🙂

mrsblack
27. únor 2011

my máme ve 30. týdnu 1300g, odhad porodní váhy jsou 3 kila, podle doktora vše v normě 😉

katka_lee
1. bře 2011

Ahoj holky, já byla na UTZ na začátku 33 tt a mudra mi řekla, že malej má už 2500g 😒 a že mám jíst hooooodně zdravě, žádný sladký a už žádný vitamíny, jinak prej budu mít velký dítě a k mé postavě nedoporučuje mimčo o váze 4000g jinak bych šla asi císařem, což nechci 😕 . Myslíte, že se dá váha mimča ovlivnit tím, co poslední týdný před porodem matka jí? POkud máme teď cca 2500g tak bych chtěla aby nanejvejš těch 1100g ještě přibral. Ale zase si říkám, raději mít zdravé dítě i když větší, než mrňouska s problémama, že? 😉 ale císaře já nechci............ 😨

petaov
15. bře 2011

@katka_lee Ahoj, já myslím, že se to jídlem moc ovlivnit nedá. Já cpu sladké pořád. Myslím si, že se to spíš ukládá mi a ne mimču 🙂 Vitamíny pro těhotné taky jím. Těm pověrám, že se pak rodí velké děti nevěřím. Ve 32. t. mi dr. říkala, že má mimčo 1800g. Myslím, že je to dáno geneticky, kolik jsi měla ty a tvůj partner při porodu. (Samozřejmě jsou i výjimky.) Já i přítel jsme měli do 3,5kg, takže nepředpokládám, že bych měla 4kg dítětě i kdybych se cpala od rána do večera.

ewicka89
31. bře 2011

20+6, 351g neni to malo?

marooshka
31. bře 2011

@ewicka89 neni to málo, já už si to úplně nevybavim, ale malej měl v 20+něco cca 400 g ve 30+něco 1600g. Narodil se ve 40+6 a vážil 3960.
A to jsem se teda cpala jako čuně, přibrala jsem 28kg. A myslim si taky jak tu někdo psal že na to má trochu vliv i váha rodičů při narození. Já sama jsem byla obr mimino 4,25 kg a všechny kluci byli velký.

marlenee
22. srp 2012

Holky já mám opačný problém chci se zeptat ve 21tt+4 váží mimi 269 g není to málo?Máte někdo zkušenost?

balunky
25. zář 2012

ahoj jsem ve 20 tt.dnes jsem byla u doktorky a podle ultrazvuku má to naše srdíčko krásných 368 g,prý je to na daný týden akorát,tak nevím,ale neboj určitě se prcek krásně zakulatí 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru