V 19tt je mi celý den zle, nic nepomohlo. Poradíte?

luciekremenova
3. pro 2012

Ahoj těhulky.Končím 19 týden a stále se cítím jak po flámu.Jím malé porce,ale vždy po obědě se mi udělá zle a mám pocit přeplněného žaludku až do večera.Už jsem zkusila čaj z meduňky,mátu zázvor dokonce i laktobacily na urychlení trávení a nic nepomáhá.Většinou mě z toho i začne bolet hlava.Když jsem to řekla doktorovi tak jen řekl,že to je prostě normální.Ale už jsem z toho otrávená jak je mi celý den zle.Neumím si představit,že by to trvalo až do porodu.Čekám 3 dítko a u předešlých jsem to naštěstí nezažila.Snad mi někdo něco poradíte ať si to konečně začnu užívat.Děkuji Lucka ☹

blahova_andrea
3. pro 2012

Bohužel ti neporadím, já měla klidný 2.trimestr, ale na začátku mi bylo šoufl (bez zvracení naštěstí) a na konci už zase pálení žáhy, malé porce, nebylo holt místo...to jsem tě asi moc nepotěšila, co? každopádně jak sama víš...každé těhu je jiné, takže kdy to skončí ti nikdo neřekne. divím se, že ti ale teda lékař neposkytl nějakou tu radu, jak to aspoň zmírnit :-/

ckei
3. pro 2012

Já teda moc nepotěším, ale já tyto stavy měla až do 32.tt 😖 Někdy to bylo ok, častěji to bylo snesitelné a nejčastěji to byl fakt "zážitek"...ale někdo to holt tak má ☹

rainyday
4. pro 2012

Ahoj, já jsem měla tyto stavy cca do 4. měsíce a docela mi pomáhalo Rennie. Kupovala jsem si to ovocné a většinou mi zabralo a hned se mi trochu ulevilo od nevolností a nafouklého břicha. Zkus si koupit v lékárně na zkoušku malé balení, třeba ti to taky pomůže... Jinak mi začalo být o hodně líp když jsem někdy ve 14 nebo 15tt začala cvičit těhotenskou jógu, ale nevím, jestli to s tím mělo přímo souvislost, nebo jestli ty těhotenské neduhy prostě postupně přešly samy od sebe... @luciekremenova

aneta0707
5. pro 2012

ahoj, u prvni holky mi bylo blbe jeste mesic po porodu. celou dobu jsem nemohla otevrit lednici, citit maso a prepaleny olej. nic na to nepomahalo, porad jsem hubnula, obcas jsem dostala kapacku a na ultrazvuk jsem musela chodit kazdy tyden... to je potom zazitek z tehotenstvi. ale na druhou stranu jsem si po porodu nemohla stezovat na vahu - 18 kg dole...

werunqa
5. pro 2012

me kdyz bylo zle tak jsem si dala torsku vychlazene coly,ale ja to nemela tak hrozne jako ty 😖

m_d
5. pro 2012

já jsem teda poprvé těhotná a jsem teprve ve 13tt nicméně, já byla u doktora a tím jak moc zvracím, mám dole od začátku už 6kg, tažkže jsem dostala nějaké vitamíny pro miminko a musím je jíst, říkal mi ať jím kdy já potřebuji a co potřebuji, taky mám dodržovat hodně pitný režim 🙂 a nicméně sama jsem na sobě vypozorovala studenou colu a nejlépe vyštěrchanou bez bublinek a vždy se mi uleví 🙂

lynks
12. led 2013

vidím, že jsi už vyzkoušela všechno možné...ještě by mohlo pomoct tady ten odkaz
http://www.jimejinak.cz/2012/04/me-druhe-tehote...
je to změna stravy - ranní miso polívky a umeboshi švestky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru