V 6tt jsem unavená jako nikdy

mischelll87
21. led 2018

Ahojky zeny :o)
Jsem moc rada, ze jsem tuto stranku nasla. Jsem tehu 5+6TT a jsem unavena jako nikdy. Mam pocit, ze snad prospím cele tehu 😀 Kde je muj elan a energie? Proc nejsem schopna se z niceho radovat ba naopak me vsechno neuveritelne stve? Neni to me prvni trhu, ale poprve se citim tak divne.

oldema
22. led 2018

@mischelll87 Já teda sice nejsem 1.trimestr, jsem už 30tt, ale dodnes si pamatuju jak jsem prvních 12týdnů jen spala a zvracela 😂 Pak jsem měla období, kdy jsem elánu měla pro armádu a teď jsem zase ve fázi, kdy spím nebo podřimuju a v noci pak usínám kolem 3 ráno 😫

jansovad
22. led 2018

Ahoj, mě ta únava i nevolnosti přešly jako když utne po 12tt. Tak držím palce, ať se tě to nedrží dlouho!

michalelka
22. led 2018

Ze začátku bych taky pořád jen spala a bylo mi zle.. 😀 Pátý a šestý měsíc jsem si užila plná elánu.. a teď jsem 28 týden, pořád bych spala.. ale v noci to nejde, to se jen převaluju.. 🙂

makiszek
22. led 2018

První dva měsíce jsem taky byla unavená, ale nevím co je to nevolnost 😀

mischelll87
autor
23. led 2018

Tak ja take nevim co je to nevolnost, ale ráno vstanu, odvedu syna do skolky a jdu spat. Vstanu ve 12, jdu pro syna, naobedvame se, sklidim kuchyn...dýchám u toho jak parní lokomotiva a jsem schopna jit zase spat. Snazim se se venovat synovy, ale stejne...v sest pustim pohádku a usnu :-/ hrozny. Takovou únavu fakt neznam. A to nemluvim o pálení zahy. Toto těhotenství mi dava fakt na frak. Uz at je prvni trimestr za mnou.

cervik1111
24. led 2018

@makiszek ja jsem na tom uplne stejne.Je to moje treti tehotenstvi a toto zazivam poprve.Rikam si,asi jsm uz stara (32let)😆😆😆😆😆Stale jen unavena,nic me nebavi,nemam z niceho radost.Jsem na nemocenske,tak jenom lezim a kynu 😠A jeste k tomu mam celodenni nevolnosti.Takze uplna paraaada 😩😩😩

alexkisss
24. led 2018

Ahojky ja sem dnes 5+3 a taky nejsem skoro ničeho schopna porad bych jen spala nebo ležela vse me štve nedokáží se na nic soustředit je to me treti tehu ale neznám takové nálady atd

kafr
24. led 2018

Taky jsem první trimestr prospala. Ráno jsem vstala, až jsem musela, udělala si snídani, to mě tak zmohlo, že jsem zas šla spát. Udělala jsem si oběd a zas únava... Pak mi z krve vyšlo málo železa- může to být i tím. Zeptej se na gyndě.

zvedavec2
24. led 2018

@mischelll87 a mas v poradku srdce? Mne prave v tehotenstvi, kvuli unave o jake pises a funeni diagnostikovali srdecni nemoc.. Gynekologovi se vubec nezdalo, proc tak funim. Poslal mne na kardio a tam objevili vrozenou (!!!) vadu srdce, celkem zasadni. Od toho se pak odvijel zbytek tehotenstvi. Takze nepodcenit.. Muze to byt jen nedostatek zeleza, ale muze to byt i neco vic. Preji at je vse v poradku.

natysnovec
3. únor 2018

Ahooj chodi sem nekdo🙂

michalelka
3. únor 2018

@natysnovec tohle není skupina 🙂 Pokud sem něco napíšeš, zobrazí se info těm, co zde něco napsali k tématu 🙂

natysnovec
3. únor 2018

Aham..ja hledam prave nejakou skupinu tehulek...

kamste
3. únor 2018

Nedostatek energie může souviset s nedostatkem železa, vitamínů B, hořčíku a vody.
U 3. těhotenství jsem "usínala za chůze" a pomohlo mi to doplnit vitamíny a minerály a hlídat si stravu, aby byla výživově hodnotná (holt když jsem unavená, tak "jedu na cukr", což ovšem situaci řeší jen krátkodobě ale jinak to vlastně škodí).

michalelka
3. únor 2018

@natysnovec tak to budeš muset jít na seznam skupin a ne forum 😉

natysnovec
3. únor 2018

Nevim kde😁

natysnovec
3. únor 2018

@michalelka nebim kde to najit..nic mi to neukazuje😁

natysnovec
3. únor 2018

@kamste ja jsem s teeminem pri az na rijen 2-10 dni

natysnovec
3. únor 2018

@kamste je to od tebe mooc hezky ze mi pomahas.

kamste
3. únor 2018
kamste
3. únor 2018

@natysnovec chvíli trvá, než se člověk v tý struktuře "Koně" rozkouká 😉

natysnovec
3. únor 2018

@kamste to kazdopadne...jsem tu uz od 2016 ale zacala jsem ted v prosinci jak jsme se snazily...takze sem tu jak osel nevim kudy kam😁

michalelka
3. únor 2018

@natysnovec když si zadáš termín porodu, systém tě automaticky zařadil do terminové skupiny porodu.. tam najdeš asi nejvíc informací stejně dlouho těhotných holek.. a jinak odkaz, který posílala @kamste 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru