V kolikátém měsíci budu cítit první pohyby miminka?

xsonnyx
18. kvě 2017

Ahoj holky chci se zeptat , v kolikatem měsíci budu cítit pohyb miminka ? Já jsem v 9 týdnu těhotenství 😉 Dekuju za odpověď

ywushka
18. kvě 2017

Pohyby jsou citelne až tak po 18tt - pokud si to dobre pamatuju z prvního tehu

pavca1982
18. kvě 2017

Poprvé těhu asi až kolem 20.tt. Když jsem byla podruhé tak kolem 18.tt a potřetí už v 16.tt

terykk
18. kvě 2017

Já citila poprve kolem 20tt

japerinka7
18. kvě 2017

Čekám první a první pohyby jsem cítila v půlce 21. tt. Mám placentu vepředu, takže to trochu tlumí😉

marva
19. kvě 2017

Ahoj, taky cekam prvni a pohyby jsem citila v 17tt, ale protoze mam placentu na zadni stene a jsem hubena

misulinka44
19. kvě 2017

To je šíleně individuální... Někdo cítí brzo,jiný až po 20tt... Všeobecně se udává ten 20tt jako prvorodičky a kolem 18tt druhorodicky... Já třeba pohyby cítila fakt brzo- první 16tt,druhý 14tt. Kamaradka az 24tt. Je to fakt individuální

jaja01k
19. kvě 2017

U prvního v 23tt, u druhého v 20tt.

xsonnyx
autor
19. kvě 2017

Dekuju 😊👍

andryyysssek
20. kvě 2017

Já u prvního těhotenství cítila první pohyby(šimrání,mravenčení) v 16tt,a u druhého ve 12tt.

medulinek
21. kvě 2017

@andryyysssek ve 12tt si myslim,ze to pohyby fakt nebyly - miminko ma 5cm,stehno meri kolem 1cm a plave v deloze o objemu nejakych 6litru (deloha ma v tu dobu velikost fotbaloveho mice)

andryyysssek
21. kvě 2017

@medulinek měla jsem to stejné jako poprvé, a potvrdil mi to i dr 😉

xsonnyx
autor
21. kvě 2017

Chci se zeptat , pomuzivate nějaký krém na bříško ? 😉

marva
21. kvě 2017

@xsonnyx pouzivam normalni kremy, u kterych je napsano, ze pusobi proti striim, ale zadnou znacku nemam vyhranenou, zatim spis zkousim, protoze nesnasim, kdyz mam na sobe mastny povlak. Nejlepsi asi je Elastiq, ten i hodne doporucuji lekari, ale taky je dost drahy...

xsonnyx
autor
21. kvě 2017

@marva dobře Dekuju já jsem ze používám Dave a Nivea 😉

anniesfibis
21. kvě 2017

ja az v 24tt ...placenta vepredu, tak proto pozde

pucmelinka
21. kvě 2017

Ja okolo 18.tt...a pouzivala jsem Bi-oil...strie se mi neudelaly,nevim,jestli to bylo mazanim,nebo spis tim,ze jsem mela relativne maly pupik...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru