Ve 13tt bolesti v podbřišku a na vaječníkách + špinění

zlatickamoje
2. lis 2012

ahoj holky mam takovy problem jsme podruhe tehotna ale u syna jsem nemela zadne problemy a ted des.jsem ve 13tt a uz tyden mam bolesti v podbrisku ze zacatku sjem mela male bolesti ktere hned ustoupily ale tohle se neda vydrzet.sveho dr mam daleko tak jsme byla tady u nas ve meste ze se rovnou sem nahlasim a sestra mi rekla ze si mam jet kam chodim ze me dr neveme i prez bolesti ze to urcite nic nebude.mam strach ale zase nechci jet aby mi dr rekl ze to nic neni.mel nekdo stehjny problem ze bolesti neustoupily a k tomu spineni a obcas bolest pri curani ne jako na zanet mocaku ale jina dekuji moc

naomi6
2. lis 2012

@zlatickamoje Ahoj, já tě nechci vystrašit, ale být tebou, tak upaluju hned k dr. Pokud to je už týden a špiníš..... Držím moc moc palce

zlatickamoje
autor
2. lis 2012

dekuji dnes jsme znovu rano byla tady u nas ve meste a opet neprijemna ze me proste neveme tak cekam az prijede pritel a jedeme k nasemu dr tak snad me neposle do nemocnice jelikoz nevim kdo by pak hlidal malyho v tydnu kdybych tam byla

naomi6
2. lis 2012

@zlatickamoje No to snad není možné, že tě nevezmou, když máš potíže. To naše zdravotnictí je fakt strašný. Tak ať ti to dobře dopadne.

radana1979
2. lis 2012

@zlatickamoje Tak přemýšlím, zda si to vůbec může dovolit odmítnout pacientku s bolestmi. Kašli na něho a určitě zajeďte ke svému doktorovi. O malého se neboj, vždy se to nějak vyřeší. Já už mám jen 20 dní do porodu, doma 2 malé raubíře, babičky daleko, ale vím, že se to zvládne. Určitě tam máš kolem kamarádky, které zastanou začátek a pak už to vyřeší přítel 🙂

zlatickamoje
autor
2. lis 2012

@radana1979 no ja se prave odstehovala k pritelovi a zde tu.nikoho neznam a malej neni jeho tak nemuze snim jakoby marodit tak do pondelka musim vydrzet

radana1979
2. lis 2012

@zlatickamoje A byla jsi u toho doktora? Přece nebudeš celý víkend s bolestmi ☹

zlatickamoje
autor
2. lis 2012

@radana1979 jojo a.nebyl tam.kdyby to neslo vydrzet pojedu na pohotovost tam me take vemou ne?a na jake oddeleni kdyztak dekuji

radana1979
2. lis 2012

@zlatickamoje Určitě tě na pohotovosti vezmou. Jestli máš poblíž nemocnici zkusila bych nejspíš rovnou gynekologii, pokud ne, bude muset stačit klasická pohotovost a oni tě případně někam odešlou. Držím pěsti, ať to přejde.

radana1979
6. lis 2012

@radana1979 Tak jak to s tebou vypadá. Přešly tě ty bolesti?

naomi6
6. lis 2012

Taky mě to zajímá. doufám, že vše v pořádku...

radana1979
6. lis 2012

@zlatickamoje Tak jak to s tebou vypadá. Přešly tě ty bolesti?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru