Ve 13tt mám břicho jak v 5. měsíci

radova23
31. črc 2013

je tu nektera s velkym bříškem a třeba i malinkýma pohybama ? 🙂

speedygon
31. črc 2013

Měla bys být konkrétnější ohledně velikosti bříška...jinak já taky pohyby cítila od toho 13.tt stopro 🙂

blahova_andrea
31. črc 2013

nic si z toho nedělej. já jsem rok a půl po porodu a mám břicho stejný, jak kamarádka v 5.měsíci ☹ ale v těhu mě taky pouštěli lidi sednout už v prvním trimestru 😀 jinak já pohyby poznala až v 17tt a stejně mi dr. tvrdil, že to není možný

radova23
autor
31. črc 2013

@speedygon konkretnější ? 😀 tak ja pošlu foto 🙂 fakt jo ? Já u prvniho míma citila v 16tt ale to jsem si nebyla jistá zda to jsou fakt pohyby a byly 🙂 ted fakt citim pohyby ale tajila jsem to,pač se spousta lidi vysmíva :-/
@blahova_andrea

radova23
autor
31. črc 2013

😀 😀 😀

speedygon
31. črc 2013

@radova23 já mám dojem, že nějaké slaboulinké náznaky byly už v 11.tt Na velkém UTZ mi dr řekla, že je ještě brzy, ale jelikož je to již 3. těhu, tak je ucítím zanedlouho. A fakt. V tom 13.tt to již bylo jasné 🙂

speedygon
31. črc 2013

@radova23 týjo, fakt pěknej pupík 😀 A pouští Tě v MHD sednout? 😀

radova23
autor
31. črc 2013

@speedygon hihi nevim 😀 ja jezdim autíčkem 😀

speedygon
31. črc 2013

@radova23 tak vyzkoušej někdy 😀

radova23
autor
31. črc 2013

@speedygon jak znám dvur,akorád by na mě koukali-vipadam hodne mladě ☹

speedygon
31. črc 2013

@radova23 no a co, ať koukaj...já taky nevypadám ani náhodou na 31, to by mi hádal málokdo 😉

irennn
31. črc 2013

No víš záleží jaký máš základ a podle těch paží a postavy nejsi úplný drobeček...takže oni když to bříšenko začne trošku růst,tak vypadá k tomu základu větší.... 😉

tehulemamule
31. črc 2013

Ahojky já mám břicho jak kdybych už rodila taky dost velký 😀 😀 😀

zuzamik
31. črc 2013

@radova23 Nic si z toho nedělej, já mám něco podobného- sice trošku menší, ale už nemám žádné oblečení, které by to bylo schopno maskovat 😉

radova23
autor
31. črc 2013

@irennn no celkem drobna anorektička nejsem 😀 ale jinak tlustoch taky ne 😀 mam 48 kg 😀 ale chapu neboj 🙂
@zuzamik taky šmatram po skříni 😀
@speedygon jo vid 🙂 at si trhnou,ikdyby nam bylo 17 let muze jim to byt jedno 😀

ivca31
2. srp 2013

Ahoj, pohyby cítím týden, ale nejsem prvorodička, tak mě na to doktor připravoval a bříško se mi během 14 dní zvětšilo, že vypadám že už jsem v pokročilejším týdnu 😀 Ale já to měla i předtím, jsem drobná a malá, takže je to ihned vidět. A jak zvládáte tyhle horka ?

anda04
2. srp 2013

Pěkný bříško,takový mám já teď v šestým měsíci 🙂

anda04
2. srp 2013

Jinak mě ty vedra moc nevaděj,já mám prostě teplo ráda,dokud jsem byla v práci,byl to opruz,ale teď už do práce nemůžu,tak co,sbalím holku,jdem k vodě a tam je fajn.

kettm
2. srp 2013

Já jsem 15tt a mám trochu menší ale ne o moc, já jsem celá zaoblená😀 neva hlavně že jsou mimča ok 😉

faminka
2. srp 2013

A není to i tim, ze uz je to druhy? Hodne mych známých ma tu zkušenost, ze s druhym tehu bylo bricho hned od zacatku jak balon...

brisalek
2. srp 2013

diskuzi jsem nečetla, ale já jsem před prvním těhu byla v pase hodně hubená, ze strany úplně placatá. No a poslední 4 roky , když povolím svaly, tak mám břicho jak 5 měsíci i bez těhotenství🙂☹

hakanka
2. srp 2013

@radova23 Ty brďo, to je pěkný bříško na 13. týden. Ale celkově jsi hubená, ne? takže ideál, hubená s velkým břichem. Aspoň tě lidi pustí sednout. Ale jsem zvědavá na fotku v 40.týdnu, doufám, že ji sem dáš. 🙂

mm_mm
2. srp 2013

Hmmm, tak já už podruhý řeším obrácenej problém - břicho nikde. Když jsem šla rodit, tak mi nikdo nevěřil, že před sebou nemám ještě nějakej ten měsíc a teď jsem v 7. měsíci a kdybych chtěla, tak ho zamaskuju bez problémů a nikdo nic nepozná...
Ale není to celý jedno? 🙂

anda04
2. srp 2013

já nemyslím,že to je tím,že to je druhý,já měla při holce břicho jak balon a teď ho mám akorát,spíš bych řekla i malý 🙂

sarkad2856
2. srp 2013

@radova23 hezké bříško 😉 ale známá taky ve 12 tt měla takové bříško 😉

chocolatebal
2. srp 2013

Tyjo tak takhle jsem vypadala měsíc před porodem 🙂 ale hlavně že se mimískovi v domečku líbí, to je teď nejdůležitější ;)

chocolatebal
2. srp 2013
radova23
autor
2. srp 2013

@chocolatebal no ty ses pekna maminka tyjo 🙂 zavidim 🙂

anda04
3. srp 2013

kluci prostě maminkám krásu neberou,něco na tom bude 🙂

radova23
autor
16. srp 2013

@anda04 u mě naopak .... dcera mi udelala plet nadhernou,bez fličku,bez akne,bez mastnoty a mohla jsem se barvit 🙂 a ted ? hruuuza plet,hruuuza vlasy a nejde mi se barvit ☹

tehulemamule
8. zář 2013

Ahoj tehulky ja mám břicho jak mega balon a ještě mám dvojčata takže je to ještě horší ach jo ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru