Ve 14. týdnu těhu se necítím vůbec jako těhu

michalinka1
27. říj 2013

Ahojky jsem úplně poprvé na diskusním fóru doufám, že tady najdu spřízněné duše. Mám doma již 8 letého syna Jardu a za těch 9 let jsem spoustu věcí zapoměla. Mám za sebou velmi těžké obdobý těch 12 nejistých týdnů. Už jsme před 3 lety o mimi přišli v 7 týdnu tak mám teď strach aby se všechno povedlo. Jsem teď ve 14 týdnu a necítím se vůbec jako těhulka máte někdo stejné příznaky nebo spíš nepříznaky?

evabed
27. říj 2013

Ahoj! Já osobně nebýt břicha (jsem 33tt) a necítit kopání prcka, tak o nějakém těhotenství taky nevím.. 😀

michalinka1
autor
27. říj 2013

@evabed Ahoj to máš dobrý já už se nemůžu dočkat vím, že teď vystrkuju břicho a nafukuju ho před zrcadlem, ale v takovým 30 týdnu až se nebudu moct ani ohnout k botám se tomu budu řechtat. Co máš v bříšku kluka nebo holku?

evabed
27. říj 2013

Tak to ví jen doktorka 🙂 S manželem nechceme vědět pohlaví.. Čekáme největší vánoční dárek, jaký jsme mohli dostat a tak jsme se rozhodli, že to bude překvapení se vším všudy 🙂
Taky už se nemůžeme dočkat. Jen u nás to bude trochu dřív než u tebe 😉 A břicho vystrkuju a nafukuju už od zjištění dvou čárek na testu 😀 Taky je těhotenství jediná doba, kdy to bříško hrdě ukazujeme a vystrkujeme, takže si to musíme pořádně užít 😀 Pak zase přijde období zatahování a schovávání špeků, které nechceme vystavovat.. 😀

prcccek
27. říj 2013

Holky, já jsem ve 25 týdnu a taky nebýt občasného kopání a bříška, tak nevím, že jsem těhu. Nevolnosti jsem neměla ani nic podobného.
@evabed Napsala jsi to dost výstižně, teď hrdé vystrkování bříška a potom zatahování 🙂

sisi137
28. říj 2013

To jsem ráda, že to čtu. Jsem v 7.tt a furt čekám kdy začnu zvracet nebo mi aspoň narostou prsa. Zatím naprosto nic. Těhule v okolí jsou schopné problít celý den, kupují větší podprsenky....no jsem ráda, že nejsem sama bez příznaků 🙂

sedlu
5. lis 2013

Ahojte holky,
píšu sem také poprvé mám doma 6letého synka a ted čekáme holčičku (zjištění pohlaví díky vyšetření ve 12-14 týdnu),první 3 měsíce jsem jen spala a bylo mi pod psa ale jako u prvního asi nejsem blinkající tip a jsme ráda 🙂 a jak začal 13tt tak vše ustoupilo...jsem už na neschopence a ted si doma dělám vánoční uklid a užívám si to a je mi moc dobře...takže jen při natahování a zvedání těžkych věcí si musím uvědomovat,že jsme těhulka.ted jsem v 15tt.Těším se na pohyby,aby mi to miminko stále připomínalo 🙂

partyzanka91
13. pro 2013

já taky nemám žádné těhu příznaky a mco se těším na pohyby. Kdybych menstruoval asi bych stále nevěděla že jsem těhotná

evca_
13. pro 2013

ja taky nic jen když jsem u doktora a vidim ultrazvuk nebyt toho tak to vůbec nevim a jsem v 12 tt. brisko mam ale spis mi to pride jako kdybych pribrala a neotěhotněla 😉

misspotter
11. led 2014

Ahoj, mám to podobné, jsem v 16. týdnu a nejsem unavená, zvracím jen když si čistím zuby (každé ráno, ale za to může nejspíš zvýšená citlivost sliznice v ústech). To, co znervózňuje mě, je že když přijdu po celém dni z práce, bolí mě bříško, jako bych posilovala břišní svaly (v době, kdy jsem nebyla těhotná). Nevím moc co to je, ale snažím se nezneklidňovat.
Kamarádka o týden ve starší těhu, je doma od 2. měsíce, nemohla vstát z postele, blbě je jí furt, slabá, unavená a už zůstala doma.
Každá to máme jinak.

kristy46
11. led 2014

Ahoj, trochu me pobavil nazev diskuze 🙂 - bez urazky samozrejme. Ja jsem ve 40. Tydnu, mam male brisko a nebyt toho, ze zacinam byt nervozni, kdy porodim, tak se misty taky necitim ani jako bych byla tehotna ;) energie mam na rozdavani, schody do 8. Patra vybehnu "jak zamlada". Bud rada, ze se tak citis, pozdeji to ocenis ;)

kristy46
11. led 2014

@misspotter tyto problemy s bolesti brika jsem mela taky, dr. Rikal, ze je to atahovanim vazu, ktere drzi zvetsujici delohu, jak se pri chuzi-pohybu hybe, tak to ty vazy namaha.

misspotter
11. led 2014

kristy46: děkuji, uklidnila jsi mě :o))

mrsnikola
11. srp 2014

Ahoj, já jsem ve 14tt ještě šla do lékárny ještě pro jeden test, protože jsem si vůbec nepřipadala těhotná :D koza no :D a to jsem měla už průkaz :D nic méně, to teď jde ráz na ráz a už se ujišťovat nemusím 🙂 spíš mám tendence zatahovat břicho :D a jsem v šoku z otoků :D hodně štěstí a hlavně zdraví !

janie1988
11. srp 2014

Neměly byste číst tolik ty diskuze, pak si člověk myslí, že jakmile nemá oteklé nohy nebo nezvrací, tak není v pořádku. Nechte to na přírodě a buďte rády, že vám nic není.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru