Ve 14tt na sluníčku u vody, jaký máte názor?

diankaary
8. čer 2014

Ahoj, jaky mate nazor na to byt ve14tt na slunicku u vody. Zrovna dnes jsem byla v aquaparku od dopoledne do ted. Sice jsem se casto ochlazovala, ale mam trochu obavy z toho jestli bych se slunci radeji vyhybat mela. Diky za nazory.

jarunkaxyz1
8. čer 2014

Ahojky, já bych se neschovávala před sluníčkem z důvodu těhu, ale z důvodu celkově snížené ozonové vrstvy a nepříjemného dusna. 😉

sarkad2856
8. čer 2014

Těhotensví není nemoc ale,neměla by ses tak vystavovat sluníčku a zvlášt bříško ... tady posílám odkaz a tam je to hezky popsané 😉 http://www.babyweb.cz/na-slunicko-s-briskem

svoba
8. čer 2014

Ptala jsem se doktorky. Bříško trochu zakrývat, jinak na slníčko v pohodě. spíš pozor na kvasinky z bazénu.

lucie777
8. čer 2014

A to já se sluním těhotná-netěhotná! 😀 Jako těhu si samozřejmě víc chladím břicho a nepeču se tolik,protože tolik ani nevydržím,ale zalezlá jen ve stínu nejsem. 😉

fressa
9. čer 2014

Tak já teda taky..máme zahradu a doma se vydržet nedá,cákám se i s malým v bazénku a břicho kontroluju,aby nebylo horký,takže se nepeču,ale horší si myslím,by bylo v pařáku být oblečená a mučit se vedrem ve stínu,tak se schladím,svlíknu..

lenkalenulka
9. čer 2014

Neni to problem, hlavne hodne pij a zdrzuj se spis ve stinu nez aby ses pekla na slunicku... uzivej si leto😉

mafeska
9. čer 2014

těhotenství není nemoc ale zase všeho s mírou 🙂

antoinet
9. čer 2014

Nemělo by se opalovat břicho, je to přece jenom záření a taky dost tepla, ale jinak se smí. Ideální řešení jsou plavky vcelku, teď mají nádherné vě výprodeji v F&F 😉

barinkas
9. čer 2014

bych v tom neviděla zas tak velký problém... moje doktorka z gyndy byla v těhu u moře, ukazovala mi fotky, kde se opalovala i s břichem i bez plavek 😀 asi bych to nepřeháněla v poledních hodinách, ale jinak proč ne. Já byla u moře v 8. měsíci a v klidu 🙂 myslím, že tím malá nijak neutrpěla. Břicho jsem občas zakryla, vyloženě se nepekla a bylo to fajn. Sama myslím poznáš, kdy Ti slunko už bude vadit 🙂

me79
9. čer 2014

Ja začínám 8. Mesic a ted jedu na par dni tez k moři. Jiz jsem byla pred 2. Měsíci. Krém 50, dostatek tekutin, zakrytá hlava a v největším horku byt ve stínu. Tělo si samo rekne 🙂

lukza
9. čer 2014

Já byla jako trhu 21tyden u more a na sluníčku jsem byla ala bříško zakrývála ,ale než mít strach ze slunicka vice bych se bala veřejného bazénu.

mantaray
9. čer 2014

Pozor na pihy!! V těhotenství jsou "aktivní" a mnohem víc náchylný na melanomy. Takže mazat mazat mazat!

vinkuca
10. čer 2014

nejlíp to pozná sám člověk na sobě. Znáš se nejlíp a uvidíš sama co ti vyhovuje. Každopádně je v těhotenství zvýšená tvorba kožního barviva - vznik pigmentových skvrn, kterých se potom člověk špatně nebo vůbec nezbaví - takže mazat 🙂 .
Sluníčko si užívej, já dělala to samé, dcerka je v srpnu, jeden návod jak přežít opalování- smažení na sluníčku - lavor s ledovou vodou a do něj nohy 🙂 , pomáhá to.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru