Ve 20tt na velkém UTZ nešla vidět levá ledvina

nykolina
14. čer 2014

Holky byla jsem na velkem utz ve 20tt,vse ok,az na to ze miminko nespolupracovalo a pani doktorka nevidela oblicej a levou ledvinu,nez by me poslala se napr.projit tak rekla ze me posle primo k odbornikovi nejakemu,jdu tam za 14dnu,ale strasne se bojim at je vse ok a ta ledvina tam je..nestalo se to nektere zvas??dekuji za kazde info 🙂

tlapakovalucie
29. lis 2014

Tak u nas se bohuzel ta chybejici ledvina potvrdila..ale dcerka je jinsk zdrave uz sestilete ditko a nijak ji to neomezuje 😉

svetlanap
30. lis 2014

Můžu se zeptat, kde jste byla na UTZ? Já byla v Brně na Veveří a tam mě pro změnu doktorka vyplašila, že nemá nosní kůstku, a že je to známka nějaké genetické poruchy, asi ji tam jen neviděla nebo co, protože při kontrole tam byla a když jsem se pak ptala, co je s tou kůstkou, jestli vůbec je nebo není třeba malá, tak se ta druhá doktorka smála a říkala, že je naprosto ok, že přece bych nechtěla slona. Počkala bych každopádně na kontrolu za 14 dní. Vím, že se to blbě říká, mě by to tehdy asi taky nikdo nevysvětlil, ale důležité je zachovat klid, ono to nemusí být tak horké, jak se to zdá, doktoři umí moc dobře plašit. Držím palce, aby to bylo v pořádku, každopádně ale i to, že by byla pouze jedna ledvina není nic tak hrozného, žiji s tím 24 let, bez omezení. 😵

mogwaika
30. lis 2014

brácha má jednu ledvinu zakrnělou a téměř nefunkční. Už je dospělej, v životě ho to absolutně v ničem neomezovalo, žádné léky nebere. Takže i kdyby se nenašla, tak to není konec světa, neboj 🙂 @nykolina

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru