Ve 20tt necítím 2 dny pohyby. Je to normální?

ajurka
9. říj 2013

Ahoj chci se zeptat. Pohyby cítím od 18tt a teď je necítím 2 dny je to normální. děkuji

jpetraa
9. říj 2013

@ajurka úplně normální

giovanna2012
10. říj 2013

Já jsem plašila, když se nehýbala sotva pár hodin. 2 dny by mě zabili. 😀 Pokud se nehýbe ani dneska, už bych něco dělala.

selverin
10. říj 2013

pokud jsi v nejistotě, tak si skoč raději k doktorovi, já bych šla... ale zároveň si myslím, že miminko ještě není natolik silné, aby byly pohyby cítit nějak pravidelně a má tam pořád dost místa, může být otočené jinak apod a už to nejde tolik cítit.... 😉

carolineg1
10. říj 2013

já mam pohyby pravidelně a taky plaším když třeba najednou nic :D ale myslím, že je to individuální, já mam angelsouds tak aspon slyšim srdíčko, ale pro jistotu bych zašla k dr, hlavně s klidem 🙂

petulkaz
10. říj 2013

určitě zajdi k dr., budes klidnejsi. Ale myslim, ze takto brzy jsou ty pohyby hodne nepravidelne. Mimi je jeste malinke, nas maly byl lenoch a za zacatku jsem ho taky treba dva dny necitila.. casem vypozorujes v tom kopani pravidelnost a uz budes vedet 🙂

ivajaro
10. říj 2013

Rozhodně bych šla na pohotovost nebo k dr, raději zbytečně něž-li se pak užírat tím, proč jsem nešla dřív a řešila to na MK.. kdyby bylo nejhůř!! Raději si zajdi, nic tím nezkazíš! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru