Ve 20tt ve mně miminko lítá jak praštěné, mám se obávat?

bergina
4. čer 2014

Zdravím všechny, budu prvorodicka a radši se zeptám na 100 věci, než abych nevěděla a měla obavy. Jsem 19+3tt a před pár dny jsem začala cítit pohyby v brisku. Zezacatku slabé, pak dva dny nic a dneska ve mě litá jak prastene. Mam se něčeho obávat? Na netu jsem četla, že když sebou moc šije, že něco nemusí být vporadku, když mám mezitím dny, kdy je brisko v klidu. Děkuji za rady a případné uklidnění.

mysak07
4. čer 2014

Ahoj! Nase mala taky mela dny, kdy si jen tak lebedila a musela jsem se hodne soustredit, abych ji citila a pak me treba i v noci vzbudila... Takze podle me to je normalni a pokud te nic neboli...

zamilovanadonej
5. čer 2014

@bergina Nečti tolik, a zkus to brát víc intuitivně. 😉

cervenakarkulka
5. čer 2014

@bergina ahoj, taky jsem prvorodicka a posledni dobou se ve me mlel jako blazen a pak dva dny zas takovy klidnejsi rezim, tak dva tri vrteni co jsem zaregistrovala. Je to normalni a neni ss ceho obavat. 🙂. taky se radsi petkrat zeptam a jsem za blbce nez neco zanedbat. preci jen je to nase prvni mimj a vse je pro nas nove 🙂

pear
5. čer 2014

Buď ráda, že miminko cítíš a užívej si to 🙂 je to krásný pocit, když mi břicho skáče sem a tam. Miminko reaguje na tvoje pocity, zdravotní stav apod. - takže když je třeba deštivo, tak mi miminko více odpočívá, protože ani já nemám energii.

bergina
autor
6. čer 2014

Ve mě poslední tři dny šije natolik, že mám pocit, že hraje mistrostvi světa ve fotbale 😀 a to ani nevím, jakého pohlaví mimi čekáme. V pondělí to možná už zjistíme, tak snad se nám ukáže O🙂 jinak dekuji za uklidnění. Já si už totiž prošla takovýma nemocema, že se bojím o mimi i sebe

maci32
12. črc 2014

možno to bude malý futbalista 🙂

korin77
12. črc 2014

je to úplně normální, neboj - u mě to hodně ovlivňuje to, co jím - když hodně cukru (půl melounu na posezení není problém) tak se pak mele jak blázen,když naopak něco těžkého např svíčková, knedlo zelo atd tak občas ťukne aby se neřeklo..to samé i vedro - to je v klidu, ochladí se, a jede..neboj - horší by bylo, kdybys třeba dva dny necítila vůbec nic..jsem taky prvorodička vyklepaná ze všeho🙂 Ono se lehce řekne, nic nečti, a neprožívej to tak ale pokud by bylo něco špatně kvůli tomu, že se prcek mele, přidalo by se k tomu i něco dalšího -taky jsem byla párkrát na výletě v nemocnici (můj dr není zrovna příjemnej - prej mám přijít mimo standard max až mi praskne voda nebo ze mě poteče krev proudem, blbec) ověřit si, že je prcek v pořádku, takže pokud by ti to vrtalo hlavou, bude tě to stát max 90Kč za pohotovost...

babusku
17. črc 2014

Já sem teď v 19 plus 3 týdnu a asi dva týdny mě mimčo intenzívne kope,je to viděť i na venek.Ale doktor mi řekl,že je to zcela normální teď,že se miminku teď hodně vyvíji nožičky,tak kope jako o závod,takže si to docela užívam 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru