Ve 21. tt mi něco průhledného lepícího vytékalo z prsu

pavlanatlinka
10. srp 2011

ahojky mám prosbu nemíte stím někdo zkušenost jsem ve 21tt a něco průhledného lepícího jemně mě vytékalo z prsu nevíte o co jde? :(

coxa
10. srp 2011

Ahoj, měla jsem to taky, nevím, jestli je to přímo kolostrum, ale občas se mi to v noci taky spouštělo.

hojda
10. srp 2011

Jj to je colostrum, prsa už se chystají na kojení🙂

zvirka
10. srp 2011

Mně to začalo přibližně taky tak, trvalo to až do porodu, klídek, je to normální, už se to prostě chystá, aby mělo mimčo co baštit 🙂

nikiii
10. srp 2011

Ahoj, jojo, jak píše Coxa, příprava na mlíčko, občas se to stane, čím víc k porodu, tím častěji, hlavu bych si s tím vůbec nelámala, někomu to dělá, někomu až po porodu. Takže se netrap a užívej těhu. 🙂

hansed
10. srp 2011

jj, jsem v 21tt a mám totéž 😉 prsa se připravují na kojení 🙂

marcelkap
10. srp 2011

Pardón, ale musim přidat komentář - dneska poprvé jsem se po přečtení téhle otázky od srdce zasmála. To je jak nějaká otázka do Brava 😀
Promiň, ale pokud jdeš na diskuzi o těhotenství, dětěch atd., tak bych předpokládala, že se o své těhotenství zajímáš a tudíž sis o tom něco přečetla a mohla bys tedy alespoň tušit, že by to mohlo být "první mlíčko" 😉

motylek
10. srp 2011

Mě se to nedělalo ani jednou a taky jsem ani u jednoho neměla mlíko, tak je to třeba pozitivní předzvěst toho , že kojení bude úspěsné 😉

luciina
10. srp 2011

Tak mě tedy neteklo celé těhotenství vůbec nic. Pravda je, že jsem se to taky dočetla,když jsem hledala info o těhulení, ale nepříjde mi to jako otázka z Brava. Do té doby než jsem byla těhotná tak jsem o tom ani neslyšela ....

adunka73
10. srp 2011

Ahojky,taky jsem ve 21tt. a ani ted ani behem drivejsich tehu se mi tohle nikdy nedelalo a nemela jsem ani pak dost mlika,takze souhlas s motylkem.Je to pozitivni,kdyz kape uz ted 😉

kutcher
10. srp 2011

V 1. těhu jsem to neměla a kojila jsem dokonce i po řezu do 2 let a to jsem ho ještě musela odnaučit, teď taky nic neteče a určitě budu taky kojit a dlouho...😉

miarosa
10. srp 2011

Já to taky neměla, ale buď ráda znamená to že budeš mít dobré a silné mlíčko, takže o potravu o mimí se nemusíš bát 🙂

dona01
11. srp 2011

no,a ja furt nic ☹

mrsblack
11. srp 2011

Já jsem to taky neměla a mlíčko pak byla bída 😒 A nemyslím si, že je to otázka do Brava, jak píše @marcelkap, ne všechno se dá vyčíst v knížkách a myslím, že od toho jsou tu právě takováto diskuzní fóra, kde když nevím, tak se zeptám 😉

andelka
15. srp 2011

Mně začalo colostrum téct trochu až někdy od 35tt. Kamarádce tuším někdy od 25tt, je to individuální. Někomu neteče před porodem vůbec a pak v klidu kojí dva roky. 😉

pelenka
15. srp 2011

Začlo mi také kolem 20 tt, z jednoho prsa více, z jednoho méně a bohudík zatím ne samovolně, jen při silnějším doteku, když se třeba mažu. Z počátku bylo čiré, postupně žloutne, hlavně v tom "aktivnějším" prsu🙂.

dasty79
15. srp 2011

Mě to začalo asi ve 30tt a vždy jen z jendoho prsa a jen občas v noci.takže já budu kojit asi jen z jednoho prsa 😀

miriska
15. srp 2011

Na to jestli budeš nebo nebudeš mít mlíko to vliv prej vůbec nemá.Každopádně já to měla taky, musela jsem nosit vložky do podprsenky a určitě to je normální 🙂
Jako otázka od Brava mě to rozhodně nepřijde, ale myslím, že už se tady o tom někde dost psalo, chce to jen hledat...

silente
15. srp 2011

Mně se začalo kolostrum (mlezivo) tvořit až po narození dcerky. A kojila jsem bez problémů až do jejího roku, kdy se sama odstavila.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Mlezivo

pampeliska1
15. srp 2011

Myslím, že @pavlanatlinka si z celého Modrého Koníka dělá dobrou srandu - už jsem tu od ní podobnou "bravíčkovou" otázku četla.... 😝

jijitka
15. srp 2011

My se kdysi jako děti (asi tak 8 leté) bavily tím, že jsme za 2,- Kčs z veřejného automatu zavolaly na nějaké číslo a řekly hlášku typu "paní utíká vám mléko" .... No a tahle slečna má k dispozici internet. Je vidět ten pokrok 😀 😀

radushka
15. srp 2011

To jestli se mlezivo tvoří nebo ne bohužel není předzvěst toho, že bude mít maminka dost mlíka 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru