Ve 23. tt cítí pohyby jen chvíli. Je to normální?

kajule
15. led 2007

Dobrý ráno, mám kamarádku ve 23 tt, doma nemá internet, tak bych se ráda za ni na něco zeptala. Pohyby poprvé cítila v 17 tt potom zase po týdnu a pak obden, teď je cítí každý den, ale nejsou to žádné kopance a trvá to jenom chvíli. Bojí se aby miminku něco nebylo jestli je to prý normální nebo ne?!

vendy01
25. lis 2007

Tak to já přesně cítím taky 🙂 a hlavne napravo. Spím kvůli tomu víc na levým boku, protože na pravým mám občas pocit, že se mrňous snad prorve ven 🙂 🙂

denousek
25. lis 2007

jojo holky presne tak na prave strane taky mam pocit ze se chce prorvat ven!!a na leve zase citim vzdycky neco jak nohu nebo ruku jen takova mala vypoulenina ale na te prave to budou asi vzdycky zadicka nebo zadecek 😀

vendy ja vim no...ted uz to bude citi min... ale ja jsem si to jeste neuzila beeee ☹ ☹ ☹ ☹

monaberuska1
25. lis 2007

no a jinak když to shrnu, tak se strašně těším až se na ten svět prorve🙂a co vendy cítíš se spíš na dřív?nebo na dýl?A jak ty Dení?furt chceš rodit v 37tt???

denousek
26. lis 2007

jo ja bych porad chtela driv no....ted jsem 35tt prvni tyden v prosinci budu 36tt tak v tom 37tt by to bylo ok!!

vendy01
26. lis 2007

Já teda fakt netušim. V těhu jsem si myslela, že budu určitě přenášet,ale teď to vidim tak na termín. Ten mám přesně za týden! 🙂 Jinak jsme to nevydrželi a zkoušeli opět vyvolávat sexíkem, ale tentokrát téměř nic 😒 🙂 Musím ale přiznat, že mi je dneska tak nějak divně. Malej asi sestoupil zas nějak níž, tak mě to dneska tlačí víc v pánvi. To jsem předtim neměla 🙂 Já už bych to taky chtěla mít za sebou!!!

vendy01
26. lis 2007

Teda to je zvláštní vidět vedle toho mýho jména ten 40tt 😀 Vždycky mně to přišlo tak vzdálený 🙂

martinataylor
26. lis 2007

Ahojky holky,jak říkáte,taky ty pohyby cítím víc napravo,teda spíš napravo. Někdy tam mám pořádnou hrču 😉 .Chtěla bych taky porodit dřív,at jsme na vánoce kompletní rodinka.Tak se uvidí..

denousek
26. lis 2007

holky ja chci byt taky na vanoce rodinka ☹ hele tak jsem si dnes delala malinik a lneny semink v jednom...proste je to takovej hustejsi caj no....neni moc dobrej dala jsem si tam krapet medu kdyz je to pro dobrou vec....snad to zabere...

janinininka
26. lis 2007

Holky já každý den cítím pohyby, ale teď 2 dny jsou takové slabší, dneska jsem se na plavání ptala PA, prý je to normální, že aspoň jednou denně musí být cítit, cítím, ale slabé, musím na to myslet a mám docela strach, je to normální? K dr jdu až příští st.. 😠

denousek
26. lis 2007

janinko ty ses uplne jak ja...jsem zvykla na urcitou frekvenci a silu pohybu a jak je to jeden den jinak tak zacnu byt nervni a jsem v pytly....ale hlevni je ze ho citis veubec a pravidelne kontrolovani je dulezite od 28tt..alefakt hlavne ze se hybe...tak kliiidd .-))

janinininka
26. lis 2007

tak jo, já mám teď prblém ještě se zubama, mám asi zánět dásně, udělala se mi boule na dásni, mám strach ze zubaře, asi to mimi taky vycítí tu moji nervozitu a to jí taky nepřidá 😒
proč je to kontrolování důležité až od 28tt?

denousek
26. lis 2007

to nevim nekde jsem to uz nekolikrat cetl na netu ze po tom 28tt se to ma kontrolovat no...k zubari si klidne zajdi vsak on sam vi co muze a co ne...lepsi driv nez pozdeji pak budes trpet jak kun...valim na kute zatim pa

monaberuska1
27. lis 2007

Ahojky baby🙂
Vendy🙂jojo 🙂mě někdy v noci a nebo i přes kopne tak nízko, že se prohnu,no jo ty to máš za týden🙂já ještě mám 2 týdny do termínu🙂taky jsem to předtím viděla dřív, ale te´d to vidím taky na termín🙂nechtěla bych dýl,ale🙂
denousek🙂tak uvidíš, mimčo si vybere nějaký den🙂

denousek
27. lis 2007

mono ty uz to mas dobry ze ted uz ho muzes vyhanet z tela jak se ti zachce..nebo to tak nevidis??ja jsem si rikal nejdriv ze od 35tt je t v klidu pak od 36tt n a porad to posunuju uz jsem na 37tt ze pak se zacnu snazit hiiii taky to tak mas??nakonec ho tam necham at je tam do kdy chce jak se znam.. 😀

vendy01
27. lis 2007

Zdravím při úterku 😀 Dneska je nějakej ospalej den..prcek ani moc nekope a já bych taky pořád spala 🙂,teď jet rodit,tak jsem mrtvá 🙂 Dneska mi došel maliník, tak už asi další kupovat nebudu..
Jani: já byla u zubaře se zánětem před 2 týdny a dalo se to přežít,ikdyž jsem z toho byla dost na nervy 😒
Jinak se těším na zítra k doktorovi,jestli se něco změnilo 🙂 a jestli se mi třeba na monitoru ukážou nějaký malý kontrakce 😀 😀 😀

denousek
27. lis 2007

vendy jeste bych si malinik koupila kdyz uz ho pijes tak at ma ucinek je to jeste docela dlouho na to ho vysadit vis ale jak chces...ja si ho ted zrovna varim i se lnenym seminkem ....k zubakovi jdu taky 6.12 au au...dnes byla sestrenka a prej uz sou nejaky injekce proti bolesti co muzou tehule... doufam ale ze ja je nebudu potrebovat 😅

pavlinka3
27. lis 2007

ahoj holky a denousku 🙂 teda já vám musím napsat, že jsem čekala, že mimísek bude řádit až krapet později....to jsou pořád kopance, že ani nemůžu spát....máme pořádnýho divočáka, protože už více jak týden řádí jak tornádo - normálně je to vidět i pouhým okem - je to normální, že je takhle hyperaktivní?

r123
27. lis 2007

pavlinka nic si z toho nedělej naše slečna je aktivní až hrůza 😀 často mám na břiše velký tvrdý boule nebo mám pocit že se mi každou chvilku prodere z břich aven to sou normálně bubliny jak hrom.občas si říkám že tam trénuje karate či co!taky mám pocit že už teď je hyperaktivní!!!!mám pocit že snad vůbec nespí!!!!!nemluvě o tom jak se roztahuje.natáhne se napříč klíďo nebo jak mě kope do žeber až to pěkně zabolí kolikrát!!

denousek
27. lis 2007

hiii jojo holky vim je to parada co...staci se na to brisko jen divat jak se pekne vlni co,milacek mi rikal ze tam mam vetrelce 😀

sylvinka
27. lis 2007

Ahoj, tak já cítím pohyby dost často, ale pořád to skoro nikdy nejsou "ty" bolestivé rány a doteď mě drobek nebudí -když se vzbudím sama, cítím ho hned, ale že neprobouzí mě to.
Ale je to fakt vtipné, jak dělá boule a mele sebou 😉

kristina_tvb
27. lis 2007

ahoj holky, no mna neska mala okopava cely den, asi ma nejaku dobru naladu. A to som tri dni dozadu stresovala, ze ju skoro vobec necitim. Asi si to rozmyslela 😀

vendy01
27. lis 2007

Denousku s tim maliníkem si to asi ještě rozmyslím 🙂 Navíc mi docela chutnal 🙂 a ten denní rituálek s maliníkem mě bavil. Byla to taková moje siesta 😀 Jinak koukám, že jsme na tom s pohybama skoro všichni stějně. Sice to není nekdy zrovna komfort, ale je to to nejkrásnější, co jsem kdy zažila 🙂 🙂

monaberuska1
28. lis 2007

Denousek- jojo můj manžílek taky říká že tam mám vetřelce🙂ale je to krásný pocit🙂jojo já už se teď tomu taky nebráním, nejradši bych jela hned teď klidně🙂to čekání je asi nejhorší☹
vendy- já bych taky ještě ten čajík pila🙂já ho teda piju taky🙂a taky mi docela chutná🙂ani ho nesladím a to je u mě co říct🙂
a ty dny to je někdy hrůza, taky mě někdy popadne takový ten lenoris, že bych celý den prochrupkala🙂ale já to svádím vždycky na mimí že se mu chce spínkat🙂a manžílek to pochopí🙂 😀 😀 má z toho srandu, prý na co se budu vymlouvat až mimísek bude snámi🙂

bambulik
28. lis 2007

já jak kdy, někdy má klidnej den mimčo a z toho někdy ho cejtím dost, jak kdy...
každá jsme jiná...
v pátek na utz se hejbalo mimino slušně...
už máme 1600 g, ideální na 31 týden....

monaberuska1
28. lis 2007

😀 🙂 😵

denousek
28. lis 2007

holky pisete jak vam malinik chutnal...to ja jsem ho jeste samotnej nezkusila ptz si ho vyvaruju i s tim lnenym seminkem...vy na to seminko prdite??nedokazu si totiz predstavit ze bych mela vypit jen ten slizkej odvar z toho seminka samotnej....tak proto to cpu do maliniku a jeste lzicku medu je to takovy nahorkly...

monaberuska1
28. lis 2007

no a dení, to lněný semínko můžeš si můžeš jednoduše nabrat polévkovou lžičkou dát do pusy a hodně to zapít🙂řekla bych že kdybych já taky si dávala to lněný semínko tak to budu praktokovat asi takhle🙂ale jak chceš🙂jo, já mám svůj maliníček a na semínko prdím🙂

denousek
28. lis 2007

no prave ja bych rekla ze to nestaci jen spolknout ptz samotne seminko stejne precedim s malinikem ale on se z neho udela takovej sliz ze kdyz ti pak cajik trosku vychladne tak neni tak tekutej ale je takovej hustsi....seminko kdyz spolknes tak se v tobe stejne nerozlozi ajenom tebou projde a stejne ho vykadis...a ten sliz pak potrebujes aby vlastne to mimi vyklouzlo....ten balicek stal 6,50 tak proc ne,,,neco vydrzim hlavne ze to pak budu mit jednoduchy ne

orisek1
28. lis 2007

Denousku-píšeš, že ti to lněný semínko připadá nahořklý, tak mě napadlo, jestli ty semínka předtím přebíráš. Já jsem jedla to lněný semínko samotné a hořké byly jen některé kousky,které i vzhledově vypadaly řekla bych kazově. Ty ostatní měly takovou příjemnou obilnou chuť 🙂

denousek
28. lis 2007

nenen neprebiram...ja ani nepoznam jestli je to nahorkly ale mozna trosku jo jako vyvarene dohromady s tim malinikem...je to takova zvlastni chut neda se to popsat....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru