Ve 24tt nožičky hluboko v pánvi, je to normální?

ajurka
8. lis 2013

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli má někdo stejný problém.. Dnes jsem byla na velkém ultrazvuku a doktor mi to napsal i do papírů. Docela mě to kolikrát i bolí, a hlavně když kope. Je to normální, že je tak nízko??? 😕

ajurka
autor
9. lis 2013

??? 😕

jancachot
11. lis 2013

Ahojky, Jsem zrovna také v 24t a taky cítím pohyby hodně dole, až v podbřišku. Někdy mám dojem, že mě kope přímo dolů a příjemné to zrovna není. Na ultrazvuku jsem byla naposled v 21t a vše bylo OK. Takže je to asi normální.

marunkaa
11. lis 2013

@jancachot Taky to mám přesně tak, na kontrolu jdu až 18. tak snad bude vše ok 😉

ivarei
11. lis 2013

Mám to taky tak... na kontrolu jdu ale až ze 4. týdny..

ajurka
autor
12. lis 2013

@jancachot
@marunkaa
@ivarei Chci se ještě zeptat zda trpíte výtoky.. já mám poslední dobou docela silné.. vodnaté.. Docela se bojím aby mi neunikala plodová voda.. 😒

marunkaa
12. lis 2013

Tak na výtoky já netrpím...

ivarei
12. lis 2013

@ajurka Ne ne, netrpím... v prvním těhotenství jsem se bála, že nepoznám, až mi praskne voda - ale bylo to takový množství, že to nešlo zaměnit s ničím.

ajurka
autor
12. lis 2013

@ivarei a chci se zeptat jeslti si tedy pamatuješ... Jak vypadala... průhledná???

ivarei
12. lis 2013

@ajurka Nebyla, měla jsem nějaké komplikace, takže byla zakrvácená. Ale bylo to opravdu dobře znát, hned bříško změnilo vzhled a přestal ten tlak na spodek - nicméně třeba kamarádce odešla voda postupně ve 28. týdnu a nezjistila to :-/

ajurka
autor
12. lis 2013

@ivarei také si myslela, že má výtoky???

ivarei
12. lis 2013

@ajurka Nepoznala to vůbec. Až po týdnu na kontrole, ale už bylo pozdě.

ajurka
autor
12. lis 2013

@ivarei miminko pořád kope tak by mělo být vše ok???

ajurka
autor
12. lis 2013

@ivarei já byla na velkém ultrazvuku 8. v pátek, už jsem měla výtoky, ale nějak se si tom nebrala. a doktor mi řekl, že je vše ok. To by poznal né???

ivarei
12. lis 2013

@ajurka Myslím, že by to poznal ;)

jancachot
12. lis 2013

Trochu výtok mám, doktorka mi na to napsala nějaké čípky, ale vodnaté zrovna nejsou.

nellisek
12. lis 2013

já měla vodnaté, někdy mě to tak vylekalo že sem si myslela že to je plodová voda, nebo sem utíkala na záchod jestli nekrvácím .měla jsem to celé těhu a vše bylo OK. Doktor by to určitě poznal.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru