Ve 25. týdnu těhotenství pořád zvracím, máte zkušenost?

lenus202
30. lis 2013

Jsem ve 25tt a ráno pořád zvracím...máme někdo podobnou zkušenost?

obyvatelka
30. lis 2013

Ahoj, moje sestra zvracela až do 9. měsíce denně ☹ což asi není zpráva, kterou jsi chtěla slyšet, ale může to tak být.

lenus202
autor
1. pro 2013

@obyvatelka bože to snad neee....

meggi10
1. pro 2013

ahoj jsem na tom stejně...

lenus202
autor
1. pro 2013

@meggi10 ale co s tím? Bojim se docela testu OGTT, protože to v sobě asi neudržim, jsem zvědavá co se mnou teda udělaj 😀

meggi10
1. pro 2013

holt musíme vydržet...

gepe
1. pro 2013

@lenus202 pokud to na Ogtt vyzvracis behem tech 2 hodin, budes muset dojit na novy test. Jinak na gynde davaji na nevolnost velkou, Torecan cipky.

lamarika
1. pro 2013

@lenus202 nechci tě strašit, ale zvracela jsem celé těhu, i v den porodu ☹ Hodně mi pomáhala Coca-Cola. Tolik jsem jí nikdy nevypila

lenus202
autor
2. pro 2013

@gepe tohle není velká nevolnost, ale je to nepříjemný, no 🙂

lenus202
autor
2. pro 2013

@lamarika tak tu si teď taky kupuju, vyzkoušela jsem už hodně rad, ale nic moc nezabírá...

coolik
2. pro 2013

ahoj, taky nepotěším .. známá zvracela opravdu denně celé těhotenství a i v den porodu ... pak jeden den po porodu a od té doby dobrý ... 😖

janiju
5. pro 2013

@lenus202
mám to stejné........na OGTT nepůjdu...nebudu se tam trápit...
stejně kdyby byl výsledek pozitivní - léčba je dieta !!!
Myslím, že větší dietu než mám teď už ani mít nemůžu...nechápu z čeho to mimino roste :-/
Takže tenhle hnus podstupovat nebudu, přijde mi to zbytečné, zvlášť - když nepatřím do žádné rizikové skupiny

lenus202
autor
5. pro 2013

@janiju u nás tohle vyšetření vyžadují, takže na to musim, ale snad to bude dobrý...

janiju
5. pro 2013

žádné vyšetření nejsou povinná.... vše je dobrovolné 🙂

lenus202
autor
6. pro 2013

@janiju to je možný, ale všichni se ptají proč to nemáte a proč jste na to jako nešla...a co bych pro miminko neudělala, aspoň budeme vědět, že je všechno v pořádku, nejsem nejhubenější, takže jsem svým způsobem riziková, tak budeme mít aspoň jistotu 🙂

anetka1701
6. pro 2013

měla jsem to podobné u druhé dcery... blila jsem skoro furt. Ale víš co bylo pozitivní? nepřibrala jsem za těhu ani gram :oD

jaromira85
6. pro 2013

@lenus202 Ahojky 🙂 Já mám zkušenost jen do 20 tt, ale za to celodenní a věř mi, že nic nepomohlo. Prostě to přežít☹ ale kdo to nezažije, tak netuší... Znám případy, kdy nezvracely holky vůbec nebo celé těhotenství. Já ti budu držet palečky, ať máš brzo klid. Ja už to teď mívám tak jednou za 10 dní... kdybych mohla říct úplně to, co mi pomohlo, že jsem byla ráno o koblížku, odpoledne jen brambory vařené a večer chleba s máslem a eidamem na tom. Hodně mi pomáhá i teď pomeranč, osvěží, zasytí, a je v něm hodně vody, kterou potřebuješ, když zvracíš. Ale pokud zvracíš "jen" ráno, zkus si večer dát k posteli kobližek (nebo nejakou buchtu) a rano nez slezes z postele ji sníst. 🙂

kocka5
25. pro 2013

čau, blila jsem 9 měsíců,,,,,,zabíraly mi jen polévkové vývary. Ten test byl v pohodě zvládla jsem to v klidu.....nic to není. Vem si sáček a když tak hodíš šavli...... rodila jsem 2 dny a tělo to asi vědělo a na blinkr si ani nevzpomnělo. 😉 Buď v klidu....... kdo neztaži opravdu neví o čem mluví. Já teď prožívám 2 kolo toho samého. 😒

vall85
14. únor 2019

Mamka taky prozvracela 9 měsíců těhotenství. Ale třeba se ti žaludek brzo zklidní. Asi čekáš holčičku že? Co mi říkaly holky co byly těhotné, tak u holek se zvrací víc.

vafle
14. únor 2019

ja se taky hlasim k tehotenskym blickam 🙂 zvracela jsem do konce 7. mesice nekolikrat denne, ty posledni dva mesice treba jen trikrat tydne a u porodu 4 h v kuse ( tri tehotenstvi vsechny stejne...) jo a u kluku to bylo za mne horsi nez u holky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru