Veliké bříško v 16. tt, je to normální?

denishka
22. pro 2014

Ahoj holky,chtěla bych menší radu...ve 3.měsíci jsem neměla skoro žádné bříško a ted ve 4. mi strašně vyletělo.Až mi kamarádky co už mají děti říkají,že takové měli tak v 5-6 měsíci.Možná zbytečně plaším,ale myslíte,že je to normální?Děkuji za názory 🙂

ilonkaseda
29. pro 2014

@denishka Jednou dáš otázku že máš malé bříšku,pak zas že velké../ nemyslím ve zlém/ 🙂 Myslím,že to bříško zbytečně moc pozoruješ.Na velikosti břicha totiž záleží v celém těhotenství úplně ze všeho nejméně 🙂

rituska88
29. pro 2014

Holky, já zas naopak dlouho žádné bříško neměla, až na koncii těhu bylo veliké a přítel si ze mě dělal srandu, že jsem jak opuchlá jehla 😀 Měla jsem jenom břicho, žádnej zadek, prsa, stehna.
Tady je fotka, jak jsem vypadala na konci 19 tt (55 kg). Předtím jsem si ani břicho nefotila, protože prostě nebylo co fotit 😀

kamari1
29. pro 2014

@mojeuzivatelskejmeno
@jitavrtule Holky, děkuju za vás! Jsem na tom váhově trochu hůř (170 cm a 68 kg - už 3 kg navrch), dnes jsem 18+0 a břicho vypadá stejně=není žádné. Na otázky typu "kde máš dítě" ani neodpovídám. Všechna předvánoční sezení jsem absolvovala bez jediného podezřelého pohledu a dotazu. Komu jsem to neřekla, tak neví ;). Taky jsem hodně aktivně sportovala (teď jsem teda ubrala), navíc mám prý dle doktorky širší pánev, takže mimču je dobře uvnitř a svaly ještě bříško ven nepustily.

jitavrtule
29. pro 2014

@jaenik jooo, na to jsem zvědavá, jestli břuch nenaroste, tak aby si nemysleli, že si z nich u příjmu dělám srandu.
"dobrý den, já jdu prosím rodit"..."pani, tak na tyhle fóry tady nejsme zvědavý!"
ještě, že mi to nevychází o měsíc dřív - na Apríla 😀
nejhorší je, že já mám pocit, že je větší každej den, ale na fotkách je to pořád těhotenská parodie!

krelisa
29. pro 2014

@denishka to bylo přesně 17.tt

guinea
29. pro 2014

Holky, docela vám závidím. Já mám už nahoře snad 10 kilo, a vypadám jako obří hrošice. Jak ráda bych byla jen opuchlá niť!

katgatoo
10. lis 2016

Tak jste mě ze začátku trochu vyplašily, že jsem bez břicha. Ale vidím, že je to fakt hodně individuální. Já pořád nosím stejné kalhoty, ale je fakt, že jsem vždy vypadala malinko těhotně 😀 Teď màm konečně důvod.

krelisa
11. lis 2016

@katgatoo No ono bude větší a větší,já se ke konci už sotva valila 😀

xxkatka90
9. zář 2017

Holky 16 tt je to "normální?" 😀 Mě přijde strašně veliké

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru