Velkosť bábatka v brušku v 17. tt

inkaher
15. kvě 2008

ahojte baby, potrebovala by som radu som v 17tt a podla ultrazvuku ma moje babo 6cm. Citala som si nejake clanky o tehotenstve a tam boli napisane velkosti babatka v tomto tyzdni uz 10-14cm.tak by som chcela vediet ake velke babo ste mali vy v tomto obdobi...stale na mne nie je nic vidiet, nepribrala som este ani kilo...prave naopak schudla som od zaciatku tehotenstva uz 5kg...na zaciatku som dost vela vracala...bola som aj v nemocnici kvoli tomu a brala som torecan...este stale vraciam ale uz len 2krat za den...nie som ale nijako moc chuda takze to nie je take strasne...mam 63kg 173cm lekar sa furt tvari ze sak mam z coho zivit babo (ze mam zasoby) 🙂 takze to priberanie neberiem tragicky len ta velkost babatka ma trapi.dakujem za vsetky rady.

svoma
15. kvě 2008

Ahoj Inkaher,já si myslím,že pokud dr. nic neříkal,tak je to vpořádku,určitě bys jinak byla poslána na další vyšetření.Ale pro svůj klid se dr. zeptej a uvidíš,co ti řekne. 🙂 Lepší se zeptat,než se stresovat,to rozhodně miminku nepomůže. 😉

pavlina05
15. kvě 2008

inkaher já bych to zase tak neřešila. Ono se to jistě časem srovná. Hlavně se nestresuj a buď v pohodě. Určitě je mimisko v pořádku. 😉

inkaher
autor
15. kvě 2008

ahojte dakujem za rady, ja sa nejako moc nestresujem ale ked vidim ake maju niektore baby bruska uz tak mi to pride take divne ze ja este stale chudnem...viem ale ze kazde tehotenstvo je ine a kazda zena je ina...dufa ze je vsetko ok...ja som si vzdy myslela ze pri tehu strasne priberiem...mam take predispozicie telesne priberat...a nakoniec je to takto...ale ktovie mozno este priberiem ze sa az budm cudovat 🙂

pattie
15. kvě 2008

inkaher: A není to velikost hlavičky a tělíčka? Mě na prvním UTZ taky řekli jen velikost tělíčka bez nožiček....

konja
15. kvě 2008

Ahoj.Tím,že ještě nemáš bříško se netrap.Já při prvním těhu taky dlouho bříško neměla.Teď čekám druhé a mám zase opačný problém.Břiško mě rostlo snad už od druhého měsíce.Vždy mě bylo trapné, když se mě někdo zeptal - tak kdy se vám to narodí?A já odpovídala - za pět měsíců.A lité se tvářili zděšeně a říkali - vážně?To snad není možné.Vždyť už vypadáte na rozpadnutí! 😠 Takže to taky není nic příjemného 😖 Teď už je to naštěstí zase dobré, protože porod se blíží a tak mě už není ani trapně. A jinak co se velikosti mimča týká, tak bych si s tím nelámala hlavu, protože kdyby bylo něco vnepořádku,tak by ti to doktor řekl.Já bych se tím nijak nenervovala.

inkaher
autor
15. kvě 2008

dakujem. zatial mi to vyhovuje ze nerastiem lebo mame svadbu o mesiac ale radsej budem ako veleryba ale zdrava ako pekna chuda a malo by byt nieco v neporiadku...uvidime ako budem rast dalej...pattie je to cela dlzka aj s nozickami...pozerala som sa ako to meria na ultrazvuku... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru