Vitaminy na vlasy po porodu

simina9111992
18. zář 2017

Ahoj doporucite mi prosim nejake vitaminy na vlasy?jsem pul roku po porodu a padaji mi hrozne vlasy ☹

35_a_budu_mamka
18. zář 2017

Mam vybornou zkusenost s pripravkem Methionin complex, nebo si jen nechat namichat v lekarne methionin. Jeste jsem k tomu obcas vzala GS Eladen.

pucmelinka
18. zář 2017

Eladen jsem brala sva mesice a nic,ted beru Biosil a mam sampon Revital,tak uvidim,jestli se to pohne...jsem.5 mesicu po porodu a vlasy mi padaji cca od pulky tretiho mesice...

simina9111992
autor
19. zář 2017

Šampony nepomahaji,asi to chce opravdu doplnit vnitrne

qwertyn
19. zář 2017

@simina9111992 Já si myslím, že je to hlavně hormonálního původu. Po prvním porodu mi vlasy začaly padat kolem 3. měsíce, teď znovu. A předtím i teď beru vitamíny a je to k ničemu. Teď se navíc snažím hodně a zdravěji jíst, abych měla všeho dostatek, ale je to to stejné jak předtím.

pucmelinka
19. zář 2017

@qwertyn Jj, je to hormonální, ono se to časem zastaví, jen člověk asi musí být trpělivej...

fallingstars
19. zář 2017

Musíš vydržet, říkala mi to kadeřnice i kožní. Je to údajně tím, že v těhotenství vlivem hormonů vlasy (tolik) nepadají a jak hormony klesají a vrací se do normálu, všechny tyhle "staré" vlasy jsou pryč...mně to vyrazilo dech, jk moc padou, ale je to holt daň...

vrana80
19. zář 2017

Ja mam aj tak pocit ze tie vlasy uz nie su co byvali po tych dvoch tehu...pri prvom mi pomohli tabletky revalid, pri druhom uz nic velmi nezaberalo...

hanulkasa
20. zář 2017

To budou hormony. Já beru klasický gravital a teď jsem přidala hořčík, b komplex a cecko se ziskem, já kojim. Malý má 8 měsíců a už je to lepší. Vlasy podrustaji a houstnou. Musíš vydržet.