Vitamíny pro těhotné, jaké užíváte od 2. trimestru?

dagin
20. čer 2014

Ahojky! Jaké užíváte vitamíny od 2. trimestru těhotenství?

bajana
20. čer 2014

ziadne... tehotenstvo mam normalne, jem vyvazenu stravu, teraz je prirodnych vitaminov viac nez dost...odmietam kupovat predrazene umele vitaminy 😉

tace
20. čer 2014

Žádné jsem neužívala, těhotenství jsem měla naprosto v pohodě, malej rost jak měl i bez toho. Naopak jsem slyšela, že děti po těch vitamínech neuměrně kynou jako buchty po kypřícím prášku :/ pokud alespoň trochu vyváženě jíš, neřešila bych to 🙂

ninive211
20. čer 2014

Vápník + hořčík, jód a omega-3 kyseliny v rybím oleji. Sem tam listovka, ale ne denně. "Speciální multivitamíny pro těhotné" už nejím, to jen v 1.trimestru jsem měla Femibion 800.

mafeska
21. čer 2014

první trimestr folgravid, druhý gravital, pak už nic. Cpala jsem se zeleninou a ovocem.

kass86
21. čer 2014

Beru Femibion 2, protože netuším, zda je má strava zcela vyvážená. Chci mít jistotu, že malý dostává vše, co potřebuje.

kajjina
21. čer 2014

Femibion 2 s jodem a omega kyselinami 🙂 ať miminko hezky prospívá 🙂

alcar
21. čer 2014

Brala jsem prvni trimestr Gravital kazdy den, ve 2. a 3. uz jen 3x tydne. Byla jsem tehotna na podzim a v zime, tak jsem nechtela riskovat nejakou nemoc. Na dcerce to zadne ujmy nezanechalo - vazila pouze 2770g. Takze neni receno, ze jsou deti po vitaminech obrici. 😉

bledulka84
21. čer 2014

Vitamíny žádné. Jím dostatek ovoce, zeleniny i masa. Jediné, co jím navíc je železo předepsané doktorem a probiotika - pro posílení imunity (nejen moji, ale věřím, že i miminka)

maia74
21. čer 2014

Jsem ve 14tt, beru od 6tt Gravital a mám bylinkový čaj pro těhotné. Jinak mám štěstí že mám chuť na ovoce, zeleninu, docela "ujíždím" na rybách a tvarohu a naopak mi vůbec nechutná pečivo a jakékoliv přílohy

terezapetrova
22. čer 2014

Zaklad je spravne se stravovat pokud tomu tak je pak nic jiného nez kyselina listova není opodstatnene. Ja brala ještě rybi olej pro vyvoj mozku. Říká se, ze po vitaminech v tabletách se nekdy zbytecne pribira a deti se rodi velke..

pt1981
22. čer 2014

ahojky, tak já jsem jedla první dva trimestry Chytré miminko, k tomu i magnésium a rybí tuk ( nejím vůbec raby, proto mi to bylo doporučeno ), teď jím Gravital a na cca poslední měsíc mi už nevyjde a nebudu jíst nic...Jen ten rybí tuk a magnésko...

maci32
12. črc 2014

Ja berem od začiatku mamavit, ale aj tak mám málo železa...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru