Vodový výtok a bolesti ve 33. týdnu

julien9
10. led 2019

Ahoj holky chci se zeptat jaký máte na tohle názor...

Dnes jsem celý den pociťovala divné bolesti v oblasti kříže, břicho mě tahalo dolů..
Odpoledne jsem vstala z gauče že půjdu na wc a tam jsem ani nedošla a byla mokrá kaluž vody na zemi, teklo mi to po nohou..
Fakt proud jakoby jste pustily kohoutek.
Okamžitě jsme vyrazili do porodnice, tam udělali pásy, vnější ultrazvuk vše bylo ok, prý je tam plodovky dost, čípek 1cm..
Co mě ale vytočilo bylo chování lékaře, který mě ošetřoval, už při příchodu mu trvalo 20 min než zamnou přišel, vnitřní vyšetření mi udělal až když ho na to upozornila sestřička
Poslal mě domů že prý se mám pozorovat doma, a zítra jít ke svému gynekologovi, když jsem se zeptala co to teda je- odpověděl že neříká že jí trošku odtéct nemohlo ale že neví.

Chci se zeptat na váš názor jak by jste reagovali vy..

zrzeckas
10. led 2019

Taky bych mela obavu :/ takovy pristup nemam rada. Ja bych zasla ke svemu dr, co na to rekne on pripadne k nejakemu druhemu, jen pro jistotu. Preci jen vice nazoru je lepsi, a kdyz tak se mu pak sverila, jak si dopadla v porodnici..... Urcite te prijme i cizi jako tehulku.

julien9
autor
10. led 2019

@zrzeckas muj doktor je super tak zitra zajedu a uvidim co mi rekne... je pravda ze na vytoky trpim, ale aby clovek mel pod sebou kaluz a teklo to proudem teda nevim nevim... no pristup v porodnici opravdu hruza.

zrzeckas
10. led 2019

Radeji jo..... Ono dovedu si predstavit tve obavy, ja teda mela po terminu a lezela v nemocnici s tim, ze kazsou chvili zacnu rodit.... V nosi jsem vstala, ze se mi chce na malou a vytekla ze me voda, rikala jsem si, ze bych nestihla, ale curat se mi chtelo, tak jsem sla na wc a zavolala sestru, ta pomoci vodicky rekla, ze to je plodovka a odvezla me na sal... Tam natocili ozvy, prohmatali a urcili, ze plodovka to byt nemohla (protivna sestra asi asistentka) uplne hnusne jako co otravuju. A jak jsem se pohla, ze slezu ze stolu dolu, tekla voda zase, tak zase prohmat a usoudili, ze to plodovka je, ale radeji ji jeste pichli a vytekl zbytek (opravdu jen zbytek) ........... Takze se opravdu nedivim tvych obav..... Asi si narazila na nekoho blbeho jako ja nebo mel nejak blbou naladu..... Drzim palce, at to zitra dopadne u tveho dr dobre a opravdu ti rekne, co se deje 🍀🍀🍀🙂

julien9
autor
10. led 2019

@zrzeckas jezisi, tak to je katastrofa... opravdu se uz bojim co prijde priste, taky mi prislo jakobych ho otravovala i se tak ke me choval.. dekuji

inke29
10. led 2019

a to neudělal ani test jestli to je plodovka?? podle me to teda plodovka je...me takhle zacal porod ze mi to teklo po nohách a kdyz jsem dobehla na záchod tak jsem nestihla ani dosednout a jak kdyz vylejes kýbl s vodou 🤦 nevim no...kdyz budes mit bolesti tak bych urcite necekala na druhej den...me se teda taky ptali jestli to byla plodovka.. jestli toho bylo hodne..tak jsem rikala ze jako jo a pak když jsem se zvedla z lehatka po monitoru tak to videli sami páč to byl kýbl číslo dvě 😄 pak to teklo už pořád...

zrzeckas
11. led 2019

Ahoj, jak si dopadla u doktora?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru