Vyšetření cytologie a následné špinění a krvácení?

aninkak
20. led 2014

Ahoj těholuky, moc ráda bych se zeptala, zda se nestalo některé to stejné co mě. Byla jsem na vyšetření, kdy mi paní doktorka udělala ve 13tt cytologii. Beru anopyrin na ředění krve a tak jsem čekala, že i budu krvácet. Paní doktorka řekla, že to je ten den pravděopodobné, ale nakonec sem nešpinila, ani nekrvácela. Až skoro po týdnu se mi objevilo v tužžším výtoku trochu krve. Je možné, že to je zpusobené ježtě tou cytologí? Bylo to jen večer a pak ráno, ani následující dny už nic... Moc děkuji...🙂

xmarg04
20. led 2014

@aninkak Myslim, ze jo... U me cyto jeden tyden ve čtvrtek, spineni dlasi tyden po, ut, st...😉

aninkak
autor
24. led 2014

Moc děkuju za uklidňující odpověď, že se to někomu také stalo a bylo vše v pořádku. 🙂

smecka
24. led 2014

@aninkak: já bych pro jistotu zavolala dr a řekla jí to. Ať máš jistotu. 😉
Já po cytologii lehounce špiním 2 dny, takhle s odstupem se mi to ještě nestalo.

aninkak
autor
24. led 2014

Už je to přes týden, co se to stalo a od té doby jsem zase nešpinila, ani nic podobného...bylo to jen ten jeden den, tak doufám, že je vše v pořádku, jinak by se to podle mě opakovalo...Mě se slabé špinění stalo už předtím dvakrát, když asi praskla nějáká cévka, jak mě ředí krev a to bylo vše v pořádku.

athelaj
28. led 2014

Tak tohle je přesně to co jsem řešila nyní pár dní 🙂 když jsem byla na rvní prohlídce v 8tt tak jsem po cyto mírně krvácela po tom vyšetření - doma to přešlo. Nyní kontrola 13+2 jen mě vyšetřila rukou - a trošku jsem zas krvácela - ale jen v ordinaci doma zase nic - podle mě je čípek prostě citlivý - sice mi doktorka vrazial čípky na zánět ale zánět nemám a cítím se dobře, takže to neberu.

fandysek_1
22. kvě 2017

Ahoj holky, oživuju téma. Jsem ve 14. týdnu a dnes jsem byla u svého gynekologa a ten mi udělal cytologii. Upozornil mě na možné krvácení, už v ordinaci jsem hodně krvácela. Pak jsem si myslela, že se to lehce uklidnilo, ale na toaletním papíře jsem našla i kousek sliznice asi 2 cm. Dostala jsem paniku, že potratím. Máte s tím někdo zkušenost? Díky za reakce

eva118
22. kvě 2017

@fandysek_1 Není to jen sraženina?

fandysek_1
22. kvě 2017

@eva118 tolik jsem to zase nezkoumala. :-/

eva118
22. kvě 2017

Jestli jsi hodně krvácela, tak to asi bude spíše sraženina. Čípek je hodně prokrvený a dr natrfil na nějakou žilku. Ustává to krvácení?

fandysek_1
22. kvě 2017

@eva118 Hodně jsem krvácela, až mě to právě překvapilo. A krvácení, už není jako dopoledne. I jsem si myslela, že úplně ustalo, ale pak jsem šla na záchod a vyděsilo mě to.

eva118
22. kvě 2017

Ono jak už jsi krvácela málo, tak se ti tam zbytek krve srazil, vždycky se těhotná lekne, jak toto vidí. Pokud nemáš jiné potíže, bolesti nebo křeče, tak je to myslím v pořádku.

fandysek_1
22. kvě 2017

@eva118 je mi normálně, občas mě pobolívá podbřišek, ale to mám celou dobu. Díky za uklidnění. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru