Vystříknutí vroucí vody na bříško, mohlo ublížit mimču?

janulina1980
9. únor 2013

Ahojte holky, chtela bych vas poprosit o radu ci zkusenost. Varila jsem polevku a ta vrouci voda mi vystrikla na bricho. Nastesti se mi neudelal puchyr, jen mam na brisku takovy fialovy flicek. Myslite, ze jsem miminku mohla nejak ublizit??? Jsem v 5. mesici tehotenstvi.

knobloska
9. únor 2013

Ne, určitě ne. Je to jen lokální popálení kůže, neboj.

monyliny
9. únor 2013

Já si myslím,že nemohla 🙂 Miminko je chráněné,tak se nemusíš bát.Namaž si to fenistilem a bude dobře.Miminku je fajn,když maminka je v pohodě...... 😉

hansed
9. únor 2013

Určitě ne. Miminko je chráněné dělohou a svaly na tvém bříšku apod.

maximka33
9. únor 2013

Myslím, že to bude bolet jen tebe. na popáleniny je dobrá kalciová mast, vysušuje a hojí.

zamilovanadonej
9. únor 2013

Já si při minulém těhu vylila cca v 35.týdnu vroucí vodu při slévání brambor na břicho, udělal se mi mega puchýř a bolelo to jak kráva (pardon). Ihned jsem volala na gyn.pohotovost, a říkali že to nevadí, jen to může přivolat kontrakce, což u vás nehrozí 😉

blahova_andrea
9. únor 2013

Miminku jsi určitě neublížila. Mě se to bohužel stalo o dost později a do dneška přemýšlím, jestli to leknutí nespustilo náhodou předčasný porod. Spálila jsem se v neděli a v úterý se prcek narodil.

garnek
9. únor 2013

určitě ne, stalo se mi totéž, byla jsem cca 22tt a na pohotovosti se na mě dívali jak na pako 🙂 takže opravdu ne, neboj 🙂

elvira
9. únor 2013

Nemohla, v 7. měsíci jsem se opařila čajem, miminku se nestalo nic... - byl to flek asi 5x5 cm, hojilo se mi to docela dlouho...

millyh
10. únor 2013

určitě je mimi ochráněno úplně dokonale 😉 takže až na tvůj šok z toho popálení ani oničem neví 🙂
přeju ti krásné těhulkování 😎

andulka86
12. únor 2013

také se mi to u dcery podařilo, krpm toho, že flek byl dlouho vidět bylo vše OK

quiquo
14. bře 2013

Ahoj, mimču se určo nic nestalo, je pěkně chráněný před nešikovností maminky 😀 Já si na sebe v 5. měsíci převrhla pekáč s kuřetem, když jsem ho v zapnuté troubě na 250 stupňů chtěla podlít. Měla jsem šílené popáleniny jak na břichu, tak na noze. A mimčo naprosto v pořádku, už má 3 roky 🙂

marecek4
14. bře 2013

myslím,že dnes už pověrám,že by se dítku udělal oheň nikdo nevěří

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru