Začínající porod? Průjem, bolest břicha

andysek1235
22. lis 2017

Zdravím všechny zkušené maminky , dnes začínám 39tt , předevčírem v noci mi začal průjem který včera během dne pokračoval asi do opdpoledne, pak jakoby utlo klid žádné bolesti v klidu jsem si pouklízela, uvařila, pak na večer to znova žačlo dala jsem si teplou vanu protože mě boleli záda, pak mě začlo pobolivat břicho jako by se mi chtělo zase na záchod ale nic nešlo ale ještě se to dalo , kolem 22:00 sem dostala pořádné křeče jako když vás chytne pořádný průjem ale nic nemohla jsem se ani pohnout jak to bolelo , nakonec sem usla a ted si připadám jako bych měla zaražené větry bolí mě v podbříšku a záda v bederní páteři jakoby tlačí omlouvám se za popis ale nevim jinak jak to popsat 🙂 jsem už zoufala u první dcery jsem tyto potiže vůbec neměla je tu někdo kdo to měl stejně ? ... děkuji Andy

mariestul
22. lis 2017

Jela bych k lékáři mohou to být předporodní stavy

anguly
22. lis 2017

No já bych taky jela... takhle nějak jsem prožívala první porod 😉

andysek1235
autor
22. lis 2017

myslite?... nechci tam být za hysterku , muj dr. tam dnes není a na pohotovosti jsou dost nepříjemní ...

anguly
22. lis 2017

Já dostala vynadáno, že jsem nepřišla dřív... Jela jsem až druhý den a trošku mi odkapávala plodovka, ale já jsem asi úplně blbá, ale nepoznala jsem to... Takže já radím jeď okamžitě... 😉 A hodně štěstí!

lucie_91
22. lis 2017

@andysek1235 Já jsem se pár hodin před prvními nepravidelnými stahy totálně posrala, naštěstí jsem to stihla na záchod, ale bylo to tak tak. Několikrát. Pak to bylo jako začínající menstruace, trochu i v zádech, ale nijak jsem si toho nevšímala. No a pak si to dalo pár hodin pohov a začlo to naplno a už pořádně.

Radši jeď, za kontrolu nic nedáš a pokud jsou nepříjemní, tak si tam srovnej pořádek, taky jsem to musela jednou udělat. Oni pracují pro nás a musí se k nám chovat slušně.

jaanicce
22. lis 2017

Ja bych jela taky. Radsi byt hystericka, ale mit jasno. Jestli jsou neprijemny, tak si na ne vybij ty bolesti a posli je do haje. Maji se k Tobe chovat slusne. Navic z vlasnich zkusenosti ze zdravotnictvi vim, ze jakmile jim ukazes, ze si na Tebe nemaji dovolovat tak se zacnou chovat normalne. A naopak. Proto je lepsi mit nekoho sebou, kdo je pripadne usadi. Je to takovej debilni zakon hromosvodu, ktery by ve zdravotnictvi byt nemel..

35_a_budu_mamka
22. lis 2017

@andysek1235 Ja bych jela, jde o Tebe a Tve mimi a vykasli se na to, jestli si budou myslet to nebo to, at si trhnou nohou, jsou tam od toho! Kdyz to reknu blbe, tak pomlaceneho fetaka x opilce osetri a Ty by ses mela bat, ze je obtezujes?😎 Ani nahodou, budes mit klid, ze jsi zkontrolovana😀 A nekoho vezmi s sebou, at jsi klidnejsi👍

andysek1235
autor
22. lis 2017

asi jo pojedu 🙂 počkám na přítele a vyjedem , děkuji 🙂

andysek1235
autor
22. lis 2017

Ahoj holky tak nakonec nás poslali domu s tím , že to bily nejspíš jen poslíčci , už sem z toho fakt vyčerpaná no hrůza ad už je ta naše princezna venku , jinak všem moc děkuji 🙂

35_a_budu_mamka
22. lis 2017

@andysek1235 Alespon se Ti ulevilo, ze je vse OK. Radeji 100x zbytecne, nez 1x pozde = to nam kladla na srdce i PA pri predporodnim kurzu😉 Drzim palce, az to prijde, at mas hladky prubeh😃

andysek1235
autor
22. lis 2017

Jo to je svatá pravda alespoň jsem klidná , že je vše v pořádku 🙂

lennus
22. lis 2017

Tělo se může takto už připravovat, já měla vždy před porodem průjem - rozjel se dvakrát, podruhé bohužel příliš brzy. Hlavně klid, maličké se možná pomalu připravuje, tak se radujte a buďte v klidu, držím palce!

andysek1235
autor
23. lis 2017

@lennus děkuji za příspěvek ano taky mě to napadlo při tom průjmu akorát sem si nebyla jistá těmi křečemi , chci se zeptat za jak dlouho od těchto skutečnosti jste porodila ?

lennus
23. lis 2017

@andysek1235 To bylo až těsně před porodem, ale moje mamka se tak čistila už odpoledne a porodila pak v noci, každé tělo je jiné, některé se může čistit pár dní před porodem. Hlavně klid! 🙂

andysek1235
autor
23. lis 2017

@lennus kéžby se dalo dát do klidu , každý den v bolestech vždy mě překvapí něco jiného už jsem takto asi 14 dni a už jsem ztoho fakt vyčerpaná , protivná :D , nic se mi nechce přijdu si jak lemra líná :D

ahanka
25. lis 2017

já byla poslední týden dva strašně nepříjemná, neustále bolavá, unavená, rychlost pohybu byla ještě pomalejší než u mojí babičky po výměně kyčlí... chtěla jsem nejraději už jen ležet na gauči obklopena všemi polštáři, co jsem našla v bytě. A kamarádky to měly také tak, před koncem už prostě byly jako velryby na souši.

Takže určitě se hlídejte a neváhejte se nechat vyšetřit. Raději vědět, co se děje.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru